Results 1 to 8 of 8
    Junior Member
    Nickname
    Nastradamus
    Clan
    CORTEXIPHAN
    Server
    KO -> Destan

JR'de Yaratıkların Kaybolması (Yerinden Yürümesi)

Son 2 ayda başımıza gelen en saçma bug.Artık yetkililerden birisi görsün şu yazdığımı... Jrde 2. odaya geliyoruz 4 canavar olması gerekirken 1 canavar var diğer 3 ana yaratık 3.odaya geçmiş peki biz nasıl 3. odaya geçicez.? illa illegalmi kullanalım? Son 3 Hafdata tek 1 jr kazanamadım resmen. Yaratıklar yerinde yok kendi başına yürüyor....JR 'deki ana yaratıklar Cocatris,Leach King,Lirimu,Bone Dragon & Red dragon vb. yaratıklar 1. odadan 2. veya 3. odaya geçiyor . BU YARATIKLAR SEFERİMİ ?Evliya Çelebi bu kadar gezmedi Sağolsunlar kazanıcağımız JR yi kaybediyoruz.

Junior Member
    aynen bu bizimde başımıza kaç kere geldi . kazanacağın jr yi kaybediyorsun böylece . mağdur oluyorsun resmen.

Destanda Karus olarak başıma çok geliyor.
    Humanlardada oluyormu merak ediyorum.

Senior Member
    humanlardada çok oluyor kardeş sadec karuslarda değil

Senior Member
    Ben niye hiç görmedim böyle bir şey?

Junior Member
    benimde birkaç kere başıma geldi hatta bir keresinde gidişini bir priest farketmişti son anda yakalamıştık. odaya girer girmez sayıp etrafı kontrol edin. Bu sorun çözülene kadar belki giderken yakalayabilirsiniz.

2 kez jr de devayı kestikten sonra ıcerde kaldım, genelde mage lerin oldugu partylerde. kazaaqndığımız halde relog atıp cıktığımdan silver taslardan oldum.

Senior Member
    Böyle bir şey hiç görmedim dedim, bir sonraki JRde direk bug. Sağolsun MGame.

Tags for this Thread