Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Senior Member

Exclamation Cheat Reports Hakkında

Merhaba Sayın Gm Arkadaşlar. Cheat Reportsa Açtıgım Konuda İçerigini Söylemiyicem. gerçekten Önemli Bir Konuda Arkadaşı Reportladıktan Sonra Tarih Ve saat gösteren Resimlerle Atınız Dediniz Resimlerin Kaydoldugu Tarih Saatli Resimleri Attım Sonra Farklı Bir gm Gelip Pm nin Tamamını Atın Dedi Ya Arkadaşlar. Açın Loglardan Bakın Kim Ne Yazmışki Pm Dede hiç Bir Şey Yok Standart Ben Seni Kestim Sen Kaçtın Muhabbeti Gm Ler Birbirleriyle Uyuşum İçinde Çalışamıyormu Herkez Farklı Bir Şey İstiyor sürekli 1 Report İçin 4 Kez Konu Açtım Sürekli Farklı bir Şey İsteniyor. Veriyorum Sürekli BAşka bi Şey isteniyor Eskiden Böyle Saçmalık Yoktu Direk İlgileniliyordu Tarih Saat Vb Atıyoruz Agza Alınmayacak Kelamı Eden Adam Bu Lafları Serverde Etmeye Devam Edecek Ama Sırf Pm nin Tamamı Alınmadı Diye Ceza Almayacak ? Bu Saçmalık Degilmi Gm Arkadaşlar Sizcede?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

İki farklı cr yetkilisi de aynı şeyi yazmış, ben baksam ben de aynı şeyi yazardım çünkü çektiğiniz ss'lerde sağ alt kısımda otomatik çıkan saat, tarih ve klasör yolunu gösteren bir dizin çıkar. Eğer ss aldığınızda bu çıkmıyorsa arka arkaya - tuşuna basınız çıkacaktır veya printscreen tuşunu kullananınız. Bu kriterlere uygun olmayan ss'ler geçerli kanıt olarak kabul edilmemektedir. Son raporunuzda klasörden göstermişsiniz ancak belirttiğimiz gibi ss üstünde görünür olmalıdır.

Söylediğiniz gibi farklı bir cevap olmadığını göstermek amaçlı cr personelinin yazılarını buraya alıntı yapıyorum.

Quote Originally Posted by Perimones View Post
    Bu tarz şikayetlerinizde konuşmanın tamamı olmalı ve sağ alt bölümde KSC tarihi gözükmelidir.
    Bunun için birden fazla KSC alarak, KSC'nin alındığı tarihi belirtebilirsiniz.
    Aksi takdirde işlem yapamamaktayız.
    Quote Originally Posted by Pope View Post
    Sağ alt kısımdan tarih ve saat görünecek şekilde bildirim yapınız.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

İki farklı cr yetkilisi de aynı şeyi yazmış, ben baksam ben de aynı şeyi yazardım çünkü çektiğiniz ss'lerde sağ alt kısımda otomatik çıkan saat, tarih ve klasör yolunu gösteren bir dizin çıkar. Eğer ss aldığınızda bu çıkmıyorsa arka arkaya - tuşuna basınız çıkacaktır veya printscreen tuşunu kullananınız. Bu kriterlere uygun olmayan ss'ler geçerli kanıt olarak kabul edilmemektedir. Son raporunuzda klasörden göstermişsiniz ancak belirttiğimiz gibi ss üstünde görünür olmalıdır.

Söylediğiniz gibi farklı bir cevap olmadığını göstermek amaçlı cr personelinin yazılarını buraya alıntı yapıyorum.

Yani Kısacası Bu Lafı Söyleyen Arkadaşın Yanına Kar Kaldı Şimdi Öylemi? Zaten Klasörde Gösterdigim Resimdeki Saate Bakarsanız Cr ye Konu Açmadan 10 15 Dakika Öncesi Yani Resimleri Çekip Hazırlayıp Koyacak Zaman Dilimi Ne Diyeyim Bilemiyorum Şunları Söyleyen Adam Elini Kolunu Sallayarak Dolaşacak Cidden Çok İlginç Gerçekten Pes Biz Oyundan Bu Şahsiyetleri Temizlemek İçin Yardımcı Olmak İçin Vakit Harcıyoruz Sonucundada Agza Alınmayacak Kelam Eden Adamlar Bizleri Her Gün Taciz Edip Aynı Şeyleri Söylemeye Devam Edecek.

