Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Banned

NPT clanların patlama süreci

Merhaba

Defalarca CR ye attığımız 10 larca NPT clanlarla ilgili sürekli işlem yapılacağı belirtiliyor , aynı raporları atıp sert yapıncada NPT clanların patlama süreci olduğu o zaman patlayacağını söylüyorlar , ilk rapordan beri belki 2 belki 3 aylık bir süre geçti fakat hala clanlar işlem görmedi.Kaldı ki bizim oyuncu olarak bütün clanlara girme ihtimalimiz yok NPT clanların bir çoğuda inaktif durumda , GM lerin bunları inceleyip bir an önce listeden silmesi gerekmiyor mu ?

Oyuncuları oyundan soğutan en büyük etkenlerden olduğunu düşünüyorum keza insanlar yıllar verip NP kasıp sıralamaya girmeye çalışırken Top 100 deki clanların neredeyse 50-60 ı NPT clan belki de daha fazla.

Bakalım bu clanlar ne zaman işlem görecek

Banned
    +8 Mod olamama itemi ( evet paint )

Banned
    Saçma sapan konulara sayfalarca cevap yazılırken buna yazılmaması garip ,

Oyun yöneticilerinden ilgi ve alakadda şaşırtıcı , hepsine teşekkürler.

Quote Originally Posted by ___Aegnor___ View Post
    Saçma sapan konulara sayfalarca cevap yazılırken buna yazılmaması garip ,

Oyun yöneticilerinden ilgi ve alakadda şaşırtıcı , hepsine teşekkürler.
    Bizim klan da NPT Şaka bir yana biraz zaman alıyor diye biliyorum bu işler.
    Aeternum Vale

Banned
    Quote Originally Posted by paladinedreamer View Post
    Bizim klan da NPT Şaka bir yana biraz zaman alıyor diye biliyorum bu işler.
    Valla Tamer abi listedeki clanların hepsi NPT diye bi söylemim yok ama human listeye gir bak NPT olduğu çok açık ismi saçma sapan clanlar listede duruyor oyuna girenlerin çoğunun clanlarına bir şekilde girdim 35 level charlar milyonlarca NP bağışlamış , CR ye atıyorum işlem yapılacak 2 ay oldu 3 ay oldu aynı raporu CR atıp sert yapınca NPT clanların patlama süreci var e yine 2 ay oldu 3 ay oldu ? Hiç mi ilgilenilmiyor bu işle ? İşte insanlar yavaş yavaş böyle böyle oyundan soğuyor Allah aşkına kaç tane adam akıllı yabancı clan kaldı Areste ? bide bundan 5-6 sene öncesini hatırla..

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

NPT olduğunu onayladığımız ve patlatmadığımız klanları bana özel mesajdan gönderir misiniz? Bahsettiğiniz durumu kontrol etmek istiyorum.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Banned
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba,

NPT olduğunu onayladığımız ve patlatmadığımız klanları bana özel mesajdan gönderir misiniz? Bahsettiğiniz durumu kontrol etmek istiyorum.
    Özel mesaj yollandı.

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    CR konularında belirttiğiniz klanlar için işlem yapılacağına dair herhangi bir bildirim bulunmamaktadır.

Banned
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    CR konularında belirttiğiniz klanlar için işlem yapılacağına dair herhangi bir bildirim bulunmamaktadır.
    Uzun zaman oldu ayrıca belirtmek istediğim şu ben bu clanların hepsine girip hepsinin np bağış listesini çekemem ki.Listedeki clanları sisteminizden artık elinizde ki programdan vs nereden inceliyosanız oradan bir inceleseniz %99 u NPT zaten.Bahsetmek istediğim sadece CR konuları değil.Geniş kapsamlı NPT clan patlatma olayı.

Mesela bunun gibi şimdilik bunu bulabildim veya daha kapsamlı.

Kaldıki CR raporlaması söylediğiniz gibi keyfi , benim görevim değilki bunları yapmak ben yinede oynadığım serverın temiz olması için belli başlı çaba sarf ediyorum ama bu clanların sürekli incelenip patlatılması sizin göreviniz KSC alıp CR ye raporladığım clanlar yıllardır listeydi.Clanlara girip KSC alamasaydım demekki yıllarca yine listede kalmaya devam edeceklerdi.

http://forum.nttgame.com/forum/showt...#axzz3D1EWQOsc

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ___Aegnor___ View Post
    Defalarca CR ye attığımız 10 larca NPT clanlarla ilgili sürekli işlem yapılacağı belirtiliyor , aynı raporları atıp sert yapıncada NPT clanların patlama süreci olduğu o zaman patlayacağını söylüyorlar , ilk rapordan beri belki 2 belki 3 aylık bir süre geçti fakat hala clanlar işlem görmedi.
    Benim sizden bilgi isteme sebebim, bahsettiğiniz CR durumunu incelemekti ve CR konularını incelediğim zaman ise belirttiğiniz gibi bir durumun olmadığını size belirtiyorum.

2014 yılının konusunu atmak yerine, daha yakın tarihli yapılan NPT klan operasyonları konularını gönderebilirdiniz. Yani zaten NPT klanlar için kontroller yapılmak ve yapılmaya devam edilecektir.