Results 1 to 4 of 4

Hybrid View

Junior Member

Question İnventory Pazar ve Banka Bugu

Bugün (07.11.2017 salı) saat 20.30 civarı 70 questini yapıp üzerime item aldıktan sonra hesabımın buga girdiğini düşünüyorum. Hem bankaya hem pazara hem de tradeye item, para v.s koyamadığım gibi aynı işlemlerin tersini de gerçekleştiremiyorum. Charımın weighti 1.900 civarında ve üzerinde 1.700 e yakın yer kaplaması mevcut (yani boşluk var), buna rağmen hiçbir işlemi gerçekleştiremiyorum (yan charlarımda da bu işlemleri gerçekleştiremiyorum). Bir GM'nin mağduriyeti en aza indirgemesi açısından bir an önce konuyla ilgilenmesini talep ediyorum. (Server : Olympia, Nick : Hurricane [gerçi hiçbir charımla işlem yapamıyorum o yüzden farketmez])

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Karateriniz okçu mu ve üzerine pazardan fazladan ok almış olabilir misiniz?

Junior Member
    karakterim asas, hiçbir şekilde buglu item yok. Ayrıca sadece asas charımda değil, yan charlarımda da aynı sorunu yaşıyorum.

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Destek sistemi üzerinden knightonline>bug sekmesinden bilet göndermeniz durumunda hesabınızda gerekli kontroller yapılacaktır. Bu süreçte biletinizde gereksiz güncellemeler yapmayıp ve biletinizin cevaplanmasını beklemelisiniz.

Tags for this Thread