View Poll Results: Yeni Server Gelsin mi?

Voters
1786. You may not vote on this poll
  • Evet

1,140 63.83%
  • Hayır

646 36.17%
Page 102 of 241 FirstFirst ... 25292100101102103104112152202 ... LastLast
Results 1,011 to 1,020 of 2408
    Senior Member biskuvit's Avatar
    Nickname
    Killerduke
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by AllahtanGorevliMehdi View Post
    Yeni servera sayılı günler
    Forum nickinizi değiştirmediğiniz takdirde forum hesabınız süresiz olarak ceza alacaktır. Ayrıca bir idda ortaya atıyorken, buna kanıt eklemeniz gerekiyor. Buranın resmi forum olduğunu unutmayın.
    The games we play are deadly, aren't they?

Banned
    Nickname
    SarıTuvaletTerliği
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    TERLİKİZİM
    Quote Originally Posted by biskuvit View Post
    Forum nickinizi değiştirmediğiniz takdirde forum hesabınız süresiz olarak ceza alacaktır. Ayrıca bir idda ortaya atıyorken, buna kanıt eklemeniz gerekiyor. Buranın resmi forum olduğunu unutmayın.
    Forum nickinde ne sorun var anlamadım

Senior Member biskuvit's Avatar
    Nickname
    Killerduke
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by AllahtanGorevliMehdi View Post
    Forum nickinde ne sorun var anlamadım
    Forum Kuralları
    The games we play are deadly, aren't they?

Banned
    Nickname
    SarıTuvaletTerliği
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    TERLİKİZİM
    Quote Originally Posted by biskuvit View Post
    Şimdi Bir Sıkıntı Var Mı

Senior Member
    Nickname
    BenBiLMeM
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Life-MoooN
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SariTuvaletTerligi View Post
    Şimdi Bir Sıkıntı Var Mı
    +++++ 10 uzerınden 9 verıyorum dostum sana 1299 bi swde gorusmek dılegıyle son kozum bu KO için...

