Page 24 of 34 FirstFirst ... 142223242526 ... LastLast
Results 231 to 240 of 334
    Senior Member
    Quote Originally Posted by 35LisaCuddy35 View Post
    Yorumun için teşekkür ederim.Fakat +10 itemin bol bol bulundugu sunucuda kimse kolay kolay sıfırdan bu işe girişmez.Son açılan sunuclarda ise karekterini belli bir lwl e getirdigin vakit etkinliklere iştirak edersen yavaş yavaş oyundan zevk alarak karekterini güçlendirebilirsin.Ezik çar diye tabi ettigin çar ile ben şuan destanda expimide kasıyorum.etkinliklerede giriyorum.Pk da atıyorum.Ama şuanki durumumdan full itemli olucam diyede sabah ögle akşam farm yapacam die kasamam.Zaten o 8 10 saat farmlıyanlarda gb satışı apan kişiler.Oyunu oynuyan kişiler masraflarını her türlü çıkarırlar.
    malesef sölediklerinizin aksine eski serverlar yerine yenilerini tercih eden oyuncu aslında hiç bir şey yapamaz bu güncellemenin ana nedeni kopxu engelleyemiyoruz böle önlem alalım demenin farklı versiyonu. Ayrıca sizde bilirsinizki yeni serverlarda bdw kaos gibi yerlerde ne kadar çok kopx oluyor o yüzden sıfırdan kasan ordanda birşey yapamaz nese bekleyip görücez.

Senior Member m49's Avatar
    Nickname
    LegendM49
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    LegendNeverDie
    Server
    KO -> Europa
    Race
    Karus
    gb kim kasıor nereye satıyor ordan gb kım alıyor. bu iş ticaretini yapan multicileri vurur arkadaslar oyun oynama amacında olanlara bişi olmaz .
    yani ellemeden geniele otto para kasma işine girenleri etkiler arkadaslar yani afk kasanları etkiler zaten oyuzden oyunda adam var czde adam yok canlandırıcaktır herkez emeği kadar kazanıcak otocular batsın perişan olsun kahrolsun yaşasın oyunu oyun olarak oynuyanlar

Senior Member
    Quote Originally Posted by gariban570 View Post
    1)Hile bu zamana kadar her oyunda bulunmaktadır . Knight Online oyununda da vardır fakat bu NTTGame döneminde hiç olmadığı kadar azalmıştır ayrıca discordtan hile bildirimi yaptığınızda gerekli işlemi çok kısa bir sürede nttgame çalışanları yapıyorlar.
    2)Pus itemlerinin pazardaki fiyatı gb fiyatıyla orantılıdır .
    3)Pazar olayında sana katılıyorum değişmeler olacaktır fakat bunlara da çözüm üretilecektir.
    4)Bu konuda da hiç endişen olmasın diyemeyeceğim tabi ki etkili olacaktır ama 1. maddede dediğim gibi discordtan gerekli bildirimi yaptığında yetkililer kısa sürede ilgileniyorlar.
    5)Ben de sana soruyorum o 60 lv dediğin kişi ( amacı sözde item dizmek olan ama her zaman kastığı bütün gb leri şikayetçi olduğumuz resmi satıcılara veya başka sitelere satan ) bu zamana kadar görev itemleriyle başlayıp hangi itemi yapmış ? Bugün bu düzenleme gelmemiş olsaydı senin 60 lv görev itemli dediğin kişi hangi sunucuda bu slotların herhangi birinde para kasabiliyor olurdu ? Bu slotların hepsinde en kötüsünde 200 TL lik itemlerle oyun oynayan kişilerdir . Senin 60 lv görev itemli dediğin kişi senin slotuna gelince bugün ben kasayım burada deyince sen ve senin gibi oyuna TL yatırıp belli itemleri alıp o slota çöken kişiler '' tabi kardeşim gel sen daha yeni başlamışsın sana yardımcı olayım bugün sen kas yarin ben kasayım '' mı diyorsunuz ?
    Bu konuyu daha fazla uzatabilirim bu güncelleme çok güzel oldu . İyi yapılan şeyleri NttGame in üstüne yıkıp yapılmayan şeyleri Mgame e yıkmak istemiyorum talep ettiler gerçekleşti demek ki gerçekten bir şeyler istenirse yapılabiliyormuş darısı diğer güncellemelere Teşekkürler Mgame .
    Bu arada 59 lv de ardreama gir orc watchere benzeyen yaratıklardan var paranızı kasabilirsiniz . Buna ek olarak Delos Hop goblin cz hop goblin delos ghost warrior gibi slotlarda da nakit para kasabilirsin . Umarım ilerideki güncellemelerde bu slotlarla alakalı da bir düzenleme yapılır .
    Tam olarak anlamadığınız zaten benim de dediğim gibi PK haritaları ve Delos kaldı ve tüm oyunda para kasmaya çalışanlar buralara girince ne olucak sanıyorsunuz? ÇOK GÜZEL Mİ?
    PK haritalarında koşarken skil atan mageleri ne çabuk unuttunuz? PK alanlarında gb kasmaya çalışan kopxlar musallat olunca Discorttan hemen report açın en iyisi.

