Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 58
    Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ilk_kz8Mb5rQ View Post
    Kardeş anladığım kadarıyla ****ye kaynak belirterek açmış olduğum konulara kötü ve alaycı yorumlarda bulunan kişi sensin lütfen bunu yapmak dan vazgeç bu kadar rahatsız oluyorsan *****'ye de ilk sen aç madem ki öyle değil mi ama? ben açmasam başkası açacak bu forum ****kadar çok takip edilmiyor ben insanlar da bilgilensin faydalansın istediğim için oraya kaynak belirterek açıyorum farkındaysan da bir çok konuna teşekkür etmişliğim de mevcut, paylaşımcının şevkini kimsenin kırması haddine değil lütfen bu forumda takındığın üslubu orada da sağlaman dileğiyle...
    Bahsettiğiniz forumda aktif olarak kullandığım bir hesabım yok. Klan arkadaşlarım PK videolarımı izin alarak paylaşıyorlar ve onun haricinde bir paylaşımım da yok.

Bilginize.

Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Kule savaşlarıyla beraber gelen başarımlar listeye eklenmiştir. Event bölümünden kontrol edebilirsiniz.

Junior Member
    Nickname
    V0cates
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    MyFriend
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Elinize, emeğinize sağlık gerçekten başarılı bir rehber olmuş. Üşenmeden tek tek okudum ve şu dakika başlıyorum hepsini yapmaya. Var olun..

Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Atabey06 View Post
    Elinize, emeğinize sağlık gerçekten başarılı bir rehber olmuş. Üşenmeden tek tek okudum ve şu dakika başlıyorum hepsini yapmaya. Var olun..
    Beğenmene sevindim.
    Kolay gelsin, iyi oyunlar.

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Achieve'ye Yenilik Gerekiyor Bazı Bossları Kesiyoruz Achievesi Yok Her Mob'a Özel Ve Cazip Ödüller Olmalı.

Senior Member TimurGlazkov's Avatar
    Nickname
    TheROCKS
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Selam arkadaşım LVL 79 100 BDW Görevim bitti Achievement te 1 haftalık kanat verildi ama 90 def özelliğim açılmadı konunuzu başından sonuna kadar okudum
    açılmamasıyla ilgili engel hiçbir şeyden bahsetmemişsiniz. Sizce izlemem gereken yol nedir neden açılmamıştır 90 def. saygılar ve iyi oyunlar dilerim kolay gelsin.
    HyperionTR ROSETTA WARRIOR 79 LVL
    ♚ Yüreğine karşı verdiğin hiç bir savaşı KAZANAMAZSIN

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by TimurGlazkov View Post
    Selam arkadaşım LVL 79 100 BDW Görevim bitti Achievement te 1 haftalık kanat verildi ama 90 def özelliğim açılmadı konunuzu başından sonuna kadar okudum
    açılmamasıyla ilgili engel hiçbir şeyden bahsetmemişsiniz. Sizce izlemem gereken yol nedir neden açılmamıştır 90 def. saygılar ve iyi oyunlar dilerim kolay gelsin.
    HyperionTR ROSETTA WARRIOR 79 LVL
    Achievement tablosundan görevi tamamladığınızı gösteren bir resim paylaşır mısınız 100/100 yapıldı gibi

Senior Member TimurGlazkov's Avatar
    Nickname
    TheROCKS
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Death_stroke yaptığım hatayı sen yazınca farkettim bende 100 bdw sembol birikmiş ama görevlerden gelenlerle birlikte 100 zaferim daha 20 eksik çok sağol yardımcı oldun içim rahatladı 20 bdw zaferi sonrası açılacak yani
    - bir soru daha 80 lvl olsam şimdi devam etsem bdw lere 20 sembol daha alsam bir sorun olurmu ?
    cevabın ve ilgin için Teşekkür eder iyi oyunlar dilerim. (Seninle eski olympia zamanından tanışıyoruz galiba death_stroke ışıl ışıl yanıyordun serverde hatırladığım kadarı ile baya sohbetimiz olmuştu
    ♚ Yüreğine karşı verdiğin hiç bir savaşı KAZANAMAZSIN

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by TimurGlazkov View Post
    Death_stroke yaptığım hatayı sen yazınca farkettim bende 100 bdw sembol birikmiş ama görevlerden gelenlerle birlikte 100 zaferim daha 20 eksik çok sağol yardımcı oldun içim rahatladı 20 bdw zaferi sonrası açılacak yani
    - bir soru daha 80 lvl olsam şimdi devam etsem bdw lere 20 sembol daha alsam bir sorun olurmu ?
    cevabın ve ilgin için Teşekkür eder iyi oyunlar dilerim. (Seninle eski olympia zamanından tanışıyoruz galiba death_stroke ışıl ışıl yanıyordun serverde hatırladığım kadarı ile baya sohbetimiz olmuştu
    Sorun olmaz 81LV olana kadar tamamlayabilirsiniz bdw görevini evet olympia'dan beri aynı sunucuda devam ediyorum

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Hyde & Anteras BOSS Her Job Kesebiliyor Ve Bu Bossların Achievesi Yok [Hyde] [Anteras] Diye Exp'li NP'li Bir Achieve Gelse Daha Bir Çok Yenilik Gerekiyor.

Tags for this Thread