View Poll Results: Yeni sunuculara DD kafalık eklenmeli mi ?

Voters
73. You may not vote on this poll
  • Evet, Eklenmesi gerekiyor

44 60.27%
  • Hayır.

29 39.73%
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 31
    Senior Member style022's Avatar
    oyun kuran planlayan duzenleyen kurgulayan kişiler oyunda değişiklik dedikce oyunu berbat etti zaten en basa donsun bi herkes krovaz gelecek denildigi an bu oyun bitti demiştik ark arasında ve bir cok kişide bıraktı zaten eski ihtisamını artık yakalabilrmi sizce bu oyun ettikce ettiler icine ya öle bir duzenleme getirmeleri lazım ki eski ko ya benzemeli ama ona kafa yorarlarmı muamma para aksın gerisini salla gitsin hesabı ufak tefek bişeler yap oyuncu kandır belini yasla aksın paracıklar...

Banned
    Jamadar ile ilgili konu açıp bir çok öneride bulunmuştum, hiç birini dikkate almadılar tabi. Bu gün bütün serverlardan ardream boşsa bunun sebebi jamadarın kurduğu üstünlük yüzündendir. Eskiden 8-9 fp setli warrior, paper mage yarı paper mage vs... hatta bp bile bir nebze ardreamde iş görüyordu. Jamadar oyuna eklendikten sonra bu sınıfların hepsinin boğazını kesti. Eskiden ardreamde paper mageyken rakip asastan yediğim damagenin daha fazlasını şuan int mageyken yiyorum söylenecek çok şey var ama burda yazılanlar burada kalıyor.

Senior Member
    Jamadarı bu oyuna getirmeleri tam bir fiyaskodur.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by iblackwicked View Post
    eski rare eşyaları jamadar için düzenleyip geri getireceklerini düşünmüyorum. Fakat yapımcı böyle bir eşya getirirken antilerini ona göre düzenlemeliydi.
    Ardreamde kullanılan eşyaların tekrardan elden geçirilmesi jamadar antisi açısından çok güzel olurdu. En azından jamadarlar için talia fikrine katılıyorum.
    iron sete ek olarak bi jamadar eklense o genel sorun zaten oyundan kalkar diye dusunyorum ,

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ___aegnor___ View Post
    katılmıyorum , ortalık anti def ten geçilmez.
    bana kalirsa cok iyi olur az anti itemlerini gelmesi gerek bu yeni server ler icin gecirli olur mi blmyrm , ama eski serverlara artik gelmesi gerekir diye dusunyrm , +9 jamadar kulaniyor +10 bile var suan bi warior o asas kesemiyor neden anti si olmadi icin eskiden en azindan kesme kesilme ihtimali vardi suan kesme ihtimali bile yok .... Jamadar oyunun en kotu itemin den biri oldu asas laraustunluk oldu bu item > ardream icin quick tak diyorsunuz onun test yapildi pek faydasi olmiyor ha +3 is yapar mi apar ama onun basmasi nasil basiliyor gecme orani yuzde 1% gibi birsey ken insan lar nasil taksin kulansin ?

Senior Member style022's Avatar
    söle bişe yapsınlar dd 25 gibi jamadar 25 veya jamadar 15 chitin falan eklesinler bari bişe yarar hic olmazsa..

jamadarın hiç yoktan Blessed Upgrade Scroll ile basılması gerekir. 10m ye +7 100-110m ye de +8 i bulunabiliyor. ama parası olan yine bu silahın +9 unu kolayca elde edebilir. o yüzden ya antisi eklenmeli ya da atağı biraz düşürülmeli.

Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    iron neck ve belte olmayan anti defleri ekleseler yeter ya(akara-oly-manes için). Yahu oyunu türkler yapsa dicem plansız programsız hareket normaldir olabilir. Güney koreliler daha beter çıktı. Her update sonrası yayıncıdan daha çok endişeleniyorum yemin ediyorum.

Banned
    i.set e antisi koyulması kesinlikle gerekiyor

Senior Member
    Eskiden diyip duran arkadaşlar eskiden old takı bile yoktu 2006-2008 yıllarında pkya görev takılarıyla çıkardık ske belt bile yoktu çoğu kişide ki iron neck'in fiyatı 3 aylık ev kirasına denkti, dd mecbur kullanılıyordu, şimdi ki oyun düzenine birde DD 15 25 eklenirse, iron set talia dd 25 takan adama 300 vurabilen asas sağlamdır ardreamda. Old takılar kaldırılacaksa, eski düzene dönülücekse dd getirilsin. Diğer türlü gerek yok, mss den bedava iron neck akıyor oyuna zaten. Eskisi gibi +7 fplerle pk çıkanda yok en aşağı +8 çitin kullanılıyor. Jamadar olayına gelince en az +9 olmadıkça bir işe yaramıyor, DD gelecekse kalsın gelmeyecekse kalksın diyorum bende.