Results 1 to 10 of 10
    Junior Member

Kaullara Genie ile atak verirken pet çıkarma ve oto pet atağı

Merhabalar bugün sabaha karşı paramun pt de iken priest arkadaşın dc yemesi üzere partimiz dağıldı. Bu nedenle priest arkadaşımız oyuna girene kadar kaul etkinliğine katılmak isteyip maradona geçtim. Geniede sadece kaulları seçip genie başlattım ve pet çıakrttım ancak peti A halinde unutmuşum. normal şartlarda paramun slotunda genie açık iken atak yapmayan pet kaullara atak verdi ve 1 lwl aldı o sırada ben bilgisayar başında değildim. kutu toplamadığı içni ve uyuyacağım için L oduna geçirdim. 3 4 dk sonra bir arkadaş ismimi geçirip kaullara pet ile atak verdiğimi söyledi ve bu konuda işlem yaptıracağını dile getirdi. Ben pet ile skill atak hiç vermedim, normal şartlarda paramunda peti çıakrttığımda asla atak vermeyen pet kaullara atak vermiş ve bu durumda ben suçlu mu olmuş oluyorum? Eğer öyle ise lütfen cezamı verin ancak kasten yapılmış bir şey bulunmamaktadır.

Olay:
    DESTAN2 Maradon önü

Nick: Flaneire

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Şikayet edilmeniz durumunda ceza alabilirsiniz. Oyun içinde sürekli bu konuda bilgilendirme noticeleri geçmektedir.

Junior Member
    Ancak geni açıldığında petin atak yaptığını bilmiyordum ki? skill kullanmak gibi bir şey yapmadım, üstelik paramunda atak vermeyecen pet skill kullanılmadığında kaullara atak vermesi ... Ne bileyim, enteresan.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by fla_Hak2QNlJ View Post
    Ancak geni açıldığında petin atak yaptığını bilmiyordum ki? skill kullanmak gibi bir şey yapmadım, üstelik paramunda atak vermeyecen pet skill kullanılmadığında kaullara atak vermesi ... Ne bileyim, enteresan.
    NOT: Moradon kalesi önünde bulunan Kaul yaratıklarına Guard Summon becerisi ve Pet ile saldırı yapmak, hesabınızın geçici bir süreyle cezalandırılmasına sebep olacaktır.

Kaul Etkinliği Tekrar Sizlerle!

Kurallar açık ve nettir, konu hakkında da sürekli olarak oyun içerisinden bilgilendirme geçmektedir. Daha dikkatli olmanızı önerebilirim.

Petiniz ''A'' konumundaysa, R yaptığınız herhangi bir moba, petiniz de atak verir. Pet ile skill vurmanıza gerek yoktur, sahibinin R damagesine indekslidir. Skilleri de varsa, sağa tıka alırsanız onları da sırasıyla vurur.

Junior Member
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    NOT: Moradon kalesi önünde bulunan Kaul yaratıklarına Guard Summon becerisi ve Pet ile saldırı yapmak, hesabınızın geçici bir süreyle cezalandırılmasına sebep olacaktır.

Kaul Etkinliği Tekrar Sizlerle!

Kurallar açık ve nettir, konu hakkında da sürekli olarak oyun içerisinden bilgilendirme geçmektedir. Daha dikkatli olmanızı önerebilirim.

Petiniz ''A'' konumundaysa, R yaptığınız herhangi bir moba, petiniz de atak verir. Pet ile skill vurmanıza gerek yoktur, sahibinin R damagesine indekslidir. Skilleri de varsa, sağa tıka alırsanız onları da sırasıyla vurur.
    malesef böyle bir şeyi bilmyiordum zira hiçbir şekilde açık bırakıp başka bir şey ile ilgilenmezdim zira paramunlarda ya da başka exp partysinde A konumunda iken atak vermiyordu.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by fla_Hak2QNlJ View Post
    malesef böyle bir şeyi bilmyiordum zira hiçbir şekilde açık bırakıp başka bir şey ile ilgilenmezdim zira paramunlarda ya da başka exp partysinde A konumunda iken atak vermiyordu.
    Yukarıda da belirttiğim gibi sahibinin R vuruşlarına indeksli. Test için petinizi ''A'' moduna alıp, dilediğiniz bir moba R atak yaparsanız, petin de otomatik daldığını göreceksiniz.
    Last edited by akoml; 09-18-2017 at 11:36 AM.

Senior Member
    Buraya oyundaki ismini bile koymuşsun. Hatayla yaptığın şeyi susup kendi içine atacaktın. Adamlara gelin beni banlayın diyorsun illa.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ntt_sFdDNMX6 View Post
    Buraya oyundaki ismini bile koymuşsun. Hatayla yaptığın şeyi susup kendi içine atacaktın. Adamlara gelin beni banlayın diyorsun illa.
    Aslında ben bunun bi bug olduğunu düşünmüştüm paramunlarda atak yapmayıp bunda yapınca. Hani insanları neden böyle bir sebepten banlayacaksınız ki diye de atara bağlayacaktım ama denedim gerçekten r atak verilince pet atak veriyormuş skill ile açınca genie de atak vermiyor.

Senior Member
    adam illegal oynamamış . bir hata yapmış olabilir ama bilmeden . zaten kötü biri olsa burda konu açıp ismini vermez . umuyorum ceza yemezsin. kolay gelsin

Junior Member
    Ortada bir "yasak" varsa, bunu neden oyuncu yükleniyor ki? Yapımcı o atağı pasif hâle getiremiyor mu? Yani istenilse de, köpeğin o bölümde atağa geçmemesi gibi bir engel koyulabilirdi. Nasıl bir kodlamayla yazıldı bu oyun anlamış değilim.

Tags for this Thread