Results 1 to 4 of 4

Angry Böyle Bir Saçmalık Olabilir Mi?

Bu gün saat 20:00 da oyundan çıkış yaptım + deniyordum , oyuna tekrar giriş yapıyım dedim sıra beklemeye aldı ve az evvel 1 kişi vardı sonrasında 0a düştü ve dc yedim şuan tekrardan 22 kişi bekliyorum böyle bir saçmalık olabilir mi?
    Adam gibi oyun oynayabilmek için illa oyuna para mı yatırmamız gerek? 3 buçuk saat bekledim tam 3 buçuk saat? ne için bekledim peki????

Eslant hala bom boş cz de toplasan 10 kişi var ardream 10 kişi, pazarda 5000 insan? sorsan hangisinin gerçek bir hesabı var? hiç birinin!!!

item alsınlar satsınlar, diğer hesapları ile düşürdükleri itemleri satsınlar!!! Başkası parası ile para kazanıyor ben emekle bi şeyler yapmaya çalışıyorum 3,5 saatim boşa gidiyor!!!

Ya 2. bir server getirin oyun rahatlasın, ya da birleştirdiğiniz gibi ayırın ben işten eve geldiğimde sitres atmak için oyuna gidiyorum ama daha çok kanser oluyorum...

Junior Member
    Nickname
    SinnerS
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    sw birlesti ama oyun kapasiteside dustu 166 sayıyor

Evet şuan tekrardan çıkış yapıp oyuna girmeyi deniyorum önümde 151 kişi var, bakalım kaç GÜN de oyuna giriş yapabilicem, bu konu altından saat aralıklarını yazıcam...

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Forum kirliliğini önlemek adına mevcut konular üzerinden devam ediniz. Mevcut konuda açıklama bulunuyor.
    Mevcut konu

İyi forumlar.