View Poll Results: Yeni Server Gelsin mi?

Voters
1786. You may not vote on this poll
  • Evet

1,140 63.83%
  • Hayır

646 36.17%
Page 229 of 241 FirstFirst ... 129179219227228229230231239 ... LastLast
Results 2,281 to 2,290 of 2408
    Banned
    Banka mi Soyalim Eski sw larda Oynayabilmek için ¿
    Yeni eşit ve adaletli bir server beklentileri ancak karşılar .
    yeni sw gelene kadar nonpre noncash takılmaya devam !!!

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Kendos View Post
    Bi haltlar dönüyor nttgame'de hadi bakalım çıkar kokusu yakında. Forumda eski GM rahles hakkında müthiş iddalar ayyuka çıktı. Canlı yayın cansız yayın olarak yapıldı. Bilmiyorum bekleyip görücez...!!!!
    turnuva var en az 3 ay daha yeni server yok

Quote Originally Posted by IKillerBeramus View Post
    1-Hangi mmorpg oyununda başladıgından itibaren hemen arayı kapatabiliyorsun böyle bir oyun yok emek vermek gerekir ortam kurman gerekir
    Quote Originally Posted by IKillerBeramus View Post
    .Zamanla her şey rayına oturur.Kendi serverimden örnek vermem gerekirse +9 lar +2 takılar pazarda sen diyorsun ki +10 +3 lü adam pk da bana 2 atıyor tek atıyor falan filan.Oynadıgım serverda gb 20 lira ve o abartı dediğin itemlerin bi altı direkt olarak pazarda zaten.Yani birazcık emek sarf etsen onlara erişebilirsin.Ve bunu o pre cart curt işte kanat peri parasına alabilirsin.Kimse oyuna başlar başlamaz oyunda kral olamıyor burası mmorpg (Tabi para basıp egonu tatmin eden birisiysen o ayrı o baska bir konu onu engellemek için de belirli onlemler alınabılır.) emek sarf etmeden hiçbir yere gelemezsin.İnsanlara bu algıyı olusturacak olan kişiler de yöneticilerdir.
    2-Yönetim kararlı olmadıkça bazı şeyleri görmezden geldikçe bu konu hep böyle devam eder.Açıkcası DC PREMİNUM,OREADS işçilerine ihtiyaçtan dolayı bu sitelere göz yumuldugunu düşünüyorum.Yoksa oyun yönetimi kendi içinden gb satımı yapıp alım yapmasa kimse ama kimse DC PRE almaz.3 maymun oynanıyor.Ama dediklerine katılıyorum keşke hiç olmasa..
    Yukarıda kırmızı cızgıye aldıgım cumleyi goruyorsunuzdur heralde .Şimdi ben bankadaki 4000küsür liramı ceksem.öylece duruyor zaten.Destana yatırsam.Çatır çatır 1 gunde itemleri dizip czye cıksam.E hani nerde emek nerde mmorpg ?

Senior Member
    GM arkadaşlar sizinde farkında olduğunuz gibi büyük bi kitle YENİ SERVER beklmekte. Binlerce YENİ SERVER bekleyen oyuncunun aklında tek soru. Madem bunun farkındasınız, bu kadar talep varken ve uzun bir süre geçmesine rağmen neden hala YENİ SERVER gelmiyor. Varmı bunun cevabını net,açıklayıcı ve tatmin edici bir şekilde verebilcek Baba yiğit GM...!!!! Aklımda deli sorular ?????

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Bi haltlar dönüyor nttgame'de hadi bakalım çıkar kokusu yakında. Forumda eski GM rahles hakkında müthiş iddalar ayyuka çıktı. Canlı yayın cansız yayın olarak yapıldı. Bilmiyorum bekleyip görücez...!!!!
    Yeni sunucu açmadığımız sürece bu şekilde saldırmaya devam mı edeceksiniz? Tam olarak bahsettiğiniz konu nedir? Şirket ofisinin bulunduğu bölgede 3 gündür internet problemi yaşanıyor ve canlı yayının ertelenme sebebi tam olarak buydu. Dilerseniz gerekli araştırmaları yapabilir ve üstü kapalı suçlamalarınıza cevap bulabilirsiniz.

Arkadaşlar unutmayın ki şirketler, kurumlar ve bu şirketlerin çalışanları hakkında ortaya atılan asılsız iddialara karşı açılan iftira davalarda, bu iddiaları ortaya atan kişinin kanıt sunması gerekmektedir. Farklı forumlarda yapılan yorumlarla bizim şirket olarak mücadelemiz bu yöndedir.

Ek olarak, arkadaşlar lütfen fikirlerinizi belirtirken ikili tartışmalara girmekten, karşılıklı hakaret içeren konuşmalardan kaçınalım. Bu tutumların devam etmesi halinde yeni sunucu ile ilgili konu, tekrar açılmamak üzere kapatılacaktır.

Bilginize.

