Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Junior Member
    Bana yardim edebilecek biri yok mu?

Junior Member
    buna benzer sorun bendede var çözümünü bulamadım bir türlü iki hesabım var bi tanesinde email tamamen silinmiş kayıtlı email olmadıgı için bir işltem yapamıyorum. bir digerinin ise şifresini hatırlayamıyorum şifre sıfırlamak için mail gelmesi gerekiyor ama mail gelmiyor
    bizim gibi eski oyunculara çözüm bulunmasını istiyoruz eminim bu şekilde olan cok kişi vardır sırf bu tur sorunlar oldugu için ugrasmayıp tekrar geri bulasmayayım bari diye düşünüp geri baslamaktan vaz geçiyorlardır

Junior Member
    Quote Originally Posted by TINTIN07 View Post
    buna benzer sorun bendede var çözümünü bulamadım bir türlü iki hesabım var bi tanesinde email tamamen silinmiş kayıtlı email olmadıgı için bir işltem yapamıyorum. bir digerinin ise şifresini hatırlayamıyorum şifre sıfırlamak için mail gelmesi gerekiyor ama mail gelmiyor
    bizim gibi eski oyunculara çözüm bulunmasını istiyoruz eminim bu şekilde olan cok kişi vardır sırf bu tur sorunlar oldugu için ugrasmayıp tekrar geri bulasmayayım bari diye düşünüp geri baslamaktan vaz geçiyorlardır
    ustad silinmis e postayı tekrardan kur gmail hotmail neyse aynısını tekrar kur sonra sifre degısıklıgı ıslemını yolla basıma 1 kere geldı mail adresım kapanmıstı uzun suredır gırmedım dıye aynı maıl ı tekrardan kurdum sonra sıfre yolladım bıda degıstırdım

Junior Member
    Aynı sorunu bende yaşıyorum eski çar var trade açamadım bi türlü hesap aktif konumda değil yardımcı olursanız sevinirim

Junior Member
    Ben taa ne zamandır uğraşıyorum eski hesabımı kurtarayım diye, ticket falan da atıyorum cevap da geliyor Eyvallah ama yardımcı olacak şekilde değil gelen ticket cevabı. Bilmem kaç senesin de aldığın Cash'in Premium'un ödeme kodlarını istiyorlar. O kodları bulmakta ayrı bi mesele tabi. Neyse daha fazla uzatmayım kısaca Yönetimden bu askıya alınan hesaplara karşı biraz ilgili olmalarını istiyorum.

Junior Member
    Benimde askıya alınan bir hesabım var 2 yıldır giriş yapmıyordum şu anda askıya alınfdığını söylüyor yardım edermisiniz ??

Yorumlari okuduĞum kadariyla askida kİ hesaplarimizi gerİ getİremİyoruz
    Last edited by Mekan_Sahibi; 08-15-2019 at 12:34 PM.

Tags for this Thread