Results 1 to 4 of 4

Sizce premimum çekmeli miyim ?

Arkadaşlar ben ares serverından destana geçmek istiyorum. Areste iken switch pre kullanıyordum ve gayet memnundum fakat şu sıralar destana premiumla bile girişler zorlaşmış. Premiumum yeni bitti ve şu an d2 ye bile şans eseri alırsa öyle girebiliyorum. Premium çekmeye değer mi sizce ? Bunu bir anket olarak düşünüp herkesin fikrini öğrenebilir miyim ? Belki bu sayede mağdur olanlar da seslerini duyurabilir.

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Oyuncuların yoğun olduğu 21:00-01:00 arası premium ile bir süre bekleyerek(5-10dk) giriş yapabilirsiniz. Fakat premium olmadan destan 1 sunucusuna girmek epey zor.

Quote Originally Posted by MrRob0t View Post
    Oyuncuların yoğun olduğu 21:00-01:00 arası premium ile bir süre bekleyerek(5-10dk) giriş yapabilirsiniz. Fakat premium olmadan destan 1 sunucusuna girmek epey zor.
    Yalnız beyefendi bahsettiğiniz 5-10 dk süreçte dc atıp sıranın tekrar başına dönme gibi bir durum söz konusu,ayrıca hadi diyelim girdik servera fakat bahsettiğiniz saat aralığı sanıyorum hafta içi durumlar için geçerli yani cuma-cumartesi günleri bahsettiğiniz saatler kıyamet saatleri gibi olacaktır. Yani yaklaşık haftada 8 saatlik oyuna giriş kaybı olacak. Aylık 32 saatlik premimum bonusu vermeyi düşünürse ntt premium çekebilirim sanıyorum.

Senior Member
    kardeşim Premium alma biz aldık dc pre drop yok bişi yok . d1 e bile akşam zorlan giriyor .jr leri bile kaçırıyoruz . bunlara okeysen al . d2 kolay girersişn Premium malırsan d1 e de girdiğinde dc yersin giremezsin filan bunları düşün ona göre kararını ver.

Tags for this Thread