Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Kurian item kullanım sorunu

Merhaba
    Sorunu kısaca anlatmak istiyorum. Örnek olarak bir warrior karakter statlarını int verip eline leonar alabiliyor. Kurian karakterinde yeterince int versenizde bu silahı kullanamazsınız diyor. Knight online’ın mage,warrior,priest ve rogue karakterleri statlarını itemlerin istediği şekilde verip kullanabiliyor. Ancak kurian karakterine böyle bir engel konulmuş.
    Sonuç olarak ya Kuriandan bu ibare kaldırılsın yada tüm karakterlere aynı şekilde sınırlama getirilsin. Mage str verip kalkan takar, rogue str verir kalkan kullanır, warrior int verir priest weapon takar ama kurianda anlamsız bir sınırlandırma var.
    Zaten bu karakteri son güncellemeden sonra öldürdünüz, zehir skilleri beş para etmez durumda.
    Son olarak attacker kurian oynamak tam bir işkence skillerin iki tanesinden birisi fail. Madem oyuna böyle bir karakter eklediniz oynamaya çalışan insanlara saygı gösterip güncelleyin bu sorunları.
    Pazarda buy merchantta krowaz portular gözükmüyor, aynı şekilde krowaz silahı olan Nepilim buy merchantta cıkmıyor. Kısacası karakteri yapıp ortaya atmışsınız buglarla dolu bir karakter durumunda.
    Canlı yayınlarda bile bununları dile getirdim ilgilenilicek denildi ama sonuç gene yok.
    KURIAN karakteri artık pazar charı olmaktan çıksın lütfen.
    İyi günler

Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Ben support oynuyorum, memnunum. Ama diğer türler için kesinlikle düzenleme gelmesi şart şimdi not ettirsen 2 seneye ulaşır. Oyunun kendi yetkilileri bile oynamayın diyor yayınlarda sen düşün

Tags for this Thread