View Poll Results: Yeni Server Gelsin mi?

Voters
1786. You may not vote on this poll
  • Evet

1,140 63.83%
  • Hayır

646 36.17%
Page 202 of 241 FirstFirst ... 102152192200201202203204212 ... LastLast
Results 2,011 to 2,020 of 2408
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Açılınca ne olcak? Kısa özet: Farm bölgeleri 8 pc ile ele geçecek 1 pc olan arkadaş isyan edecek. 1 İp sınırı gelsin dile gelecek. Ve sonra biri konu açacak ''YENİ SERVER HK.'' diye

Senior Member WangShan's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by just4funnn View Post
    Destana başladım para yatırmadım günlük en ölü 1gb kasıyorum sende gel kanka
    Günde 1 gb kasıyorsun süper kardeşim. Adamda +9 Buju var. Adamlarda hatta Sadece bu silahı alman için 1 yıl hergün 1 gb kasman lazım biliyorsun dimi ? oda pot falan almadan. Premium vs. vs. vs. hesaplamıyorum bile.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by KisacaGokhan View Post
    Günde 1 gb kasıyorsun süper kardeşim. Adamda +9 Buju var. Adamlarda hatta Sadece bu silahı alman için 1 yıl hergün 1 gb kasman lazım biliyorsun dimi ? oda pot falan almadan. Premium vs. vs. vs. hesaplamıyorum bile.
    Sen bu oyunu zevk almak vakit geçirmek için mi oynayacaksın yoksa ticari gelir elde etmek için mi? Veya şöyle sorayım yeni sunucuyu farm için mi yoksa vakit geçirmek zevk almak için mi istiyorsun?

Junior Member IValerianColaJ's Avatar
    Nickname
    IValerianColaJ
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Bıkmadınız dimi yeni server gelsin muhabbetin den. Yeni server geldiğin de yine bir bok yapamıyacaksınız ve ondan sonra yine yeni serverı bekliceksiniz. Siz bu oyunu bitiren insanlarsınız işte yeni server bekleyenler... Nttgame de bunu anladı zaten artık o yüzden yeni server geliceğini düşünüyorum. Yeni serverın gelmesini isteyen 2 tip insan var. 1. si para için sırf farm yapayım 3 5 kuruş para kazanayım. 2. si diğer server lar da hiç bir varlık gösterememiş yeni server da belki olur kafasın da ama orda da bir bok yapamadıktan sonra tekrar dan yeni server bekleyen insan tipi. Yazık vallahi çok yazık... Manes gayet iyi mesela uygun fıyata charlar ıtemler yeni server düzeyin de ne ıstıyorsunuz başlayın oynayın alın zevkinizi. Ntt game artık lütfen bu tuzağa düşmeyin yeterince para kazanıyorsunuz zaten .

İsteyen oyunu para kasmak için oynar isteyen zevk için oynar size ne? Babanın oyunu mu kardeşim "sen şöyle bi tipsin oyunu sen öldürüyorsun" gibi cümleler kuruyorsunuz? Farm yapıp satış yapan adam, parasını oyuna basıp item almayan olmasa bu oyun çoktan ölmüştü zaten. Oyunu ayakta tutan en temel şeylerden ikisi bu yazdıklarımdır. Yeni server istesenizde istemesenizde gelecek. Herkes kendine göre haklı. Oyuna tekrar başlamak isteyen adam eski serverlarda kafasına +9 bujuyu +9 khanjarı yemek istemiyor bu kadar basit. Bir yandan mevcut serverlarda pk dan keyif alan adamda çok. Hem yeni sunucu gelmeli hemde eski sunucular bir şekilde ayakta tutulmalı. Bunun çözümünü nttgame bulacaktır, biz değil.

