Results 1 to 8 of 8

Angry Bunun açiklamsini yapin da herkes bilsin ! ! !

1 AYDIR ESLANT DROPLARIN YÜZDE 60 LIK BİR AZALIŞ VAR. TÜM FARM YAPAN ARKADAŞLAR BUNDAN ŞİKAYETÇİ GÖRDÜĞÜNÜZ ÜZERE DC PREMİUMUM VAR BİR POT BİLE ATMIYOR BUNUNLA BERABER BEN BOSSDA KESİYORUM 12 BOSS KESTİK1 TANE OLD EMERALD RİNG ATTI .
    DC PREMİUM UN DROPLARA ETKİSİ YOK MU VARSA NEDEN BİRŞEYLER ALAMIYORUZ VEBU DROPLARDAKİ DÜŞÜŞÜN NEDENİ NEDİR ?
    LÜTFEN AÇIKLAYINDA HERKES BİLSİN 108 LİRA SADECE DC PREMİUMA PARA VERİYORUZ Bİ FAYDASINI GÖREMİYORUM.ŞU SON DURUMDANSONRA BRONZE PREMİUM BENİM İÇİN MANTIKLI OLMAYA BAŞLADI. LÜTFENBİR AÇIKLAMA YAPIN DESTAN HALKI BİLGİLENSİN BİR AÇIKLAMASI OLMALI DROPLARDAKİ DÜŞÜŞÜN HERKES BUNDAN ŞİKAYETÇİ ...
    https://i.hizliresim.com/V3vjZZ.jpg

selam
    dropların azalması mantıklı dusndugunzaman cok iyi
    işin mantıgı burda acıklamıycam ama oyunu gercek anlamda oynayan arkadaşlar
    iyi duşunurlerse dropların azalması ve gelecek her guncelemede droplar dahada azalırsa
    işte ozman knight online yukselişe gecer
    dropların azalması cok iyi
    inşallah yöneticiler her guncelmede dahada duşururler dropları
    dropların cogalması demek oyunun her gecen gun kan kaybetmesi demektir
    o yüzden dropların dahada azalması gerekmektedir
    herkese iyi oyunlar

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Merhaba,

'Dc Premium kullanıcısıyım, her kestiğim bosstan drop almalıyım.' diye bir durum bulunmamaktadır. Lütfen şans faktörünü göz ardı etmeyin.

Ben droplardaki azalmanin sebebini sordum ve dc premiumun bosslara etkisi warmi ona göre bronz premium alacam

DC Premium iyidir her acıdan
    iyi oyunlar
    Last edited by TetikciKemalAbi; 10-08-2017 at 06:40 PM.

cevap alamadım moderatör bey ?

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ank_SNFJT2mg View Post
    cevap alamadım moderatör bey ?
    Droplarda herhangi bir oynama yapılmamıştır. DC Premium, tüm drop eşyalarının oranını arttırmaktadır.

Örnek; Harpy'den MD düşme oranı %2 diyelim. DC Premium kullanıcılarında bu oran %4 olmaktadır, bilginize.

İyi Güzelde Moderatör Bey Atmıyor Drop MS Girdim 9 Tane 1 Tane Old Takı Atmadı Sabahtan Beri Boss Kestik Yine Alamadık Drop.
    DC Premium İşe Yaramıyor Server Droplarında Bir Sıkıntı Var Lütfen İlgilenin.
    DC Premiumu Para Kasmak İçin Alıyoruz Ama Hiçbir Faydası Yok Lütfen Söyleyin GMlere Eslant Droplarında Sıkıntı Var Emeğimizin Karşılığını Dc Pre İlede Alamıyoruz

Tags for this Thread