View Poll Results: Bu sorunu siz de yaşıyor musunuz ?

Voters
21. You may not vote on this poll
  • Evet, düzeltilmeli.

18 85.71%
  • Hayır, hiç yaşamadım.

3 14.29%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Senior Member
    Nickname
    BLackRain
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan

Exclamation Farm yaparken okcu 5-3 combosundan DC vermesi KSC

Normalde priest oynuyorum şu okçuya geçtigimden beri nerede okçu görsem sevaptır der undy ac atarım neden mi ? Halimiz harap :) Nerde farm yapmak istesem 5-3 komboyu yavas yaparsam kesemiyorum ve pot harcıyorum hızlı yaparsam (elimle ne kadar hızlı olabilirse artık failed vermeden) 2-3dk sonra dc yiyorum birkaç kez askıda kaldı ve expe yattım. Daha önceden bu sorun ile ilgili 2 ayrı konu actım moradonda hedef tahtalarına gidin deneyin 5-3 asla dc vermez pkda deneyin vermez half-troll cesitlerinde deneyin yine vermez. Apostle of the Storming, Doom Knight, Death Wizard, Nightmare, Half-Troll Curandero slotlarında denerseniz birkaç dakika sonra oyundan atılırsınız :) Haftalardır bu problemi yaşıyorum ve lütfen artık çözüm getirin açık ve net bu slotlarda farm yapmak tam bir çile. İlgili KSC 'yi derleme olarak aşağıya ekliyorum, dilerseniz daha fazla ksc atabilir veya derleme olmadan orijinal halleriyle yükleyebilirim.

Senior Member lZeronamel's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    msde bile dc veriyor )

Banned
    Malesef bazı moblarda sıklıkla bu dc sorunu var.

Ekstra olarak chaos stone dulian türü bossta 3-5 combosu yapılınca dc veriyor.

Bu problem için uzun zaman önce canlı yayında makro ile yapıyorlar o yüzden oluyor demişlerdi ama hiç alakası yoktur elle combo yapınca dc vermekte heralde test eden kişi w combo ya da mouse cilck combo yapmayı bilmiyordu.

Senior Member
    Nickname
    BLackRain
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    25X gorevim var ve sanırım bitirmek için 25 kez giriş yapmam gerekecek veya oyunda gördügüm birisine "abi görevim var 1m vereyim yardım et" falan demeli miyim

Senior Member
    Nickname
    BLackRain
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Quote Originally Posted by nightowl View Post
    Talberon : Bu sorunu siz de yaşıyor musunuz?
    Ben : Hayat felsefem oldu...
    ahahaha yeni bir şık eklemeli miyiz

Senior Member
    Konuyu şimdi bulamadım ama birisinin yazdığına göre Rhales bu konuya bir canlı yayında cevap vermiş ve yasak bir program kullanmayıp elle keserseniz DC olmayacağınızı belirtmiş. Yani kısacası: kapatın o sadece birkaç çöp slotlarında açılan makroları.

Belki daha net bir çözüm gelebilir.
    Ancak ;
    Şu anda yapmanız gereken mobun içine girip, 5 okun 5inin 3 okun 3ünün değmesini sağlayın.
    Combonuzu bir tık daha yavaşlatın...

Çoook nadir DC yediğinizi göreceksiniz,
    Fotoğraflarda genelde oklarınız sekmiş, bu sebepten dc oluyorsunuz.

Tabi ki daha net bir çözüm gelebilir, dediğim gibi gelene kadar alternatif bu.

İyi forumlar,

Senior Member
    Quote Originally Posted by Tmyyyyyyyyyy View Post
    Belki daha net bir çözüm gelebilir.
    Ancak ;
    Şu anda yapmanız gereken mobun içine girip, 5 okun 5inin 3 okun 3ünün değmesini sağlayın.
    Combonuzu bir tık daha yavaşlatın...

Çoook nadir DC yediğinizi göreceksiniz,
    Fotoğraflarda genelde oklarınız sekmiş, bu sebepten dc oluyorsunuz.

Tabi ki daha net bir çözüm gelebilir, dediğim gibi gelene kadar alternatif bu.

İyi forumlar,
    Hiç kombo yapmayarak, hatta hiç oyuna bile girmeyerek DC olayını kökten çözebilirsiniz.

İyi forumlar,

Senior Member
    Nickname
    BLackRain
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Quote Originally Posted by ntt_sFdDNMX6 View Post
    Konuyu şimdi bulamadım ama birisinin yazdığına göre Rhales bu konuya bir canlı yayında cevap vermiş ve yasak bir program kullanmayıp elle keserseniz DC olmayacağınızı belirtmiş. Yani kısacası: kapatın o sadece birkaç çöp slotlarında açılan makroları.
    Bırakalım makro kullanmayı eğer bilgisayarımda kullanmadığım dahi makro yazılım veya makro mouse bulunursa sınırsız ban yemeyi kabul ediyorum gerekirse ip ban da atsınlar o kadar eminim kendimden ve bilgisayarımdan. Bahsettiğim slotlara gidip 5-3 kombo ile ELİNLE kasmayı denersen 1 dakika bile sürmeden DC yediğini göreceksin dilersen sana video da atabilirim elimle kombo yaparken bile diğer slotlarda seri seri kombo yaparken bu bahsettiğim slotlarda çok yavaş yapıyorum ve yine de dc veriyor. Yani kısacası: insanlara iftira atmaktan vazgeçin ve Rhales 'e yaranmak için (yaranıp ne yapacaksan) suçu makro kullananlara atmak yerine oyunda sıkıntı olduğunu kabullenin.

Tags for this Thread