Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
    Junior Member

Exclamation Askıya alınan eski hesaplar

Merhaba oyuna çok uzun süre ara vermiştim. Eski hesabıma girmek istedim. şifremi unuttuğum için gerekli tüm yolları denedim, şifre unuttum adımı, sıfırlama, email doğrulama, vs vs. Sosyal medya bağlatısıyla ntt ye login oldum, bu sefer de hesabınız uzun süre giriş yapılmadığı için askıda kalmıştır mesajı veriyor. Ayrı ayrı 3-4 defa ticket attım destek bölümüne fakat gelen cevapları okuyamıyorum. Boş bir sayfa HTTP 500 hatası alıyorum. Kısacası ne yapsam sonuç yok! En azından buradaki yetkililerin yardımcı olmasını istiyorum.

Bir cevap ya da yorum yok mu? Eski charlar silindi diye birkaç konu okudum fakat nttgame ye sosyal medya bağlantısıyla login olabiliyorum ve srf ticket gonderebilmek için 400 cash yukledim. Yine sonuç yok. Ticketlerın cevabını goremiyorum. Tarayıcı kaynaklı fln deil IP kısıtlamalı mı? yeni atılan hiçbir ticketin cevabı okunmuyor. Adminlerden ricam lütfen yardımcı olun. En azında cevaplar mail aracılığıyla paylaşılsın.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Yaşadığınız sorun ile ilgili bir ekran görüntüsü paylaşabilir misiniz ?

Merhaba,

Burada konu açtığın hesaplar ile gönderdiğin biletleri inceledim. Bilet sistemini neden göremediğini tam olarak bilemiyorum. Bu sorunla 3 veya 5 kere karşılaştık. Bir kısmı internet geçmişi temizlemeden sonra düzeldi. Ancak anladığım kadarıyla, bilet görüntüleme sorununu uzun zamandır yaşamaktasın. Bu sorunun tespiti için bize sadece sorun ile ilgili hataları gösteren bir video veya ekran görüntüsü sağlaman yeterli olacaktır.

Gönderdiğin biletlerde bahsettiğin hesap ile ilgili olarak;

Uzun süre aktif olmayan ve engellenmiş durumda olan hesaplar sistemimizden silinmiştir. Bahsettiğin hesap da bu hesaplardan biri. Ne yazık ki bu gibi hesapları tekrar kullanılabilir hale getirmek mümkün değildir.

Umarım bu bilgiler yardımcı olmuştur.

Yaşadığım sorunlar sırasıyla şöyle;
    1-nttgame'ye geçmeden önce gamersfirst'de bulunan hesabımı geçiremedim,
    Bu gamersfirstteki hesabım,

2-daha sonra nttgame'de hesap doğrulaması yapmak istediğimde,

3- Şifremi unuttum yaptığımda,

4- Bu sorunlarla ilgili bikaç ticket gönderdim ve cevap okunmuyor

Eski hesabıma ulaşmak için şifremi unuttum yenilemesini yapamıyorum.
    Last edited by Khenarth; 10-02-2017 at 04:57 PM.

Merhaba,

Ekran görüntüleri için teşekkür ederim. Ancak her ne olursa olsun, özel detaylar/şahsi bilgiler içeren bilgileri paylaşmayın. O yüzden ilk ekran görüntüsünü sildik.

Hesabında bazı değişiklikler yaptım. Sorun yaşadığın hesap ile, Google Chrome kullanarak tekrar giriş yapıpbiletlerini görüntülemeyi; sorun devam ederse, yeni bir bilet gönderip, bizim vereceğimiz cevaptan sonra tekrar biletini görebilip göremeyeceğini dener misin?

Gelişmeleri beraber izleyelim.

Lütfen banada yardım edermisiniz

Hesap bilgilerinizi lütfen forum üzerinde paylaşmayınız.
    Last edited by Khenarth; 10-04-2017 at 08:54 AM.

Bu gibi sorunlar bilet sistemi üzerinden çözümlenmektedir. Bilet sistemimiz kullanabilirsin.

İyi oyunlar dilerim.

Merhaba, ilginize teşekkür ederim. Aslında sorun 2 çeşit, ilki eski hesabımın şifresini unuttum, gerekli işlemleri yerine getirdim. 2.si biletle destek istedim fakat biletlerin cevabını görüntüleyemedim. 2 farklı ntt hesabımdan gonderdim yine cevaplarını goremiyorum. sıkıntı pc, tarayıcı gibi sorunu değil. Eski göndermiş olduklarımı okuyabiliyorum. Bu son zamanda gönderilenler okunmuyor, ne yapsam da. Ayrıca Bilişim uzmanıyım, yani gözden kaçıracağım bir konu yok. Tahmin ya da yorumum IP kısıtlaması ya da spama takılması mırun mu acaba?
    Ayrıca sadece istediğim destek konusu, mailime şifresini unuttuğum hesabımın şifresini değiştirmek için, geçici şifre yollanması. bununla ilgili son bir destek bileti gondereceğim.

Junior Member
    admin lütfen bana da yardım cı olurmusun askıda olan bir karakterim var yıllar sonra onunla oyuna dönmek istiyorum ama bir türlü beceremedim

Tags for this Thread