Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Senior Member onderonder_ser's Avatar
    Nickname
    onderonder_ser
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DarkBrotherHood
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus

Yaz Boyunca Düzenli Exp Event

yaz boyunca düzenli exp event istiyorum tıpkı ramazan günlerinde olduğu gibi
    şuan exp event olmadan neredeyse eslant bom boş exp kasan yok hem exp kasmaya teşvik etmiş olursunuz hemde rahat rahat expimizi kasarız
    Bize yeni düşmanlar lazım,Eskileri hayranımız oldulaR
    r

ÖndeR

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Oyun içi exp kasmanın kolay olduğunu düşünüyorum zaten haftada 2 gün canlı yayınlarda izleyici sayısına göre artış etkinlikleri yapılıyor.

Quote Originally Posted by onderonder_ser View Post
    yaz boyunca düzenli exp event istiyorum tıpkı ramazan günlerinde olduğu gibi
    şuan exp event olmadan neredeyse eslant bom boş exp kasan yok hem exp kasmaya teşvik etmiş olursunuz hemde rahat rahat expimizi kasarız
    Tamamen katılıyorum.

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Oyun içi exp kasmanın kolay olduğunu düşünüyorum zaten haftada 2 gün canlı yayınlarda izleyici sayısına göre artış etkinlikleri yapılıyor.
    Ayrıca yaz boyunca oyuna yeni başlamak isteyen kardeşlerimiz olacaktır. Onları da düşünmek gerek ve onlara da güzel bir teşvik sağlanmış olur.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by Deus_ExMachina View Post
    Tamamen katılıyorum.

Ayrıca yaz boyunca oyuna yeni başlamak isteyen kardeşlerimiz olacaktır. Onları da düşünmek gerek ve onlara da güzel bir teşvik sağlanmış olur.
    Farklı etkinlikler olabilir şu an için belli olan bir etkinlik yok ancak genelde her yaz oyun içi etkinlikleri yapılmaktadır.

Senior Member onderonder_ser's Avatar
    Nickname
    onderonder_ser
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DarkBrotherHood
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    exp kasmak kolay olduğunu düşünmüyorum bir tane karakter açıp 82 levelden sonra gelen expe bakabilirsiniz
    Bize yeni düşmanlar lazım,Eskileri hayranımız oldulaR
    r

ÖndeR

Senior Member
    exp premium almadan 83e kasmak imkansız. ben 82ye kadar dayanabildim en fazla exp presiz. sadece exp için premiuma o kadar para vermek de öğrenciye koyuyor. dc veya war pre neyse de.
    exp eventler bence de çok güzel olabilir

Senior Member
    Bu fikire ek olarak exp jackpotun, noah jackpot gibi kalıcı olarak oyuna eklenmesi iyi olabilir Noah oluyorda o neden olmasın Drakiye ve monster stoneye heyecanla girdik ramazan ayında şimdi hiç heyecanı yok.

Umuyorum Nttgame’nin bu konuda hali hazırda sürmekte olan çalışmaları vardır.
    Ve son olarak unutulmaya yüz tutmuş “Exp boss etkinliği ” diyorum ve diyeceklerim bu kadar

Senior Member _MewTwo_'s Avatar
    Exp boss etknliği geri gelse çok güzel olur 3-5 kişi yüzünden iptal ettiniz neymiş para attığı için expe ihtiyacı olanlar faydalanamıyormuş çok kalabalıkmış saçma sapan sebepler yüzünden düzgün olan etkinliği de kaldırdınız...

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    exp kasmak nasıl zor yaw.
    oturduğun yerden kasıyorsun )))
    2 günde 75 oluyorsun. hemde exp presiz.
    ha 80 den sonra zorlaşıyor ama o kadar da olsun.