Page 31 of 34 FirstFirst ... 212930313233 ... LastLast
Results 301 to 310 of 334
    Senior Member lllpeacecitylll's Avatar
    Nickname
    peacecity
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HonorableFamily
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by biskuvit View Post
    Bir aksilik olmazsa Oyuna Giriş Etkinliğinin ardından eklenmesi planlanıyor.
    Tesekkuuurrlllerrrr bu res ten sonra gelecek demektir

Senior Member AysunCuk's Avatar
    Nickname
    PuxbemtiS
    Server
    KO -> Gordion
    ¿ ¿ ¿ ¿ ¿
    Görev sıfırlanması mı gelecek
    http://forum.nttgame.com/forum/ximage.php,qu=731930,atype=sigpic,adateline=147630  5518.pagespeed.ic.1t-N2TA4hX.webp

Senior Member
    Quote Originally Posted by biskuvit View Post
    Bir aksilik olmazsa Oyuna Giriş Etkinliğinin ardından eklenmesi planlanıyor.
    13. Yıl etkinlikleri bence zamanlamayı tutturabilirseniz eğer sunucu birleşiminden sonra getirmeniz daha iyi olur. Ne kadar kalabalık o kadar eğlenceli etkinlik ortamı demektir.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by HeRoCoMeBaCK55 View Post
    Merak Ettim Bi Nokta Var Char Dizdin Mi Pk Attın Mı Yaptınsa Farm Yapmadan Sermayeyi nerden buldun pazar yaptını var sayarsam oyunda pk atmıcaksan pazarı neden yapıyorsun buda ayrı bi soru herkes tlcide sen deil msin derler adam oyunda char dizip yeni sw geçiceği zaman sitelerde satmayan mı var
    herkes tlci o zaman peki sen bu oyunu neden oynuyosun neden pazar yapıyosun pk char dizmek için kimisi pazarı sevmez yaratıkları keserek item dizerdi şimdi ya itemin olucak ya pt ya clan pk alınında hangi slot yeticekse artık o kadar farmcıya neyse olay bu deil senki eğer pk attığın charının itemlerini çöpe atıp bırakıyosan sadece zevk oynuyosundur ama bu itemleri saatlerce pazar yapıp yada farm yapıp dizen kim çöpe atabilir o zaman herkes tlci yalnışım var mı oyunda tl ilede item alsan farmlada item yapsan pazarlada yapsan itemleri çöpe atıp tek bi tl amacı gütmeden oynuyorsan helal olsun ben bu oyunda 1 kişi bile görmüyorum ne olur adam upqrade yapar item geçmez çok ama çok zengindir ali ağa oğlunun bilmem nesi felan youtube video atar gösteriş amaçlı bende böle zenginim istedim olmadı bende herşeyi siler atarım muhabbeti yapıp 9 ları felan çöpe atar oyunu bıraktını söler bana
    bana şunu söle pk çıkabilicek bi char yaptın artık nasıl yaptın sana kalmış 0 tl amacı gütmeden o charı bırakırım diyen var mıdır
    saatlerce farm yapıcak pazar yapıcak uykusundan feragat edip günlük etkinliklere giricek bos kovalayacak chaos stone beklicek delos sahipleri boss sürelerini beklicek isilon beklicek felankor beklicek bunları sadece item dizmek için yapsanda herşeyi çöpe atıp yeni sw ye geçmedin sürece yada oyunu bölece bırakmadın sürece herkes oyundan bi beklentisi vardır illa sölettiniz bu oynda tl amacı gütmeyen 1 elin parmaklarını geçmez çok zengin fabrikatör olmadı sürece
    ha şu tipler vardı yamuk bowlu hiç item dizmeden sadece gb yapıp satanlar ama o yamuk bowlu elle legal yapıyosa onada ayıptır ama 3 5 in peşindne gidip yamuk bowla jr ft bdw girip zehir ediyor bazıları onlarda var yok deil 8x 10x leri hiç saymıyorum bile
    Ve Bana Sizden Kurtulduk Diyosun Ben Aresteyim Dc Preyi Orda Kırdım Sence O Yamuk Bowlu 8x 10 x Pc m Olsaydı Yeni Sw Beklemez Miydim Her Yerde Yeni Sw Gelicek Denen Bi Ortamda Soruyorum Sana Ben Neden Areste Dc Pre Kırdım