Junior Member
    serverde farm yapan olmayınca gb satısı azalacak ve burda kafası calışmayan pkcı bir kaç arkadaş koyun gibi oyuna daha cok para yatıracak uyanınnnn ntt game farmcıyıda düşünmez pkcıyıda sadece cebine daha fazla parayı nasıl koyar bunu düşürür bu postu büyük ihtimalle kaldıracaklar ama yinede içimden geçeni yazayım böyle oyun olmaz olsun sahte sunuculara giderim daha iyi artık herşeyy para herşey para yeter artık ben ve clanımdaki 14 kişi oyunu bırakıyoruz inşallah herkesin aklı başına gelir bizim gibi
    Last edited by Khenarth; 10-13-2017 at 05:54 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Lorien07039 View Post
    Maaşımın asgari olduğunu nereden çıkardın? Param var çok şükür, konu o değil. Yapan her türlü yapar gb çekmesine gerek yok boşa ağlama, asgari ücrete çalışana laf ediyon 15 lira kazanmak için sabahtan akşama kadar bi tarafını yırtıyon böyle bir yüzsüzlük olamaz.
    Yüzsüzlük dediğin forumla işin yokken bir anda yazar olmaya karar veren sende.
    Ayıca asgari ücretli olan kişi olarak seni değil ülkemizdeki asgari ücretin ne kadar olduğunu ve asgari ücretle çalışanlarında bu oyunu oynadığını söylemeye çalışıyorum ama gözünü kullanmak yerine başka organlarına yük yükleyen YÜZSÜZ arkadaşımız GÖZÜNÜ kullan arada.
    Ayrıca ben farm yapmıyorum yine farklı organlarından atıp tutma.

Senior Member Yescoo2's Avatar
    Race
    El-Morad
    Arkadaşlar bu konuyu bu kadar kafanıza takmanıza gerek yok ben sevindim bu güncellemeye yani gerçekten oyundan konuştugum bi kaç kişi vardı resmen ben çalışmıyorum oyundan maaşımı alıyorum diyordu e şimdi adam oyunu ticarethane yapmış item dizimi yok pus parası çıkarma filan nadir insanlar artık millet paraya bakıyor illa pus eşyamı çıkarıcam diyorsanız item yapıcam diyorsanız bir sürü farklı alan var farm yapmaya halen uygun bazı yer party ile ( BF ) bazı yer Tek kişi ( AOC ) yani olayı saptırmaya gerek yok iyi bir güncelleme en önemlisi hayırlısı olsun diyip beklemek zaten oyun gerçekten güzel bir hale gelmeye başladı
    Birlik Ve Beraberlik İçerisinde Tek TÜRKİYE !

Junior Member
    Quote Originally Posted by stuttgart1992 View Post
    Hahahaha servet bu çok iyiydi
    Evet istiyoruz Wb nin npcden kaldırılmış olduğu çöp slotlarının bu durumda olduğu bir server istiyoruz.. Uzun soluklu sürecek bir serüven. Çöp slotunda para kasan adamın ne czye bir faydası var ne oyuna pazardan 1gb ye çekiceğin pre potu pustan 192cashe çekmeyi deneyebilirsin. Bunun bir oyun olduğunu zevk almak amaçlı oynandığını unutup tüm swleri ticarethaneye döndüren arkadaşlar için çok güzel bir durum oldu ki asıl meseleye gelirsek ayda oyuna vericek 200tl paran yoksa zevk almak için oynamıyorsan zaten oynama. Ntt Game'den yıllar sonra devrim niteliğinde bu patch için teşekkürü borç biliriz. Gözünüzü o kadar para bürümüş ki hayattan ve oyundan zevk almayı dahi unutmuşsunuz. Çöp slotlarından servera giren gb'nin gb fiyatı ve piyasası alt üst etmekten başka bir etkisi yoktu. ŞİMDİ GELELİM FASULYENİN FAYDALARINA, UNUTMAYIN Kİ HAYATTA BİR EMEK HARCAMADAN KARŞILIKSIZ BİR LÜTUF YOKTUR. 7 ÇİTİN SET 7 İB ÇEKEN FARMER OLMUŞ ŞİMDİ BU YİĞİTLERİ ER MEYDANINA BEKLİYORUZ. KURU KALABALIĞA GEREK YOK İYİ FORUMLAR. YENİ SUNUCU DA GÖRÜŞMEK ÜZERE

En güzel cevap ScorpLiondan gelmiş . Güncelleme ile yeni server ne zaman gelecek diye ağlayanlara bb

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    tek ip den sadece bir oyuncu girişi de gelirse artık oyunda illegal biter diye düşünüyorum

Junior Member
    Class
    Kingdom -> Rogue
    Server
    Kingdom -> Krasha
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by KeteHore View Post
    tek ip den sadece bir oyuncu girişi de gelirse artık oyunda illegal biter diye düşünüyorum
    kaptan bunu düşünerek mi yazdın?

isteyen bunu istediği şekilde suistimal eder de allah için soruyorum 2 kardeş oynayamasın mı yani bu oyunu? cafelerden girenler? gözünüzü seveyim az biraz düşünerek yorum yapın şuraya