View Poll Results: Bifrost yaratıkları bowl bölgesinden kakmalı mı ?

Voters
41. You may not vote on this poll
  • Evet kalkmalı.

25 60.98%
  • Hayır kalkmamalı.

16 39.02%
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 24
    Senior Member Yescoo2's Avatar
    Race
    El-Morad
    mantıklı degişik bir uygulama yapılabilir o slot lara
    Birlik Ve Beraberlik İçerisinde Tek TÜRKİYE !

Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Bence kalkmamalı, oyuncuya seçenek bırakılmalı. Pk alanında farm yapabilmek keyifli. Moblar kalksa o alan pk içinde kullanılmayacak bomboş kalacak. Ne derdiniz var anlamıyorum madem TLcilerden çok rahatsızsın isilionun belli bir saatte çıkması olayına el at kardeş? Oyundaki en yüksek dropları atabilen bir bossun belli bir saatte çıkması sence ne kadar adil?. Cz farmlar kesmesende orası öyle duruyor kendi halinde. CZ deki tüm yaratıkları kaldıralım olsun bitsin :d Kendim charımı öyle geliştirdim farm yaparak tl yede çevirmedim senin gibi gb mi çekeyim illa? Tl çeviriyorlar diye ağlamışsınız hiç mi gb almadınız? Hiç mi bu itemlerden almadınız? Kaçıncı yüzyılda yaşıyorusunuz birbirimizi kandırmaya gerek yok. Oyuncunun birilerine yarancam yakınlık göstercem diye kendi ayağına sıkan yalakalardan çektiği yetti. bu slot kalkınca krowazlarda kalksın cz alanından bak bakalım kaç kişi bulabiliyorsunuz :d

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    @UBB883 Konuyu tekrar okursan neden bahsettiğimi anlayacaksın, bilip bilmeden bir başkası hakkında asılsız ithamlarda bulunamazsın burası resmi forum, it dalaşı yapılacak yer değil. Forum kuralları doğrultusunda yazarsan eğer tartışabiliriz. Senin idrak edemediğin nokta ise şu, ben bifrost yaratıklarının bifrost dışarısında bulunmaması gerektiğini savunuyorum.

Banned
    Quote Originally Posted by UBB883 View Post
    Bence kalkmamalı, oyuncuya seçenek bırakılmalı. Pk alanında farm yapabilmek keyifli. Moblar kalksa o alan pk içinde kullanılmayacak bomboş kalacak. Ne derdiniz var anlamıyorum madem TLcilerden çok rahatsızsın isilionun belli bir saatte çıkması olayına el at kardeş? Oyundaki en yüksek dropları atabilen bir bossun belli bir saatte çıkması sence ne kadar adil?. Cz farmlar kesmesende orası öyle duruyor kendi halinde. CZ deki tüm yaratıkları kaldıralım olsun bitsin :d Kendim charımı öyle geliştirdim farm yaparak tl yede çevirmedim senin gibi gb mi çekeyim illa? Tl çeviriyorlar diye ağlamışsınız hiç mi gb almadınız? Hiç mi bu itemlerden almadınız? Kaçıncı yüzyılda yaşıyorusunuz birbirimizi kandırmaya gerek yok. Oyuncunun birilerine yarancam yakınlık göstercem diye kendi ayağına sıkan yalakalardan çektiği yetti. bu slot kalkınca krowazlarda kalksın cz alanından bak bakalım kaç kişi bulabiliyorsunuz :d
    Evet kalksın krowaz bifrostta bf moblarıda pk olumsuz etkiliyor adamlar farmdan çıkmıyor cz olsa ne olacak full itemliler bide.

Oyun daha çok etkilikler ile farm yönelmeli. Pk bitince oyunda biter zevk olsun diye farm yapan kalmaz kastığının TL değeri olmayınca.

Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by LiteraryLuckys View Post
    @UBB883 Konuyu tekrar okursan neden bahsettiğimi anlayacaksın, bilip bilmeden bir başkası hakkında asılsız ithamlarda bulunamazsın burası resmi forum, it dalaşı yapılacak yer değil. Forum kuralları doğrultusunda yazarsan eğer tartışabiliriz. Senin idrak edemediğin nokta ise şu, ben bifrost yaratıklarının bifrost dışarısında bulunmaması gerektiğini savunuyorum.
    Öncelikle foruma hoşgeldin, merak etme kurallar dışında bir şey yazmadım ve seni etiketlemedim?. Belli ki forumda olduğun kadar oyunda da yenisin umarım bir an önce alışırsın. İt dalaşına girmiyorum demiş ancak devamında falan bir şeyler yazmışsın kusura bakma ama senin dilini konuşamıyorum Burada bir oylama yapmışsın ve ben ortaya görüşümü yazdım üstüne alınıyorsan ve saygıyla karşılayamıyorsan yapabileceğim bir şey yok. Dediğim gibi herkes gb almak zorunda değil, alternatif gelir kaynakları olmalı. Oyuncunun kendini geliştirme sistemini merdiven gibi hayal edebilirseniz bu bahçede o basamaklardan biridir. Aksi halde atı alan üsküdarı geçer sunucularda. Kalanlarda avucunu yalar, yeni sunucuyu bekler sizlerde buraya konu açarsınız. Akarada oynuyorum nickim LuftWaffe, Rosetta UBB ikiside human. Akara sunucusunun en hareketli zamanlarını biliyorum şimdiki durumunuda. Pk alanını boşaltan en büyük etken bahçe slotları değildir aksine pk haritasının tam göbeğinde yer almaktadır. Onun aksine krowaz yaratıkları alakasız yerlerdedir ve pk alanını bölmektedir.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Yukarıda senin gibi gb mi çekeyim yazdığın yeri tam olarak nasıl algılamam gerekiyor ? Forumda yeni değilim daha önceden :JonSnow: isimli forum hesabımla forumda görev yaptım. Bu konu hakkında seninle ikili diyaloğa girmeyeceğim aksi takdirde ikili tartışmadan dolayı konu amacının dışına çıkmış olacak ve konu kapatılacak. Sana iyi oyunlar ve iyi forumlar.

Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)

İyi oyunlar ve forumlar.

Senior Member m49's Avatar
    Nickname
    LegendM49
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    LegendNeverDie
    Server
    KO -> Europa
    Race
    Karus
    ordan kalktığı gibi bu bifrostuda biraz azaltın habere açılıyor her taraf fragment dolu çok kısa surede itemler değerini yitiriyor cok mantıksız olmuş. bune ya hertaraf hell blood fr shio dolmuş gemlerden cok yuzlerce fragment satıyorlar anlamı yok az olsun bi anlamı olsun .

Yıllarca açmadınız bifrostu bi açtınız bu seferde sureklı jr gibi gunde 2 defa açılsın

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Merhaba,

Tamamen kaldırmak yerine respawn süreleri 5 dakikadan 10 yada 15 dakikaya çıkartılabilir.

Senior Member
    Bence aynı şekilde kalmalı bu şekilde gayet iyi durumda...