Quote Originally Posted by S1R View Post
    Ya hocam bak sen çok mantıklı yorum yapıyorsun. Mesala @speedycort arkadaşım direk herkese gb ci tüccar muamelesi yapıyor.
    Şimdi sana sormak istediğim şu. Biz 8 kişi olarak başlamayı düşünüyoruz. Çoğumuz eski oyuncu bir kaç arkadaşmzında olympia sw sinde oynamışlığı var. Ben utc krowaz yenliklerine daha alışamadım. Çözmeye çalışıyorum. Nttgame den net bir cevap alamadığımız için bizde server araştırmasına girdik. Her server i tek tek günlerce inceledik kimde ne varne yok nasıl kasabiliriz ne kadar pk da zevk alabiliriz diye. Şimdi yeni oyunculara yenilikler tabiki gerekiyor eski oyunculara yetişebilmeleri için. Peki böle yenlikler varmı sence ? Eğer dediğin gibi yapılması gerekiyorsa ne zaman yapılır ? ama çok merak ettiğim soru ise yapılır mı ? İşte Nttgame bize bu güveni vermiyor. Haliyle eski serverlara girip kasmanın TL yatırmadan çok zor olduğunu düşünüyoruz. Heleki bize biraz yabancı olan krowaz ve UTC hartiaları gibi yerlerde acaba ne kadar şans bulabiliriz. Tamam dedik bastık TL yi başladık server a. Sonuçta zevk almak için oynadıgımız bu oyuna 14 sene öncede belli bir ücret yatıyorduk. Tabiki günümüzle kıyaslanamaz ama orta düzeyde bir char yaptık. Çokta güzel farm attık 1,5 2 ay boyunca kendimizi geliştirdik. Sonra Nttgame 2 tane yeni server açmaya karar verdi. Haydaaa noldu şimdi ? ben derim. Sende dersin. Herkes der nispeten. Şimdi bunları göz önüne aldıgında benim gibi oyuncuların yeni server istemesi normal değil mi ?
    Şİmdiden Teşekkürler.
    Tabi ki normal dostum. Ama şu da var siz “haydaa” dediğiniz zamanda yeni server isteyen kişiler oldu. Şirket çıkarlarını düşünerek yeni server projesini tekrarladı. Yeni server geldi ve ne oldu biraz önce anlattığım olayı yaşamışsınız ki yalnız değilsiniz. Bunu birçok oyuncu yaşadı ve yaşıyor. Sizler bir hevesle oyuna başlıyorsunuz ancak yeni bir server açılarak hevesler kursaklarda kalıp bir kaç hafta isteksizce oynanıp bu oyun bırakılıyor. Bakın bu oyunun yapımcı firmasının yönettiği koreko da sadece iki server var ve bu serverların ömrü 10 yılı geçmiş. İnsanlar orada nasıl oynarızın yollarını arıyor. Şuan bir oyuncı Youtube dan koreko yayını yapıyor ve milletin sorusunu yanıtlıyor. Ben şuan için yeni server gelmesine olumsuz bir gözle bakmıyorum. Eğer ki sorunlar düzelirse ve yeni eklenen saçma özellikler kaldırılırsa altı çizilerek söylüyorum en az 5 sene ömrü olan bir server gelmeli. Peki yeni oyuncu nasıl kazanılır. Onu sormuşsun. Böyle şirketler toplantı yapmalı. Her zaman kazanç endeksi değil şirket vizyonunu öne almalı. Burada ntt bunu yapmıyor zaten artık beklemiyoruz. Mgame artık birşeyler yapmalı. korekoda bunu çok iyi yapıyor. Nasıl yapmalı neler olmalı. Masa altı anlaşılan ticari sitelere önlem alınmalı. Level ve item kasma işi biraz zor olmalı. Yeni katılacaklar için item kiralama eklenmeli. (Serverina ve durumuna göre) Şimdi bir arkadaş söylemiş krovaz hakkında güçlü olan kazanır diye ben onun gerçek oyuncu olduğunu düşünmüyorum. Benxe güçlü olacak, azimli kişiler kazanmalı. JR ve BDW de insanlar random eşleşip birşeyler yapıp kazanıyor. Yani bu etkinliklerde güçlü olanlar güçsüze birşeyler kazandırıp hadi kalk sende kazanacaksın diyebiliyor. Ama krovaz da bu elbetteki yok. Yeni serverları bekleyen ekipler var. Hep aynı kadrolar ve kimseye kaptırmıyorlar. Zaten her serverda o krovazı maksimum iki clan paylaşır. Hangi clan gelse. Her serverda piyasayı bunlar belirliyor. Böylelikle oyun oyuncu kazanamıyor. Emin ol bizleri dinlemeyecekler, yeni server açılacak ve kalan azınlık yine bunları tartışacak. Yorumlarıma dikkat ettiğin için sağol. Umarım oyun herkes için iyi olur. Sende aradığını bulursun dostum...

Banned
    Quote Originally Posted by SariTuvaletTerligi View Post
    Şimdi Bir Sıkıntı Var Mı
    ooo bir leyla ile mecnuncu daha helal

Junior Member
    Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    KESINLIKLE AMA KESINLIKLE YENI SERVER GELMEMELİ! Bütün serverlar oturdu bütün oyuncular serverlarında mutlu boşverin yeni server açıp Kaos ortamı yaratmayın herkes gül gibi oyununu oynuyor ölü serverlar bile artık tam bir server oldu bu düzeni bozmak aptallıktır.
    ben mutlu değilim 83 lwl charim var,chari dizmek icin 3000 tl lazim verecekmisin ?
    sonu na kadar bekleyeceğim sizin gibi TL ciler e CZ de kesilmek istemiyorum,
    yiyin birbirinizi TL ciler eski sw lariniz da,yeni sw isteyene de saygi duymayi öğrenin TL ciler BB

Sayın Ntt yetkilileri,

Sizler oyuncuların istekleri doğrultusunda şu zaman yeni server gelicek ya da 6 ay yeni server düşünmüyoruz diye neden bir açıklama yapamıyorsunuz?

Sizler için küçük bizler için büyük olan bir açıklama yapmak bu kadar zor mu ?

Eğer bu şekilde bir açıklama gelirse oyuncuların saygısını kazanırsınız siz kendi ayağınıza kendiniz sıkıyorsunuz..

Teşekkür ederim

Cidden artık bir netlik olsun 2 aydır yeni serveri bekliyoruz başlamak için bunaldık