Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Arkadaşlar bu hapis olayları hak yemek değil mi ?

Bütün kurallara uyarak en doğru şekilde oyunu oynamaya çalışıyoruz ve illegal yollarla karakter kullananlar oyunda cirit atıyor ama biz hapis yiyoruz bu hak değil de nedir ? Biz oyuna hep npoint çekiyoruz ama hakkımız bu yollarla yeniliyor ve karakterimiz, knight online harici hiç bir program olmamasından dolayı hapis yiyor başlıkta da belirttiğim gibi bu hak yemek değil mi emek veriyoruz ve hep 30 tl boşa veriyoruz bizimde kısıtlı imkanlarımız var bizde her gün 30 tl mi verelim yani ?

Junior Member
    Sana sonuna Kadar katılıyorum kardeeş adamlar 3 charımı banladı birisi 83 birisi 80 birisi 59 andream hepsindede 1.000 tl geçkin item var 2 günde 3 defa hapse düştüm ne illagal bi pt de bulundum nede pk attım nede k0xp kullandım hiçbirini yapmadım sadece pazar ama sabah uyandımda hepsi ban yemiş şimdi hepsi için her gün 90 tl mi verelim oldu olucak oyuna girişi de paralı yapın
    Last edited by Burunof; 08-05-2013 at 07:46 AM.

Banned Brunof's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    Lütfen konu hakkında oyun yöneticisi tarafından açılmış olan "Disiplin Zindanı Hakkında" başlıklı konudan devam ediniz.

Forum kuralı 12. Madde: Yeni bir konu açmadan önce arama yapınız. Açacağınız konuyu arama motorları ile aratmanız gerekir. Her konu, ilgili olduğu forum kategorisine açılmalıdır.

Forum kuralı ihlali nedeniyle konu kapatılmıştır.