Şunu Diyen Kesin Çıkar Yeni Sw İçin Farmla Sermaye Peşindesindir Dicekler Not

Sermaye Zati Var Ben Dc Pre Oto Loot Alıcak Kadar Yamuk Bowlada Farm Yapılıyor Çünkü Dimi

Bana Yeni Sw İçinde Sermayeci Diyebilcek Var Mı ?
    La hiçbir şey anlamadım. Arada nokta, virgül kullan.
    Ben oyunu zevk için oynuyorum. Exp kasıp takılmak, etkinliklere katılmak, elimdekileri idareli kullanmak hoşuma gidiyor. Belli bir gelirim var, her ay ufak miktarlar eğlence giderlerim için kullanırım. Uzun vadede birikim yaparım. Hayatımın her anında böyle yaşadım, oyunlarımı böyle oynadım. Maddi çıkar kaygısı zevki öldürür. Sakin ol, alevleneceksin birazdan.
    Last edited by Philly; 10-16-2017 at 09:45 AM.

Senior Member 1Purcu's Avatar
    Nickname
    1PURCU
    Class
    Warrior
    Clan
    _ErgenekoN_
    Server
    US->Ares
    Race
    El-Morad
    Neden premiumlar farklı farklı anlamış değilim, herşey oyuncuların aleyhine görünüyor, tamam sadece para verip oynayalım o zaman ben 24 saat canlı destek isterim, bu oyunda canlı destek yok ama oyun için premium satan sitelerin canlı desteği mevcut. Birde temel sorun burda item için de para harcanıyor olması, sadece premium ve scroll için harcansa ve oyunun kendi içindeki sistem karekter dizmek için yeterli olsa çok güzel olur.
    Last edited by 1Purcu; 10-16-2017 at 10:17 AM.
    [COLOR="#FF0000"]Legend Of _ErgenekoN_[/COLOR]

* [COLOR="#00FFFF"]1PURCU & aRoG0rn [/COLOR][COLOR="#008080"]©[/COLOR]

Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Titan ile de ilgili bir çalışma olmuş olabilir ya da genele yapılmış olabilir.

Titan'da kasarken 30 dk da üstümüz dolardı şimdi 2 saat de dolmuyor.

Senior Member
    helal tebrikler. illegaller öyle şeyler yaptiki en çokta trenlerin csw yi almasindan dolayi kizgindim. hepsine güncellemeler getirdiniz tebrikler. şu oto bos tarayanlarada. bir çözüm bulursaniz. tadindan yenmez

Junior Member
    Quote Originally Posted by LuckyisBack91 View Post
    ağzına sağlık !
    ağzına sağlık kardeşmmmmm

Junior Member
    ONCELIKLE HAYIRLI AKSAMLAR

Son getirilen drop kısıtlama yaması içler acısı bir gurup kendini youtuber diye adlandıran abone olun diye aglayan su slot iyidir su karakter iyidir su slotta su kadar gb kasarsın diyen sahıslar simdi kanallarında bu guncelleme cok ıyı oldu ESKİ KNIGHT ONLINE geri donuyor hayalllerine bürünüyorlar bu eski knıght onlıne geri donusu değil oncelıkle bu oyuun batışıdır siz batan gemiyi denizden kurtarmaya calısacagınıza daha da batsın ki tarihi eser olsun mantıgındasınız

OYUNU TİCARETE DOKEN KİSİLERDEN BAHSETTINIZ

8 PC İle farm yapan kisiler oyuna girişler de x code ip tespiti yapmaktadır boyle bır guncelleme yapılacagına o gm denılen kisiler oturup aynı ıp uzerınden giriş yapanları cezalandırmak varken yani onlara verilen ünvan ve yetkilerini gorevlerını adam gibi yapmak varken neden pratige kaçıyorsunuz

su bir gercektir ki kopazar olsun bynogame olsun gb fıyatları 1 gunde 1.5 tl gıbı bır rakam arttı

acıkcası ben bu işte kasıt ararım iş birlik ararım

yine su bir gercektirki bırakın krowaz etkinligini bırakın twitch uzerınden yayını bırakın cash dagıtmayı gorevınızı layıgı ile yapınki layıgınızı bulun ama bunu user kaybetmek ile yapmayın

SAYGILAR SEVGİLER

Senior Member bar_62hPgqey's Avatar
    Nickname
    AdaletinPriesti
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    oyunun ıcıne eden ıllegaller bunlar
    Last edited by IBlackWicked; 10-17-2017 at 01:27 PM.