Results 1 to 6 of 6

Lightbulb Ardream Boss sisteminin eski haline gelmesi isteği ve anket ile kamuoyu araştırması .

Manes serverında oyuna başlamayı düşünüyorum. Ardream alanına baktığım da gündüz vakitleri online oyuncu yok denecek kadar az. 3-5 kişi ve onlar da afk oluyor. Bu da boss taşının sadece online clanların ( ork karakter ile kontrol için ardreame girdiğimde sadece human tarafında 1 parti vardı) hatta tek bir partinin bütün bossların tekeline verilmiş oluyor. Eski sistemde ki gibi boss ların dağınık bir şekilde ve tek bir playerın dahi kesebileceği eski düzeye getirilmesinin yönetici arkadaşlar tarafından değerlendirilmesini istiyorum. Konu ile ilgili anket düzenlenirse sevinirim.İyi çalışmalar dilerim.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Manes ardream cs taşı belli kişilerin elinde

Hem orc hem human % ci çarları var

Yani manes ardreamda cs taşını unut

Benim de belirttiğim olay bu. Yeni boss sistemini ekip çalışması yapılarak clanlara önemin artması için yapıldı. Fakat ilk başlar da tren çarlar ile daha sonra sadece bu taşların sürelerini tutup ona göre oyuna girip çıkan insanlar türedi. Düzenleme yapılıp eski boss sistemine dönülmesi gerekiyor

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Tek bir kişinin kolayca kesebildiği yaratığa Boss demek zor. Eslant haritasındakiler içinde geçerli bu dediğim, bana göre bir boss'u tek ya da iki kişi kesememeli, bir boss için eskisi gibi parti kurulmalı.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Tek bir kişinin kolayca kesebildiği yaratığa Boss demek zor. Eslant haritasındakiler içinde geçerli bu dediğim, bana göre bir boss'u tek ya da iki kişi kesememeli, bir boss için eskisi gibi parti kurulmalı.
    Katılıyorum sana,Ardreamdaki tüm bosslar tek başına kesilebiliyor şuanda.1 Okçu sc bastıgında kesemiceği bos yok mesela. Adream haritasında.Bunun önüne geçilmeli.

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Peki asasian karakterin pk alanında tek akmasına da pk demek de zor ama diyoruz.

Tags for this Thread