Results 1 to 5 of 5
    Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus

Dark Knight Silahları ve Özellikleri

Dark Knight Axe (Porutu Army)

Splash: Sadece Porutu sınıfı tarafından kullanılabilecek olan Dark Knight Axe saldırı yapıldığında %2 ihtimal ile saldırı yaptığınız kişiye ve etrafınızdaki düşmanlarınıza ek hasar verir.

Dark Knight Crossbow

Fear: Saldırı yapıldığında rakibe %4 ihtimal ile 777 ek hasar verir hasar. Ayrıca hedefi kısa bir süreliğine dondurabilir.

Dark Knight Dagger

Venom:Saldırı yapıldığında rakibe %1 ihtimalle saldırı yaptığınız hasara göre 15 saniye zehir hasarı verir.

Fire Dark Knight Staff

Ice Dark Knight Staff

Lightning Dark Knight Staff

Armored Skin: Saldırı aldığınızda %1 ihtimal ile parlar ve 300 def + 3x 800 hp desteği sağlar.

Dark Knight Jamadar

Venom: Saldırı yapıldığında rakibe %1 ihtimal ile saldırı yaptığınız hasara göre 15 saniye zehir hasarı verir.

Dark Knight Mace

Anti-heal: Düşmanı iyileştirmeye çalıştığınızda kullandığınız iyileştirme etkisinin belli bir kısmı kadar hasar verir. (Düşmana 1920 Tekli Heal kullanılabilir.) Bu özellikler yaratıkların üzerinde de kullanılabilir ve yaratıklara 10k Tekli Heal da kullanılabilir.

Dark Knight Shield

Impact Reflection: Saldırı aldığınızda %1 ihtimal ile aldığınız hasarı düşmana direkt olarak yansıtır.

Dark Knight Spear

Splash: Saldırı yapıldığında %2 ihtimal ile saldırı yaptığınız kişiye ve etrafınızdaki düşmanlarınıza ek hasar verir.

NTT Game | Knight Online Ekibi

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Teşekkürler, tüm rehber konularını severek takip ediyorum sırf sana teşekkür edebilmek için üyelik aldım vallahi

Daha sık bekliyoruz bu tür rehber konularını.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ilk_kz8Mb5rQ View Post
    Teşekkürler, tüm rehber konularını severek takip ediyorum sırf sana teşekkür edebilmek için üyelik aldım vallahi

Daha sık bekliyoruz bu tür rehber konularını.
    Beğenmene sevindim, güzel yorumun ve desteğin için ben teşekkür ederim.

Senior Member Moffy00's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Her gün buraya gelip ekrandan dkcyi seviyorum...
    Evrim Namustur

Junior Member
    Merhaba,

Oyunun en üst seviye silahlarından dark knight dagger ve jamadar sınıfı silahların patlama özelliği emsallerinin çok altında kalmaktadır. Örneğin crosbow sınıfından dark knight crosbow ve spear sınıfından dark knight spear ya da mace sınıfından dark knight mace gibi itemler gerçekten pk sırasında tatmin edici sonuçlar sergilemektedir. Dagger ve jamadar sınıfı silahlarsa 15 saniye boyunca 66 66 şeklinde toplam 660 zehir hasarı gibi son derece düşük ve işlevsiz bir özelliğe sahiptir.

Bunun yanı sıra jamdar sınıfı silahların atak gücü düşük olduğundan genellikle sol ele takılmaktadır. Dolayısıyla silahların sol elde patlama özelliği aktif değildir. Söz gelimi Gab Adamant ve Blessing gibi itemler sol elde patlarken bahsi geçen silahların sol elde patlamaması, bu silahları özellik bakımından son derece işlevsiz bırakmaktadır.

Bu sebeplerden dolayı bahsi geçen dark knight silahların özelliklerinde güncelleme yapılması gerektiğini düşünmekteyiz.

Saygılarımızla.

Hello,

The explosion feature of the dark knight dagger and jamadar class weapons, which are the highest level weapons of the game, is far below their peers. For example, items such as dark knight crosbow from the crosbow class and dark knight spear from the spear class or dark knight mace from the mace class really show satisfactory results during pk. Dagger and jamadar class weapons, on the other hand, have an extremely low and dysfunctional property of 66 66 total poison damage over 15 seconds.

In addition, since the attack power of jamdar class weapons is low, it is usually worn on the left hand. Therefore, the left hand explosion feature of the weapons is not active. For example, while items such as Gab Adamant and Blessing explode in the left hand, the mentioned weapons do not explode in the left hand, leaving these weapons extremely dysfunctional in terms of features.

For these reasons, we think that the features of the mentioned dark knight weapons should be updated.

Regards.
    Last edited by KayserSoze939; 11-09-2022 at 10:01 PM.

Tags for this Thread