Results 1 to 9 of 9

Angry D2 eslant halki dikkat !!!

Sayin gmler veforum moderatörleri rica ediyorum lütfen konuyu taşimayin ve silmeyin eslant halki bunu bilsin
    arkadaşlar eslant aincolo death wizard slotu ve stone golem slotundaki genieciler 30 pcden oyun oynuyolar.
    Günlük en az 30 gb aliyolar.genielerinin dişinda özel bir koxp firmasiyla çalişip koxp kullaniyolar.slottan oyonculari atmak ve slotu ele geçirmek için ezik 60 lwl çarlarla moblari dağin içine çekip koxpla bugluyolar.diğer yandan 30 tane bilgisayarlari varya yine ezik 60 lwl çarlarla boss radar açiyolar eslanta boss çikar çikmaz o çar bossa doğru koşuyor bunlarda o çari friende aldiğindan tp scrool ile işinlanip kesiyolar.gm slota gelsin çarlarin loglarina baksin temiz çikiyor.ezk 60 lwl çar yakalanirsa banlaniyor.adam enemy tutmadan bossa işinlaniyor bizde amele gibi 7/24 boss ariyoruz emeklerimiz çaliniyor.ne yazikki yapilacak hiçbirşey yok adamlar profesyonel çalişiyor gm diyecekki delil göster ama adamlarin loglari temiz 30 tane pcleri var farkli iplerden ban yese bile ezik itemsiz çarlari ban yiyor.
    Destan 2 aydir geniecilerden magdur.koxplari 60 lwlik çarlardan illegal şeyler yapmak için açiyolar.100 den fazla çarlari var eslantta.
    Artik eslantta boss aramak zülüm oldu. Knight online zevk ve keyif alma oyunu yerine geniecilerin para kazanma kapisi oldu.yaziktir şu oyunu insanlar keyif almak için oynuyor.adamlar o kadar profesyönel ki yakalanmiyor.oyun hakkinda çok şey biliyorlar özellikle mob çalma buglama hatta kraliyet kasasini bile buglayacaklar takip edilmesi gerekiyor reste son 1 2 saniye kala kral parayi çekiyor o an dc olurken parabugda kalabiliyormus.
    Lütfen gerekli önlemleri alin biz oyuncular olarak bunlari yakalatamayabiliriz ama sizler gmsiniz pusuya yatin bir takip edin rica ediyorum adamlar enemysiz hatta genie ile moblara zehirle vururken birisi aincola birisi stonegolemde çölde çikan bossu gezmediklri halde nasil bulsunlar...

Ben sizlere bunlari paylaşmak istedim arkadaşlar.
    Gmlere ve forum moderatörlerine uyarimdir...
    Kanit çeksende loglari temiz oluyor banlanmiyor illegal olan 60 lwl itemsiz ezik çarlar oluyor

KARUS TARAFI GENİECİLERİ
    Last edited by ank_SNFJT2mg; 10-11-2017 at 02:00 PM.

Senior Member
    Nickname
    BLackRain
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Human tarafında da aynı durum söz konusu, koxp ve boss tarama kısmında bilgim yok ama Destan 2 'de aynı şekilde Death Wizard ve Aincolo slotlarında ts basılı magelerin gece gündüz genie bıraktığını duymuştum. Stone Golem kısmına gelirsek D1/D2 farketmeden her sunucuda Eslant/EMC/LC farketmeden her haritada Genie bırakıp kasan milyarlık karakterler var ve onlarda yine günlük Genie+Premium parası haricinde en kötü 8gb kasıyorlar yani kişi başı 1gb düşüyor. Başta da söylediğim gibi koxp kısmı haricinde bu Genie bırakanlara kimse bir şey yapamaz gayet normal karşılamamız gerekiyor "en güçlü sen ol" başlıklı bir oyun bu. Sen o adamlardan daha iyi item yaparsan slotu sen alırsın 1-2 küfür hakaret ederler şikayet edip devam edersin sonrasında günlük 1-2gb kazancın olunca şikayet etmeyle bile uğraşmazsın slot senindir

human tarafındada tarama boss lara ısınlanıp kesıyorlar 2 3 gun sadece boss pesınde kostum mage olmalarına ragmen ben okcu ıle lıght feet bastım yetısemedım bı tek tk yı yakaladık onu kestık ondan sonra nezaman yazı cıksa bunlar hep 3 adım onde gıttıler kestıler bosu ve bu tarama programını kullandıkları bellı dandık carla telefonun ınternetınden acıyorlar destan 2 human tarafını rehın almıslar karnını bu oyundan doyuruyor ve ıhtıyaclarını oyundan karşılıyorlar ekmek aş kapısı olmuş oyun bunlara oyuzden fazla takma boyle gelmıs boyle gıder kımse umursamıyor bı fark yaratmak ıcın peşine düşmüyor sende düşme dedigim gibi böyle gelmiş böyle gidecek
    Last edited by GamesDepot; 02-22-2020 at 04:02 AM.

Arkadaşın yazdığı şeyler tamı tamına doğru.Ben karus eslant aionclo slotundaki mageleri iki veya üç ay evvel ''Eslant mage terörü'' başlığı altında report etmiştim.Konu forumdan silinmişti.Ben aionclo görevini yapmak için 3 ay slotun boşalmasını bekledim.
    Last edited by pontifexmaximus33; 02-23-2020 at 08:13 PM.

Junior Member
    Konuyu aÇan kardeŞİm o kadar hakli kİ bİrde karŞi irkla İttİfak var adam gelmİŞ dİyor kİ bu slot benİm bİrazdan arkadaŞim gelİcek senİ teklİyecek elİmden alamiyor slotu arkadaŞimi arayip gelİp kestİrtİyor bununla alakali tİcket attim zaten konuŞmalarin resİmlerİnİ de gÖnderdİm bu ve bunun gİbİler yÜzÜnden oyundan soĞuduk yeter ya bu konunun Üzerİnde durulup geeĞİnİn yaplimasi gerekmektedİr.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Bos taramasında 60 level ezik char koxp kullanıyorsa ve bu adamlar onu friende alıp tp oluyorlarsa, bu damların friend'inde olan karakterlere bakıldığında koxp kullanan karakter ortaya çıkarılabilir diye düşünüyorum. Sonuçta o karakterlerin loglarında hepsinin ortak bir karaktere tp olduğu çıkacaktır ortaya.
    Genie farmına gelecek olursak, bu oyunun laneti olduğu defalarca bir çok oyuncu tarafından söylendi ama malesef legal olduğu için oyuncuların yapabileceği bir şey yok, legal olmakla etik olmak çok farklı şeyler bu yüzden yönetimin bu olaya köklü bir çözüm getirmesi gerekir aksi halde aynı şeyler yazılır söylenir konuşulduğuyla kalır, birileri cebini doldurmaya devam eder.

Junior Member
    +++++++ UPUPUPPUP güncell

Bende de dc premium var ben de golem kesiyorum genie ve pot parası anca çıkıyor. Nasıl oluyor bu iş ya.

hocam yazdıklarına katılıyorum human tarafı da aynı sorun var bir önlem almaları lazım

Tags for this Thread