Kimse demesin "kardeş gel şuan mevcut sunucular çok iyi durumda" diye. Bunun anlamı; "kardeş gel kafanı tek skilli koyimde kendine gel" demektir. Sunucuların kötü olduğunu iddia etmiyorum. Ne mutlu size sonunda uzun zamandır stabil duruma getirebildiler sunucuları. Umarım yeni sunucu geldiğinde yine en az şuanda olan sunucular kadar uzun soluklu devam eder.

Junior Member IValerianColaJ's Avatar
    Nickname
    IValerianColaJ
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by KUHEYLAN_ View Post
    Merhaba NTTGame ve Gm Ekibi;

Sayın yetkililer yapacağınız yorumu biliyorum, "yeni sunucu şuan söz konusu değil yoruma kapalı." diyeceksiniz.

Forumun başlığında yazdığı gibi "Genel Tartışma Bölümü" altına konu açıyorum, ve oyuncuların fikirlerini, oylarını dikkate alacağınızdan eminim.

Şahsen ben şubat 2018 de askere gideceğim, gitmeden son kez yeni serverde yer almak isterim, çok clan oyuncu var bekleyen onlarında fikirlerini alalım.

Lütfen Konuyu kilitlemeyin, oyuncuların ne istediklerini tartışalım.
    Asker paramı cıkartayım diyorsun yani son kez. Ben senin cebine para koyarım askere giderken merak etme. Senin ve senin gibiler yüzünden oyun bu halde zaten..

Quote Originally Posted by IValerianColaJ View Post
    Asker paramı cıkartayım diyorsun yani son kez. Ben senin cebine para koyarım askere giderken merak etme. Senin ve senin gibiler yüzünden oyun bu halde zaten..
    Üstad senin cevabını bir üst mesajda verdim. Ek olarak;

Manes gayet iyi mesela uygun fıyata charlar ıtemler yeni server düzeyin de ne ıstıyorsunuz başlayın oynayın alın zevkinizi. Ntt game artık lütfen bu tuzağa düşmeyin yeterince para kazanıyorsunuz zaten .
    Senin gibi char ve item alan, aldıran oyuncular olduğu sürece bu adam cebine harçlıkta koyar, askerlik parasınıda çıkartır. Onun ve onun gibilerin yaptığı kadar senin ve senin gibilerin yaptığı dahada yanlış. Şu oyunda TL her zaman dönüyor ve dönmeye devam edecek. Bunun 3 sebebi var aşağıda sana sıralayım.

1. NTTGAME: Engelleyemiyor veya engellemiyor.
    2. Sen ve senin gibiler: Sen gb, item, char alırsan veya teşvikte bulunursan her zaman satıcısı olur. Dolayısıyla millet cebine harçlık koyar.
    3. Sen ve senin gibilere satış yapan ve cebine harçlık koyanlar: Açıklamaya gerek yok gayet anlaşılır.

Hadi eyvallah. Ha bu arada bu yazdıklarımın hiçbiri yanlış veya etik dışı değil. Bu oyun böyle dostum. Kendi gözlüklerinle gördüğün şekilde, tek taraflı şekilde yorumlama tek isteğim bu.

İsteyen satar, isteyen alır. Bunu engellemekte nttgame'in elinde olan birşey.

Junior Member
    Yeni server gelmesin diyen arkadaşın hesabını şuanki manesin açılma tarihi olan ocak 2017de almış olması düşündürücü

Quote Originally Posted by CursedMortal View Post
    Yeni server gelmesin diyen arkadaşın hesabını şuanki manesin açılma tarihi olan ocak 2017de almış olması düşündürücü
    Paracıkları boşa gidicek

yaptıgın itemlerden zarar etmek istemiyorsun aklın sıra bu işin özü budur ntt game 180 tl yapmıs 3200 cashi ve indirim hiç bir türlü mümkün degil bu adamlar bu kadar parayı severken senin sözünemi itimat edip yeni sw açmıycak adam şuanda bi sw açsa açtıgı dakika 30 40 trilyon parası cebinde sadece ilk günden bahsediyorum sen kendini biraz daha kandırmaya devam et