Page 10 of 12 FirstFirst ... 89101112 LastLast
Results 91 to 100 of 117
    Junior Member
    Quote Originally Posted by KeteHore View Post
    gelmemesi gerekiyor oyum hala hayır , gelmesin bu oyunda exp kasmak oyunu bitiriyor
    Bu bi zorunluluk değil ama exp kasmayı seven insanlarda var oyunda onlar için gelebilir mesela her Rebirtte eklenen +2 stat pointi +1 e düşürülse kimse itiraz etmez herhalde gelmesine yalnız bu gelecekse pus fiyatları can yakacaktır

Junior Member
    Reb10 un gelmesi adına gerekçeler ortada. Özellikle eski sunuculardaki, eski oyuncular yıllardır hiçbir exp etkinliğinden faydalanamıyorlar. Reb10 imkanı tanıyın, isteyen kasar, isteyen kasmaz. Hiçbir etkinlikten exp kazanamamak aşırı can sıkıcı bir durum. Tam 3 senedir aynı şekilde, oyuna exp etkinliği diye sunulan hiçbir şeyden yararlanamıyoruz.

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    2 tane skill eklememek için uydurulmuş saçma sapan bir sistem.Her zaman söylüyorum oyuna hiç bir faydası yok.

merakla bekleniyor

Senior Member
    83/10 olunca nolacak peki?
    bu seferde 83/20 mi isticeksiniz?
    maximum seviyeye ulaşmışsın gidip itemlerini geliştir veya çarına np kas.
    oyunda 1 milyon tane problem varken böyle şeyler istemek ne bileyim saçma geliyor.

Member
    Nickname
    QuintusDiaz
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Prophecy
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by O1Ezik View Post
    oyunda 1 milyon tane problem varken böyle şeyler istemek ne bileyim saçma geliyor.
    Belki yapabileceği itemlerin en üstünü yaptı np kasma olayı 7/24 olmuyor eski serverlarda belli saatleri var bence reb 10 çok mantıklı bide o açıdan düşün sende yıllardır bizde sadece oturtuyoruz charları expe ölüyoruz press ok atıyoruz çok mu zevkli hayır exp kasmanında bi zevki var bize göre herkes isteklerini dile getirirken arkadaş da söylemiş neden bu kadar tepkilisin

Junior Member
    Hocam şahsım adına örnek vereyim, diezdeyim 3 senedir karakterim reb5 ve %100, oyun sadece item ve np’den ibaret değil, farkındaysanız neredeyse tüm etkinlikler exp ile alakalı; twitch yayınları izlenme oranına göre exp veriliyor, önemli günlerde exp eventler oluyor, bunların dışında oyuna yeni eklenen özelliklerden clanda online sayısına göre %exp fazla gelme durumu var, chaosa giriyoruz, pazarda oturuyoruz, arkadaşlarımızın görevlerine yardım ediyoruz, günlük quest yapıyoruz bunların hiçbirinden exp gelmiyor, 3 senede 3 kere görevler sıfırlandı, hiçbir işimize yaramadı. Biraz empati yapmanızı öneriyorum.

Oyunda exp kasma zorunluluğu yok.!

Kasacaksın diye başına silah dayayan yok.!

Kasmazsan banlarız diyen yok.!

Karakterini max. seviyeye çıkaran itemlerinide yapmıştır zaten.Ne yapmasını bekliyorsunuz emeklilik varda bizmi bilmiyoruz?

Rebirth 10 kesin gelecek burda bir konuda Khenarth bir konuda yorum yapmıştı.Fakat süre vermemişti.Benim anlamadığım neden şiddetle karşı çıktığınız?

Eksik bir tarafınız varsa bu oyun içine entegre edilmiş uygulama kapınızı çalmadan tamamlamanızı tavsiye ederim.Çünkü yıllardır bunu beklemekteyiz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by SenelerSonra View Post
    Oyunda exp kasma zorunluluğu yok.!

Kasacaksın diye başına silah dayayan yok.!

Kasmazsan banlarız diyen yok.!

Karakterini max. seviyeye çıkaran itemlerinide yapmıştır zaten.Ne yapmasını bekliyorsunuz emeklilik varda bizmi bilmiyoruz?

Rebirth 10 kesin gelecek burda bir konuda Khenarth bir konuda yorum yapmıştı.Fakat süre vermemişti.Benim anlamadığım neden şiddetle karşı çıktığınız?

Eksik bir tarafınız varsa bu oyun içine entegre edilmiş uygulama kapınızı çalmadan tamamlamanızı tavsiye ederim.Çünkü yıllardır bunu beklemekteyiz.
    Eski ve emek vermiş oyuncular olarak bizlerin de düşünülmesini hala beklemekteyiz.

Bu konunun açılma tarihi 2017’ymiş zaten, 3 sene geçti Reb 10 konusu geleli, daha da uzamasa keşke. 3 senedir hiçbir exp etkinliğinden yararlanamayan, eski ve sadık bir oyuncu kitlesi var bu oyunda, ödüllendirilmek yerine, ciddi manada cezalandırılıyor gibi hissediyorum artık.
    Last edited by Muccuk; 06-04-2019 at 01:05 PM.

Senior Member
    Nickname
    CESURRR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    4 sene önce charım 5 rebti.Şuan yeni char kastim iyikide kasmişim beklemedim.

Page 10 of 12 FirstFirst ... 89101112 LastLast