Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 46
    Junior Member
    aynı soru bendede oldu daha 1 günlük çar oyunu tam öğrenemeden böyle oldu

server diez
    karakter ismi 0TooLaTe0

Senior Member
    Nickname
    IDANTEEI
    Class
    Warrior
    Clan
    RATİONALİTY
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus
    arkadaşlarım gibi bende mağdur durumdayım sayın nttgame yetkilileri dün gece saat 05.00 da oyundan cıktım gunduz gırdım bı baktım kı car hapıste server diez lwl 83 warııror karus HELLOFTHEGUARDIAN dedimki oyunda bir hata vardır görevi yaptım hemde 3 kez iptal edip tekrar yapmama rağmen hapisten cıkamadım görevi teslim edemiyoruz lütfen acil olarak yardımcı olunuz bizim gibi bir çok kişi mağdur durumda

Senior Member
    Nickname
    IDANTEEI
    Class
    Warrior
    Clan
    RATİONALİTY
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus
    arkadaşlarım gibi bende mağdur durumdayım sayın nttgame yetkilileri dün gece saat 05.00 da oyundan cıktım gunduz gırdım bı baktım kı car hapıste server diez lwl 83 warııror karus HELLOFTHEGUARDIAN dedimki oyunda bir hata vardır görevi yaptım hemde 3 kez iptal edip tekrar yapmama rağmen hapisten cıkamadım görevi teslim edemiyoruz lütfen acil olarak yardımcı olunuz bizim gibi bir çok kişi mağdur durumda[IMG][/IMG]

Junior Member
    04.08.2013 00:30 civarı oyundan çıktım sabah 10:00 saatlerinde girdiğimde çarım hapise düşmüş ne alaka ve bir sürü kişi aynı sorunu yaşıyor şuan ilgilenilmesi lazım o kadar illegal oyuncu var iken NTT game legal oyuncularını mağdur etmemesi lazım.

Junior Member NaRSiL's Avatar
    Aynı sıkıntı bende de mevcut ve 100 üzerinde sadece diez oyuncuları bildiğimiz. Diğer serverlarda nasıl durum bilgimiz yok pek tabi ama hiç birşey yapmamışken legal dışı oyuncular için yapmılmış bir yamanın legal oyuncaları etkilemesi çok üzücü. En kısa sürede sorunun ortadan kaldırılması dileğiyle.

Junior Member

boş yere hapise düştüm sebepsiz

sebepsiz yere hapise atılıyoruz arkadaş nedir bu alla alla bir düzenleme getirin şu işe legal oyuncular zarar görüyor.

Member ILALTR's Avatar
    Nickname
    LALTR
    Class
    Priest
    Clan
    Rationality
    Race
    Karus
    04.08.2013 tarihinde oyundaydm 05.08.2013 gunu oyuna girdiimde caracterim hc bir illegal program kullanmadigim taktirde caracterim hapiste bir cok kisinin sorunu bu. bu oyunla bu kadar mi ilgileniyorsunuz.insanlarin magduriyetini gideriniz en kisa surede lutfen kolay gelsin

Last edited by ILALTR; 08-05-2013 at 08:07 AM.

Junior Member
    Merhaba,

Dün saatlerce maradonda afk olarak bekledikten sonra oyundan çıktım. fakat şimdi şu hatayı alıyorum "You Must Complete Discipline Dungeon Quest of the following Character..." Bunun sebebi nedir. Char neden hapise girdi? Charım hiçbir illegal duruma karışmamıştır. ayrıca konuda belirttiğiniz hiçbir husus gerçekleşmemiştir. konu ile ilgili yardımcı olmanızı rica ediyorum.

Server : Diez
    Character Name : FiNrOdVARDAMIR3

Teşekkürler,

Member umut19031995's Avatar
    Nickname
    ThisMyExperience
    Class
    Mage
    Clan
    TheKilledBy
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus
    karakterler hapisten cıkmıştır yardim eden herkese teşekkür ederiz.

Senior Member SuperSaiyajin's Avatar
    Nickname
    Polgara Wahrenheit
    Class
    Warrior
    Race
    El-Morad
    İyi eğlenceler dileriz