Results 1 to 3 of 3

Silinen itemi geri alma.

Arkadaşlar merhaba
    Konuyu nereye açacağımı bilemedim. Malum nttgame in Bir çok diğer online oyunlardaki live chat desteği olmaması beni buna sürükledi.

Konuya geçeyim ; Çöp slotunda kasarken iron impactı takıp msyi yan çantaya attım ve nasıl başardıysam itemi satmışım .
    Şimdi kaishandan bunu geri almak için başvurduğumda sattığım itemlar gözüküyor fakat yaklaşık 40 tane item satmışımdır her birinden ortalama 2m para istiyor (20klık item dahil) bunu gmler tarafından yardımla yapılması mümkün müdür ? farkındayım benim dikkatsizliğim ama geri alma butonunda itemlerin sayfa sayfa çıkmaması oyuncu mağduriyetine yorumlanabilir. Lütfen bir yardım herhangi bir yetkili arkadaş cevap yazarsa çok sevinirim.

Bu arada şimdiden not geçeyim Ms 80m , eger 30 tane itemi geri almamı isterlerse aynı kapıya çıkıyor 5-6 saatlik farmım da çöp olmuş oluyor.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Çöpe eşya atarsanız ya da satarsanız sadece 20 eşya korunur ve geri getirilebilir. Bu 20 eşya üzerine satılan ya da çöpe atılan her eşya listedeki 1 eski eşyayı tamamen siler ve geri getiremezsiniz.

Bahsettiğiniz eşya listede gözüküyorsa alabilirsiniz. Gözükmüyorsa silinmiş demektir. Bu konu hakkında herhangi bir yardım sağlanması mümkün değildir.

Teşekkürler. baya güzel yardım. insanların saatleri ne zaman umrunuzda ki zaten. neyse teşekkürler sayın black. sinirim üzüntüm size değil sisteme