Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 37
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

Konuyu Mgame'e ilettik ve düzeltilmesini beklemekteyiz.
    sayın @Khenarth,
    İyi çalışmalar diliyorum öncelikle sonra derdimi anlatayım. Manes sunucusunda oynamaktayım ve 1 haftadır Windforce yapabilmek için uğraşıyorum. Materyalleri buy pazar açarak alamıyoruz, Ticaretçiler 7/8 bilgisayarla buy/sell açıyorlar pazar tutuyorlar sattırmayız aldırmayız diye tehdit ediyorlar. Önceki sunucularda açıldıktan belli bir süre sonra ronark landda krowaz materyalleri atan moblar ile birlikte Hiigh class unique item kırmada açılıyordu bu adamlardan kurtulup mysterious old man npc sinden materyallerimizi temin ediyorduk. Ama Manes'de moblar eklenmesine rağmen item kırdırma hala kapalı bu konuya bir çare bulmanızı istiyoruz. Her gün "kardeş pazarını tutuyorlar " tarzı pm leri görmekten usandım

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by Qwar16 View Post
    Bu kadar tepkiden sadece bu arkadaşın yorumuna bu yanıtı vermeniz gerçekten üzdü.
    Discordta da belirttiğim gibi özellikle günlük giriş ödülleri yeterli değil. Çok daha farklı etkinlik ödülleri istemiştik fakat istediğimiz şekilde gerçekleşmedi.

Quote Originally Posted by MaskeliFarmer View Post
    sayın @Khenarth,
    İyi çalışmalar diliyorum öncelikle sonra derdimi anlatayım. Manes sunucusunda oynamaktayım ve 1 haftadır Windforce yapabilmek için uğraşıyorum. Materyalleri buy pazar açarak alamıyoruz, Ticaretçiler 7/8 bilgisayarla buy/sell açıyorlar pazar tutuyorlar sattırmayız aldırmayız diye tehdit ediyorlar. Önceki sunucularda açıldıktan belli bir süre sonra ronark landda krowaz materyalleri atan moblar ile birlikte Hiigh class unique item kırmada açılıyordu bu adamlardan kurtulup mysterious old man npc sinden materyallerimizi temin ediyorduk. Ama Manes'de moblar eklenmesine rağmen item kırdırma hala kapalı bu konuya bir çare bulmanızı istiyoruz. Her gün "kardeş pazarını tutuyorlar " tarzı pm leri görmekten usandım
    Merhaba,

Pazar tutma ile ilgili çalışmalarımız mevcut ve şüphelendiğiniz oyuncuları Hile Bildirim yoluyla bize iletebilirsiniz. Bunun yanı sıra Mysterious Old Man NPC'si ile ilgili herhangi bir çalışma ve planlama bulunmamaktadır.

Bu eşyaları fazlasıyla stokladığınız ve açılmasını beklediğinizi görebiliyorum fakat şuan için böyle bir çalışmamız bulunmamakta.

Keyifli Oyunlar.

Discordta da belirttiğim gibi özellikle günlük giriş ödülleri yeterli değil. Çok daha farklı etkinlik ödülleri istemiştik fakat istediğimiz şekilde gerçekleşmedi.

Merhaba,

Pazar tutma ile ilgili çalışmalarımız mevcut ve şüphelendiğiniz oyuncuları Hile Bildirim yoluyla bize iletebilirsiniz. Bunun yanı sıra Mysterious Old Man NPC'si ile ilgili herhangi bir çalışma ve planlama bulunmamaktadır.

Bu eşyaları fazlasıyla stokladığınız ve açılmasını beklediğinizi görebiliyorum fakat şuan için böyle bir çalışmamız bulunmamakta.

