Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 28
    Senior Member JustTurkeyLOve's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad

Gb alim satim yapan karakterler banlanir mi ?

%100 kanıt ile bu karakterleri nttgame bildirsek karakterler işlem görür mü ?

Senior Member Yescoo2's Avatar
    Race
    El-Morad
    Sanırım görmez ne diye şikayet edilecek ki sonuçta oyunda kastıgım gold barımı arkadaşa veriyorum der yada ezik bir iteme karşı verdim der yani yasal olarak politikalara uyduğu sürece problem çıkacağını sanmıyorum

Senior Member
    Nickname
    DaNGeRouSARROW
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    VeNDeTTA
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Banlansa ne olucak en fazla elindekiler patlar gene yeni char açar devam eder ip banda bu oyunda yok siteleri mahkemeye verse nttgame anca belki bişiler olabilir oyun düzenini dolaylı yoldan etkiledikleri ispat edilirse ama arz ve talebin oldu bir oyunda siteler kalksada team speak yardımı olsun pm den konuşarak olsun illa gb alım satımı gerçekleşir siteler sadece aracı mmo(rpg) Rol Yapma üstünlük sağlama oyunları ticaretten her zaman nasibini alır diyer oyunlara bakarakta
    kimse felanca oyunda item ve oyun parası satımı yok diyemez ve iteme değer biçen userlardır sonuçta rol yapma geliştirme oyunu itemi yapanda istedi fiyata satar almak isteyende teklifini sunar hiç bi şekilde çözüm geliceni düşünmüyorum bunlar yerine buglar düzeltilip oyun daha oynanbilir hale getirilmeli

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by HeRoCoMeBaCK55 View Post
    Banlansa ne olucak en fazla elindekiler patlar gene yeni char açar devam eder ip banda bu oyunda yok siteleri mahkemeye verse nttgame anca belki bişiler olabilir oyun düzenini dolaylı yoldan etkiledikleri ispat edilirse ama arz ve talebin oldu bir oyunda siteler kalksada team speak yardımı olsun pm den konuşarak olsun illa gb alım satımı gerçekleşir siteler sadece aracı mmo(rpg) Rol Yapma üstünlük sağlama oyunları ticaretten her zaman nasibini alır diyer oyunlara bakarakta
    kimse felanca oyunda item ve oyun parası satımı yok diyemez ve iteme değer biçen userlardır sonuçta rol yapma geliştirme oyunu itemi yapanda istedi fiyata satar almak isteyende teklifini sunar hiç bi şekilde çözüm geliceni düşünmüyorum bunlar yerine buglar düzeltilip oyun daha oynanbilir hale getirilmeli
    biz hesap 100 gb aga en az 1500 lira falan

Senior Member
    Gb sitelerinde çar kalmamasi gerek bu durum gerçekleşmiş olsa

Senior Member babacik456's Avatar
    Nickname
    SilverHead
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    geçen yayında gm açıklama yapmıştı bu konu hakkında şu anlık bir şey yapamayız demişti çünkü çok talep var gibi birşey söylemişti sanırm

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Her zaman derim, elinizde kanıtlar varsa ve ceza alacağını düşünüyorsanız CR'ye rapor edebilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member JustTurkeyLOve's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Her zaman derim, elinizde kanıtlar varsa ve ceza alacağını düşünüyorsanız CR'ye rapor edebilirsiniz.
    Kanıtlar %100 ama ben sanmıyorum banlanacakları
    Last edited by ScORp_LiON; 10-30-2017 at 06:48 PM.

Senior Member BravoDude's Avatar
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    GM'lerin sitelerin GB alış/satış yapan charlarını tespit etmesi 5 dk sürer.

Girsinler o sitelere gb al/sat yapsınlar hemen tespit ederler.

Morodon sağ bankın orda 3-4 senedir aynı nick ile gb al/sat nick'ler var. Eskiden oyundan gir çık yaparlardı. Şimdi 7/24 ordalar. Demek ki GM'lerin dokunduğu yok.

Bu sitelere +10 item satışını yasaklamışsınız ve uygulamaktalar. Demek ki isteseniz yaptıra bilirsiniz.

Bana kalırsa hem +10 item hem gb serbest olması lazım. Diğer türlü forumlar üzerinden dönüyor bu iş ve kandırılan kandırılana.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by JustTurkeyLOve View Post
    Kanıtlar %100 ama ben sanmıyorum banlanacakları
    Bazen ön yargılardan kurtulmak ve denemek gerekir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.