GM arkadaşlar sizinde farkında olduğunuz gibi büyük bi kitle YENİ SERVER beklmekte. Binlerce YENİ SERVER bekleyen oyuncunun aklında tek soru. Madem bunun farkındasınız, bu kadar talep varken ve uzun bir süre geçmesine rağmen neden hala YENİ SERVER gelmiyor. Varmı bunun cevabını net,açıklayıcı ve tatmin edici bir şekilde verebilcek Baba yiğit GM...!!!! Aklımda deli sorular ?????
    Hocam GM ler yeni serveri senden saatler önce öğreniyor zaten Bakma sen onlara, ben kendim şahit oldum pazar yeni sunucu planı yok deyip pazartesi günü 2 serveri duyurdular. Yani çalışma var da bizimkilerin haberi yok. Hatta bu çalışma ctin görevlerinin kaldırılıp, çöp farmının bitmesinden beri var. En kötü 1 sene sonra gelicek ama gelicek yani. Beklemeye devam

Quote Originally Posted by NoPainNoGain88 View Post
    [COLOR="#FF0000"]

Yukarıda kırmızı cızgıye aldıgım cumleyi goruyorsunuzdur heralde .Şimdi ben bankadaki 4000küsür liramı ceksem.öylece duruyor zaten.Destana yatırsam.Çatır çatır 1 gunde itemleri dizip czye cıksam.E hani nerde emek nerde mmorpg ?
    Evet görüyorum bu oyun emek vererek oynanabilmeli zaten yönetime bu konuda karşı çıkıyorum.Gb siteleri ile olan anlaşmalarını iptal etmeleri gerektiğini düşünüyorum.Ama şunu da onların açısından düşünüyorum.Cyper ring satmak için korekodaki karakter silmeyi getirmeyen veya korekoda oyundan cıkmadan karakter değiştirmeyi sırf pre satamama endişesiyle bu uygulamayı getirmeyen yonetim nasıl da kendi yapısı uzerınden gb satabilsin.Arkadaş onu çekicem bunu çekicem diyor ona itafen yazdım.Kc kaç para farkındamısın?Ben de diyorum ki o yatıracagın para ile mevcut serverlarda basla onunla emek vererek biryerlere gelmeye çalış ben bunu berttim.Şimdi sana gelince ben sana git elinde neyin var neyin yok git mevcut serverlara yatır demedım ki ama bu senın kararın tabiki.Benim aklıma yatmıyor adam gibi soyleyın ben sunun için yeni server istiyorum diye ben de size hak vereyım.Ama oyunu oyun olarak gormeyen sadece delosta mafya kurmak ya da merdivene 10 multiyi dayamak için istiyorsanız diyecegım birşey yok.

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Yeni sunucu açmadığımız sürece bu şekilde saldırmaya devam mı edeceksiniz? Tam olarak bahsettiğiniz konu nedir? Şirket ofisinin bulunduğu bölgede 3 gündür internet problemi yaşanıyor ve canlı yayının ertelenme sebebi tam olarak buydu. Dilerseniz gerekli araştırmaları yapabilir ve üstü kapalı suçlamalarınıza cevap bulabilirsiniz.

Arkadaşlar unutmayın ki şirketler, kurumlar ve bu şirketlerin çalışanları hakkında ortaya atılan asılsız iddialara karşı açılan iftira davalarda, bu iddiaları ortaya atan kişinin kanıt sunması gerekmektedir. Farklı forumlarda yapılan yorumlarla bizim şirket olarak mücadelemiz bu yöndedir.

Ek olarak, arkadaşlar lütfen fikirlerinizi belirtirken ikili tartışmalara girmekten, karşılıklı hakaret içeren konuşmalardan kaçınalım. Bu tutumların devam etmesi halinde yeni sunucu ile ilgili konu, tekrar açılmamak üzere kapatılacaktır.

Bilginize.
    Merhaba hocam benim sorum sadece yeni sunucu ile ilgili.Uzun zamandır bekleyenlerden birisiyim bende.Bir buçuk yılı tamamlıyoruz ve yeni sunucu hala yok.Mecburen başka oyunlarda iş çıkışı vakit geçiriyoruz.Sizlerde biliyorsunuz ki yeni bir sunucunun heyecanı ve tadı çok farklı oluyor.Biz işin gb sinde falan da değiliz diğer sunuculardan da düşük olabilir maksat benim gibi bir çok arkadaşımızın tekrardan oyuna dönmesi için bir vesile olacak yeni sunucu.Keşke bu aylarda gelsede yazın tadını çıkarsak diye ben gibi sizlerden haber bekleyen arkadaşları görüyorsunuz.Siz böyle arkadaşları bir yana koyup lütfen bizler gibi oyuna tekrar dönmek isteyen arkadaşlara ses olun
    İyi çalışmalar dilerim.

Banned
    Vergi kaçıran reseller sitelerle ilgili tartışmayın da konuyu kapatmasınlar.
    Manes ve olypmiada 83 charım olduğu için mecbur ikisinden birinde başlayacağım şu 70 skili için 1-2 gb vermek istemiyorum verilmemesi de lazım zaten. Yeni server açılınca şu pazarcı işsizler dağılır gider hiç değilse.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post

Bilginize.
    Hocam sakin ol saldırdığım falan yok. Belkide dediğiniz gibidir internet ile alakalı sorun yaşıyosunuzdur. Ben sadace aklımdaki soru işaretlerini paylaştım. Belki bu soru işaretleri beklentilerim doğrultusunda olumlu yönde oldu (YENİ SERVER çalışması gibi). Biraz daha sakin olmanızı tavsiye ederim fazla gerginsiniz. Diger konuya gelince dediğinize katılıyorum zaten. Ortada idda varsa kanıtta olması lazım, keza idda ve kanıt varsa , veya idda varsa kanıt yoksa her iki durumdada huhuki süreçte sizi ilgilendirien bir konu. Saygılar.