Keyifli Oyunlar.
    stoklamanın yanlış bir şey olduğunu sanmıyorum. sırf kendim içinde bu npc hakkında bir yaptırım beklemiyorum.Bende durumun farkındayım ve şuan ki düzene ayak uydurmaya çalışıyorum yalnız dediğim gibi şuan npc ve item kırma işlemi pasif durumda ama var olan materyalleri almamıza izin vermiyorlar ben bu durumdan şikayetçiyim yoksa npc varsın 1 yıl daha kapalı kalsın. Umarım pazar hakkındaki uğraşlarınız bir an evvel işleme koyulur,çoğu oyuncunun asıl sorunu budur sanırım

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Khenarth stokla filan alakası yok hocam item kırdırma npc si kesinlikle gelmeli acı çekiyoruz sadece clanı olan krowazdan faydalanabiliyor başka craftımız yok oyuncu olarak..

Senior Member Yescoo2's Avatar
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Konuyu Mgame'e ilettik ve düzeltilmesini beklemekteyiz.
    Mgame'e birde utc için lvl sınırınıda iletseniz artık multi hesaplar ve illegal 50 lvl karakterler ile girmekten bıktık kaldıki giremiyoruz zaten onlardan dolayı
    Birlik Ve Beraberlik İçerisinde Tek TÜRKİYE !

Senior Member Qwar16's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Afedersiniz gözden kaçır mışım discordda olan konuşmayı. Şayet yayıncı firmanın önerileri dikkate alınmıyorsa yapımcıya bir nasıl bir yaptırım uygulana bilir bunlar düşünülmeli bence.
    https://i.hizliresim.com/ZE7Ykg.jpg

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Oyunu oynayana değilde oyunu birakmiş oynamayanlara yönelik bir etkinlik teşekkürler nttgame oyunu biraksaymişim keske

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Merhaba arkadaşlar,

Bu hafta yapılan sunucu bakımı ile birlikte;

- Rutin sunucu bakımı yapıldı.
    - Smoke Screen skiliinin Luferson ve El Morad Castle haritalarında kullanımı kapatıldı.
    - Kaul etkinlikleri sona erdi.
    - Türk bayrağı ve havai fişekler NPC'den kaldırıldı.
    - Günlük Giriş ve Müdavim Şövalye Etkinlikleri aktif edildi

Keyifli Oyunlar!

NTT Game || Knight Online Ekibi
    Hocam artık akara olımp manes bırlessın bakın userler kan aglıyor.Forumda en guncel konu bu herkez sıkayetcı.Bide su utc gırısı artık +75 olsun ıcerden cıkan ıtemler +75 +80 zaten tren charlar macrolu 50 60 lvl 8 pc sokanlar bız gercek userlerın hakkını yıyorlar.Bunların yaptıgı uskoya yanı hem sıze hem sıtelere zarar verıyor.

Senior Member NonstopReisS's Avatar
    Clan
    NONSTOP Leader
    Server
    KO -> Diez
    Quote Originally Posted by ___Aegnor___ View Post
    Ne kadar çok bug fixlenmiş vay be
    Sana hak vermemek elde değil maalesef
    NONSTOP --> lSeMoOl - SameT & EmRe
    http://www.youtube.com/watch?v=xMj8TY8FGYc

NONSTOP --> NonstopReisS - KingS
    http://www.youtube.com/watch?v=EHI1dRqCzok

NONSTOP vs GİYOTİN 2. CLAN SAVAŞLARI ANATOLİA Ardream Clan ŞAMPİYONU
    https://www.youtube.com/watch?v=-SOS8PC_lnw&t=15s

NONSTOP (347) vs Exorcosuim (45) 3. CLAN 2. TUR SAVAŞLARI..
    https://www.youtube.com/watch?v=7FmKpo2ua8Q

NONSTOP Facebook Grup
    https://www.facebook.com/groups/209425885746453/

ISeMoOI --> NonstopReisS

Olimpia-Akara-Manes birleşimi bence artık şart oldu. Şayet birleştirirseniz ve önümüzdeki 6 ay 1 sene yeni server açmazsanız o birleşimden destan gibi kalıcı bir server doğabilir. Şu haliyle Akara ve Olimpia oynanamayacak durumda.