Page 15 of 23 FirstFirst ... 51314151617 ... LastLast
Results 141 to 150 of 230
    Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    carkifelek getirilmiş biz kullanamiyoruz bişeyide duzgun yapsaniz sorunsuz faydalansak

Error
    FAILED TO Check
    your information colud not be confirmed bendede boyle bişe cikiyor event bitmesine yakin duzeltirsiniz memnun olurum

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by lllUranialll View Post
    carkifelek getirilmiş biz kullanamiyoruz bişeyide duzgun yapsaniz sorunsuz faydalansak

Error
    FAILED TO Check
    your information colud not be confirmed bendede boyle bişe cikiyor event bitmesine yakin duzeltirsiniz memnun olurum
    Tekrar deneyebilir misiniz?

[QUOTE=Khenarth;1836507]

Bende görüntü tamamen normal görünüyor ama FREE SPIN'e tıkladığımda hiçbir şey olmuyor, tekrar tıkladığımda ise "Wheel session has expired. please reopen the wheel board" hatası alıyorum, tekrar baştan açtığımda yine aynı sorun tekrar ediyor. Bu hatanın sebebi nedir?

Junior Member
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Aynı hatayı alıyorum defalarca relog atmama ve internet seçenekleri ayarları yapmama rağmen hala aynı farklı bir pc den de denedim sonuç aynı farklı bir account la denediğimde sorun yok sadece asıl oynadığım karakterde bu information could not be confirmed uyarısı alıyorum. Ne yapmam gerekiyor?

Junior Member
    Please upgrade your browser! Upgrade your browser to have a better experience. Your browser (IE8 or earlier) does not support scripts or has been configured not to allow scripts.

Çarkıfelekin tam tepesinde böyle bi uyarı var ama dün çevirmiştim bugün oldu bu ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by solar123131 View Post
    muteli çarımla çevirebiliyorum aynı anda mute yemiş 2 çarım var tekinde çevirebiliyorum tekinde çeviremiyorum
    mantık tutmadı o zaman ilk gün çevirdim bugün ceviremiyorum karakterin game services account status kısmında active yerine swear yazıyor degişen tek şey bu 3 ayrı bilgisayardada olmuyor

bende aynı hatayı alıyorum çözümünü bulamadım pc ile alakası yok tamamen hesapta sorun var

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    suan o hatayi almadi duzeldi galiba sağolasin

Yapılan tüm önerileri denedim ama yine hata veriyor hata
    Error Failed to check
    your informaiton could not be confirmed
    şekklinde internet ayarları dediğiniz gibi internet explorer güncel son sürüm çözemedik sıkıntıyı konntrol edersenizi sevinirim.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by Astalavista5535 View Post
    Yapılan tüm önerileri denedim ama yine hata veriyor hata
    Error Failed to check
    your informaiton could not be confirmed
    şekklinde internet ayarları dediğiniz gibi internet explorer güncel son sürüm çözemedik sıkıntıyı konntrol edersenizi sevinirim.
    Lütfen tekrar dener misiniz?

Eğer "Your informaiton could not be confirmed" hatası alıyor ve hesabınızda herhangi bir süreli ceza yok ise bu konu altında karakter isminizle birlikte oynadığınız sunucuyu belirtirseniz kontrol sağlayabilirim.

Tags for this Thread