Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23
    Senior Member
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Biletinizi takipsiz mi bıraktınız yoksa yeterli bilgi sağlayamadınız mı? Biletinizin içeriğini göremiyor musunuz?
    bilgilerinizi kontrol edin cevabını aldım

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Merhaba,

Geçmiş olsun.

Bilet üzerinden Sizin Güvenliğiniz için hesap ile alakalı bilgileri istiyorlar, bu tür sorulan sorular için size şu hatalı şunları tekrar yazın diyorlar.
    Sorularda yanıt verdiklerinize ek olarak yazılı olarak char hakkında başka kullanıcıların bilemeyeceği bilgileri yazmanız charecterin sizin olduğunu kanıtlamanıza yardımcı olur.

Bileti uzun süre kontrolsüz bırakırsanız iş yükünü azaltmak için kapalı durumuna çekiyorlar.
    Yeni bir bilet oluşturup önceki biletin kodunu da Sorununuzu sade ve net anlatımına ekleyebilirsiniz.

Yok yanıt gelmiyor, Yok bakılmıyor ve Yok başlarından savuyolar gibi hurafelere inanmayınız Düzgünce yardım isteyiniz ve Günlük olarak kontrol ediniz yeni bilgiler istenebilir ya da ek bir şey sorulabilir.

Bu benim Biletim ile alakalı bir Görseldir.
    Yeterki hafta sonuna denk gelmeyiniz Biletiniz gün içerisinde 2 kere bile yanıt görebiliyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by tantunali View Post
    şu rezilliğe bakın nttgame ntt hesabımı çaldı

https://i.hizliresim.com/Eyr2GD.jpg

@aysuncuk
    Bu şekilde hitab edersen sorunun dahada çözülmez bir hale gelir. Evet bilgilerde eksiklik var ise işlem yapılamaya biliyor ama hiçbir oyuncunun ticketi cevapsız kalmamaktadır. İyi oyunlar...

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Bu arada,

Başarılı !

Konum hala açık, Genel Bölümde 2. sayfaya gerilemiş yazanı olmayan konular arka sayfalara düşebiliyor, bu da olağan bir durum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by AysunCuk View Post
    Bu arada,

Başarılı !

Konum hala açık, Genel Bölümde 2. sayfaya gerilemiş yazanı olmayan konular arka sayfalara düşebiliyor, bu da olağan bir durum.
    benm postum silindi ama siz göremediğiniz için bilmiyosunuz

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Quote Originally Posted by tantunali View Post
    benm postum silindi ama siz göremediğiniz için bilmiyosunuz
    çocuk, genç, yaşlı ve bayanlar da giriyor bu foruma, küfürlü yada birini rencide edicek yazınız olmuş ise yorumunuzun silinmesine şükredin ceza almanız daha kötü.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Eru_iluvatar View Post
    Bu şekilde hitab edersen sorunun dahada çözülmez bir hale gelir. Evet bilgilerde eksiklik var ise işlem yapılamaya biliyor ama hiçbir oyuncunun ticketi cevapsız kalmamaktadır. İyi oyunlar...
    güzel kardeşim. sorunum zaten çözülmediği için hitabda herhangi bi sorun yok yani. ben hesabın peşinde falanda değilim zaten artık. ben sadece bu rezilliği nttgame nin böyle çalarcasına hesabımı almasına sitem ediyorum durum bu yani. biletimide takipsiz bırakmadım. 2 kez bilet gönderdim. bilgilerinizi kontrol edin diye cevapmı olur. kontrol edicek ne var girdiğim hesabıma giremiyorum çok basit değilmi bu. mail şifre Id ve diğer bilgiler belli ödeme geçmişi yok.
    ayrıca kardeş ben cevap vermiyorlar mı dedim? onu nerden uydurduğunu bi izah et ilk önce hitabımda bişyler arayacağına. sonra hitabıma geliriz
    ayrıca o şekildede hitab etsem bu şekildede hitab etsem benm hesabıma el koydumu ntt: koydu. hitabı kitabı falan kalmadı yani

Senior Member
    Quote Originally Posted by AysunCuk View Post
    çocuk, genç, yaşlı ve bayanlar da giriyor bu foruma, küfürlü yada birini rencide edicek yazınız olmuş ise yorumunuzun silinmesine şükredin ceza almanız daha kötü.
    yok o tarz birşey yoktu. bendede aynı sorun var yazmıştım

Merhaba tantunali,

Biletlerde de görüşmüştük. En son Kenarth hakkındaki şikayetin sonrasında forum konularına göz atmak istedim. Görüyorum ki bilet içerisindeki üslubun burada da aynı şekilde sürüyor.

Öncelikle belirtmem gerekir ki, hiçbir çalışanımızın hiçbir oyuncuya daha kötü davranmak gibi bir durumu söz konusu olamaz.

Diğer yandan, " Ntt Game hesabımı çaldı " şeklinde ifadelerin var ama biz neden senin hesabını çalalım? Bize ne gibi bir faydası olabilir çaldığımızı farzetsek dahi

Yaşadığın sorunu diğer arkadaşlar gayet açık bir şekilde anlatmışlar. Bilet sisteminde de bilgi veremediğin sürece sana yardımcı olamayız. Biletlerinde sadece eposta adresini ve hesap şifreni vermişsin. Bunlar bizim için kanıt değildir ve ayrıca özellikle hesap şifrenizi vermemeniz gerektiğini de belirtiyoruz.

Kısacası; bilet sistemi, ortaklıkla yürümekte. Talep ettiğin işlem için senden talep ettiğimiz bilgileri sağlaman gerekli. Aksi durumda herhangi bir işlem yapamayız.

Teşekkürler
    Last edited by Dr_Heisenberg; 10-19-2017 at 12:42 PM.

Senior Member
    Nickname
    FrankDuX
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Dr_Heisenberg View Post
    Merhaba tantunali,

Biletlerde de görüşmüştük. En son Kenarth hakkındaki şikayetin sonrasında forum konularına göz atmak istedim. Görüyorum ki bilet içerisindeki üslubun burada da aynı şekilde sürüyor.

Öncelikle belirtmem gerekir ki, hiçbir çalışanımızın hiçbir oyuncuya daha kötü davranmak gibi bir durumu söz konusu olamaz.

Diğer yandan, " Ntt Game hesabımı çaldı " şeklinde ifadelerin var ama biz neden senin hesabını çalalım? Bize ne gibi bir faydası olabilir çaldığımızı farzetsek dahi

Yaşadığın sorunu diğer arkadaşlar gayet açık bir şekilde anlatmışlar. Bilet sisteminde de bilgi veremediğin sürece sana yardımcı olamayız. Biletlerinde sadece eposta adresini ve hesap şifreni vermişsin. Bunlar bizim için kanıt değildir ve ayrıca özellikle hesap şifrenizi vermemeniz gerektiğini de belirtiyoruz.

Kısacası; bilet sistemi, ortaklıkla yürümekte. Talep ettiğin işlem için senden talep ettiğimiz bilgileri sağlaman gerekli. Aksi durumda herhangi bir işlem yapamayız.

Teşekkürler
    Ntt hiçbir şekilde support bölümü dahil şifrenizi paylaşmayın diyor.