Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Angry okcu karakteri damage problemi(oyunu braktiran hata)

diez serverinde oynuyorum
    almanya munihte yasiyorum gelinlik ve abiye magazasi sahibiyim
    10 binden fazla cash yukledim 3 ay icinde ama oyunden sikildim
    karakterim ismi MonnSt1r girip hesabima bakabilirsiniy nekadar cash yukledigime
    okcu karakteri ile ok atiyorum cz kapi onunde adama damage vurmuyor oyun yoneticilerine sesleniyorum lutfen bu ve 80 skilini duzeltilsin istiyorum aksi taktirde oyunumun son gunleri suan hesabimdaki caslaeri bitirdikten sonra oyunu brakip baska bir oyunda devam edecegim
    benim ne kadar cash aldigima bakin bne cocuk degilim
    okadar para verixyorsam oyunda farm yapmiyorum calisoyorum nakit parami oyuna veriyorum bunun karsiliginda
    oyun oynamak istiyorum boyle ok vurmuyor atack ozelligi olmayan bir karakter kesinlikle kesinlikle oyuu brakiyorum
    beni dikkate alir almazsiniz siz bilirsiniz ama para veriyorsam hizmeti istiyorum hakkimi istiyorum
    aksi taktirde verdigim paralarin karisiliginda evini gecindiren oyun calisanlarina hakkimi helal etmiyorum
    (not sizden indirim yada hediye birsey istemiyorum sadece damage vursun ve 80 skili sekmesin hic vurmuyor nasil bir sacmalik) lutfen duzeltilsin kesinlikle duzeltilmedigi tasktirde oyunu brakacagim
    kolay gelsin isallah birseyle yapilir. diger arkadaslarim carakterlerini satmaya bvasladi bu hatalar yuzunden:_((

Member GokhaN_'s Avatar
    Nickname
    ChainSawMassacre
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    isimsiz
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    düzeltildi Sarınım o hata şimdiyok

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad

Junior Member
    sadece bakım notlarında adı geçiyor oyunda pek bi değişiklik yok malesef....