Page 9 of 12 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast
Results 81 to 90 of 117
    Senior Member NeedB's Avatar
    Quote Originally Posted by KeteHore View Post
    Yeniden oyunculara bir anket açılabilir şartlar ve zamanlar değişti Yönetimden bir anket bekliyorum Oyuncu isteklerini hiçe saymayacaklardır.
    Yeniden anket yapılsa ve eski serverler için gelsinmi diye sorulsa olumlu çıkar bence.
    Yeni server oyuncuları tabii ki hayır der, onlar 83 lvl bile istemiyor.
    Last edited by NeedB; 06-01-2019 at 10:11 PM.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Miroglu66 View Post
    Bence rebit gelen kadar lwl gelsin yeni sikiller eklensin hep ayni skil ayni döngüde olmasin oyun degismeli ve farklilik cikartmali tabiki mage karakterini öldürmeden malum serverlarda meg iyice skiştirdilar ve mage kasilmasi zor oldu

rebit yerine lwl gelmeli ve yeni sikiller eklenmeli?
    Millet 83ü hazmedemedi 2 hafta ağladı forumda bide yeni skiller leveller falan gelirse elinde mızrak meşale sokağa dökülür GM arar bunlar

Bunlara yenilik yaramaz abi. İstiyorlar ki eline takabileceği en iyi İtem ravenden çıkan Md olsun, Max level 70 olsun (exp kasmak sanki çok zormuş gibi), üstüne de troll armor giyip hiç masrafsız milletle eşit düzeyde oynayabilelim. Ama böyle bir server olursa da EN FAZLA 1 ay sonra "oyunda yapacak hiç bir şey kalmadı bırakıyorum artık" diye ağlayacaklar.

Senior Member NeedB's Avatar
    Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Millet 83ü hazmedemedi 2 hafta ağladı forumda bide yeni skiller leveller falan gelirse elinde mızrak meşale sokağa dökülür GM arar bunlar

Bunlara yenilik yaramaz abi. İstiyorlar ki eline takabileceği en iyi İtem ravenden çıkan Md olsun, Max level 70 olsun (exp kasmak sanki çok zormuş gibi), üstüne de troll armor giyip hiç masrafsız milletle eşit düzeyde oynayabilelim. Ama böyle bir server olursa da EN FAZLA 1 ay sonra "oyunda yapacak hiç bir şey kalmadı bırakıyorum artık" diye ağlayacaklar.
    Reb 10 gelirse bir tur daha "mage düşmanı Khenarth" tezahüratı başlar ama yapcak bişey yok üzerine yapıştı bir kere

Junior Member
    Quote Originally Posted by Miroglu66 View Post
    Bence rebit gelen kadar lwl gelsin yeni sikiller eklensin hep ayni skil ayni döngüde olmasin oyun degismeli ve farklilik cikartmali tabiki mage karakterini öldürmeden malum serverlarda meg iyice skiştirdilar ve mage kasilmasi zor oldu

rebit yerine lwl gelmeli ve yeni sikiller eklenmeli?
    Yeni level ve skill olası değil, Koreko yu takip ediyoruz ama pekala Reb 10 gelebilir, gelmeli de zaten. Yeni sunucular muaf tutulsun, eski serverlardaki eski oyuncular yıllardır hiçbir exp etkinliğinden yararlanamamaktan fazlasıyla bıktık. Eski ve emek vermiş oyuncular olarak ödüllendirilmemiz gerekirken, exp ile ilgili hiçbir etkinlikten yararlanamayarak cezalandırılıyoruz.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Bende gelmesini isteyenlerdenim

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Benim charım reb5 değil ama yıllardır reb5 %100 olanların sayısı epey bi fazla olduğu için reb 10 ya da 85-88 lvl sınırı ile yeni skillerin gelmesini isterim. Adamlar günlük etkinliklerden, günlük görevlerden ve otururken gelen explerden mahrum kalıyor.

Reb 10 yerine 85 lvl ve yeni skiller de olabilir.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Benim charım reb5 değil ama yıllardır reb5 %100 olanların sayısı epey bi fazla olduğu için reb 10 ya da 85-88 lvl sınırı ile yeni skillerin gelmesini isterim. Adamlar günlük etkinliklerden, günlük görevlerden ve otururken gelen explerden mahrum kalıyor.

Mgame farklı çalışıyor malum kore tarafında aktif ve 3 yıldır kullanılan rebirth 10 sistemi mevcut hazır içeriklerin gelmesi mümkün oluyor.Belki gelecek planlarında 85LV ve üzeri bir çalışma vardır bu güncellemeyi önce kore tarafına sonra uskoya ekler ama görünürde 85lv ve yeni skiller ile ilgili bir çalışma göremedik.
    Last edited by Death_Stroke; 06-02-2019 at 04:18 PM.

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    reb 10 a karşıyım ama exp kasıp bunu satmayı destekliyorum.

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post

Aynen öyle valla yapacak bişey yok. O gün char expe yattı %2.5 gitti direk kalktım gittim bir iki görev yaptım yeniden %100 oldu
    Direk 90 level olsa da olur. En azından herkes yerini yurdunu bilir. 70 level birisi 80 level birine kafa tutamıyor ama 83 level biri 83/5 birine kafa tutuyor. Aradaki fark sadece toplamda 10 stat point başka bi esprisi yok... Yeni skiller eklenmeli yeni varyasyonlar eklenmeli stat puanları artmalı emek harcayanlar ile harcamayanlar arasındaki makas açılmalı.
    Şu pus fiyatları indirime gitse reb10 veya 90 levelde peşine gelse bunlarla beraber yeni skiller vs. gelse o kadar güzel olurki.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Speedycort View Post
    Görev Yapmadın Sanırım Galiba. %50 Garanti Alırsın Tüm Görevleri Üşenmeyip Yaparsan Tabi 0 Görev Olacak Üstünde Daha Fazlada Alırsın..
    Reb 10 Magelerin Korku Rüyası Bunuda Belirtelim.
    dostum sen rahat olur musun pathos kanat çekmeyen pk da sadece sw sc basıp pk atan mage ekiplerin gönlü olsun diye undy red pot kaldırıldı. priestinden warrioruna warriorundan asasına hepsi mutsuz. burada ben warriorum ben asasım mutluyum diye yorum atanların hepside mage...Mageye hiçbişi olmaz sıkma canını bizlere yazık sadece