Results 1 to 6 of 6
    Junior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Gordion

Oreads perilerin ayarlari ile alakali

Oreads ların uzun zamandır aynı ayarına alışmıştım farm yaparken aoc de çöpleri almamak için para ayarını 100 k yaparım ki ıvır zıvırla inventory dolmasın.Ancak şimdi öle bi ayar vermişler ki 100 k yazınca potlarıda almıyo doğal olarak şelleride almıyo..0 yapıyorum bu sefer bütün çöpleri topluyo dakkada çöpleri temizlemek zorunda kalıyorum..merak ediyorum acaba kim sizden Oreads ların ayarlanması ihtiyacı talebinde bulundu yoksa bu keyfi bir deneme felanmı..Böyle oldunu bilsem yeminle almazdım dewam ederse zaten almam bida ama bakın hizmet wercez diye herşeyin ayarlarını bozuyosunuz en başta oyıncuların ayarı bozuluyo şu an aldım sc ler pre boşa gidiyo uğraştığım işlere bakın..Allah rızası için sesleniyorum lazım olan bişiler yapın yapcaksanız , yaptıklarınızı bozmayın.... selametle....

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Ayarları yanlış yaptığın aşikar. Resimdeki gibi ayarlarsan 100.000k lık itemler ve pot,görev itemi vs. toplayabilirsin.

Senior Member
    O kutuyu işaretle pot alması için. Asıl problem kutu kaçırması ve o da yeni bir şey değil.

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Değeri 2000 yapıp, consumable item kısmında işareti kaldırmanız durumunda potları alır, görev itemlerini almaz fakat 2k ve üzeri itemleride toplar. 100k ayarlayıp consumable item kısmında işaretlerseniz 100k ve üzeri itemleri toplar ayrıca pot ve görev itemlerini alır.
    ***Alt kısımda bulunan save işlemini yapmayı unutmayınız.

Quote Originally Posted by MrRob0t View Post
    Değeri 2000 yapıp, consumable item kısmında işareti kaldırmanız durumunda potları alır, görev itemlerini almaz fakat 2k ve üzeri itemleride toplar. 100k ayarlayıp consumable item kısmında işaretlerseniz 100k ve üzeri itemleri toplar ayrıca pot ve görev itemlerini alır.
    ***Alt kısımda bulunan save işlemini yapmayı unutmayınız.
    hata bendeymiş ilginiz için teşekkürler..Sanırım oyunada bir özür borcum oldu <3

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by jrgokhan View Post
    hata bendeymiş ilginiz için teşekkürler..Sanırım oyunada bir özür borcum oldu <3
    keyifli oyunlar.