Teşekkür Ederim.

Bu Arada Aynı Pm Nin Çekilmiş Sag Altta Gözüken Resimde Var Elimde Ama Söyledigi Laflar Farklı Yani Pm yi Çekerken Denk Gelmiş - Ye Basıp Çekmişim Normalde Paintten Kaydediyordum - İle Çektigim var Aynı Dakikalarda Bakarsınız tarihe Bununla Birlikte Koysam Geçerliligi Olurmu?
    Last edited by Alik6167; 09-23-2017 at 06:40 PM.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Sizi anlayabiliyorum ama suistimal olmaması için bu kriterleri eksiksiz olarak uygulamak zorundayız. Bir sonraki raporunuzda bu yazılanlara dikkat ederseniz hızlıca işlem yapıldığını görebilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Sizi anlayabiliyorum ama suistimal olmaması için bu kriterleri eksiksiz olarak uygulamak zorundayız. Bir sonraki raporunuzda bu yazılanlara dikkat ederseniz hızlıca işlem yapıldığını görebilirsiniz.

Bu Arada Aynı Pm Nin Çekilmiş Sag Altta Gözüken Resimde Var Elimde Ama Söyledigi Laflar Farklı Yani Pm yi Çekerken Denk Gelmiş - Ye Basıp Çekmişim Normalde Paintten Kaydediyordum - İle Çektigim var Aynı Dakikalarda Bakarsınız tarihe Bununla Birlikte Koysam Geçerliligi Olurmu? Zaten SS' e Bakarsanız Hem Tarihi Mevcut Hemde Aynı Pm.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Alik6167 View Post
    Bu Arada Aynı Pm Nin Çekilmiş Sag Altta Gözüken Resimde Var Elimde Ama Söyledigi Laflar Farklı Yani Pm yi Çekerken Denk Gelmiş - Ye Basıp Çekmişim Normalde Paintten Kaydediyordum - İle Çektigim var Aynı Dakikalarda Bakarsınız tarihe Bununla Birlikte Koysam Geçerliligi Olurmu? Zaten SS' e Bakarsanız Hem Tarihi Mevcut Hemde Aynı Pm.
    Yeniden rapor edersen incelerim ama şuna dikkat etmelisin. Kırmızı işaretlediğim kısma kesinlikle gerek yok, ksc dosyasından save as yaparak jpg olarak kaydedebilirsin ama unutma orijinal ksc'de mutlaka saat tarih görünür olmalı.

Senior Member
    Yeniden rapor edersen incelerim ama şuna dikkat etmelisin. Kırmızı işaretlediğim kısma kesinlikle gerek yok, ksc dosyasından save as yaparak jpg olarak kaydedebilirsin ama unutma orijinal ksc'de mutlaka saat tarih görünür olmalı.
    kontrol edebilirmisiniz lütfen tekrar açtım.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Oyun kurallarını ihlal eden eylemin fotoğrafını da yükleyebilir misiniz?

Senior Member
    Oyun kurallarını ihlal eden eylemin fotoğrafını da yükleyebilir misiniz?

2. resim zaten oyun kurallarını ihlal eden resim efendim ilk konumdaki acıklamaya bakarsanız daha detaylı anlayabilirsiniz.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Daha önceki raporlarınızı da inceledim, bu kişiyi sürekli rapor ettiğinizi gördüm. Birisinde zaten ceza almış, aranızda belli ki bir husumet var ancak CR'yi bu şekilde meşgul etmemelisiniz. Küfür eden oyuncular süresiz banlanmamaktadır ayrıca sürekli rapor etmeniz süresiz banlanmasını da neden olmaz. Aynı suçu ısrarla işlerse süresiz kapatılma ihtimali var.