Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 51 to 59 of 59
    Senior Member
    Quote Originally Posted by karalama2001 View Post
    Nesi saçma? Para kazanamayacaksınız yeni serverdan
    Gelip gelmemesi benim umurumda değil. Adamlar gelmeyecek diyor, siz hala uzatıyorsunuz. Ne hale dönmüş burası ya. Ortalık çoluk çocuk kaynıyor. Biri diyor GB'cisin, diğeri diyor yalaka, koxpersin. Böyle laf verenler bence kendi ne olduklarını içlerinde tutamayıp dışa vuruyorlar, başkalarının üstüne atıyorlar. Haftaya okullar açılıyor bak, git çanta, önlük filan al, hazırlık yap, sütünü iç.

Al buyur charıma bak. Bu charla ne kadar para yapılır? Oyuna parayı veren benim. 3 haftadan kısa bir sürede 2000 TL'den fazla Npoints çektim. Sizin gibiler gibi burada boş laf kalabalığı yapmaya gelmiyorum.

[ img]silindi[/img]
    Last edited by ntt_sFdDNMX6; 09-17-2017 at 04:46 AM.

Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ntt_sFdDNMX6 View Post
    Gelip gelmemesi benim umurumda değil. Adamlar gelmeyecek diyor, siz hala uzatıyorsunuz. Ne hale dönmüş burası ya. Ortalık çoluk çocuk kaynıyor. Biri diyor GB'cisin, diğeri diyor yalaka, koxpersin. Böyle laf verenler bence kendi ne olduklarını içlerinde tutamayıp dışa vuruyorlar, başkalarının üstüne atıyorlar. Haftaya okullar açılıyor bak, git çanta, önlük filan al, hazırlık yap, sütünü iç.

Al buyur charıma bak. Bu charla ne kadar para yapılır? Oyuna parayı veren benim. 3 haftadan kısa bir sürede 2000 TL'den fazla Npoints çektim. Sizin gibiler gibi burada boş laf kalabalığı yapmaya gelmiyorum.
    bravo sana ağustos 2017.

Senior Member karalama2001's Avatar
    Nickname
    MysteryHardStrokes
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Mysterious
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Dk armor ile Dk silahları yakında Dragon box'ta çıkarsa tadından yenmez yeni server açmayın dediğim şirkete ilaç gibi olur.

Senior Member
    Server mahvetmiş bir şey istemek.

NTTgame,nin yaptığı 2 saçmalık var birisi bu konu,da anlatılan diğeri PUS,da satılan Summon staf....

Senior Member karalama2001's Avatar
    Nickname
    MysteryHardStrokes
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Mysterious
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Bu düzen değişecek

Senior Member cetinbaba's Avatar
    Nickname
    BurasiSurvivorBeyler
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    kafayı sıyırmış herkes nttgame pideci gibi istek üzerine yemek yaptığı sürece knight bozulur

adamların istekleri bitmiyor :

warriore cure skili istiyenmi ararsın?

mageye sw eklensin diyenmi?

rogue db atsın diyenmi?

priestte görünmezlik bassın diyenmi?

kurianın zehri kalksın sadece yerinde otursun diyenmi?

trade attılar yatırdılar beni trade kökten kaldırılsın diyenmi?

yaratıklar hiçbiryere kımıldamasın browser oyunları gibi oyun daha sade basitleşsin diyenmi?

wormdan shard ib ii ve bus drobu atsın diyenmi?

delosta random drop olsun örn : wormdanda bus ts mh atsın diyenmi?

magenin tp skili imha olsun diyenmi?

benimde bir talebim var NTT den Tüm bu ve buna benzer ve bundan sonra bunun gibi saçma sapan isteklerin konularının kilitlenip knightı knight olarak sever kişiye özel değil eskisi gibi olan bir knightın hilelerin olmadığı sürece herşeyin iyi olduğunu düşünen benim gibi insanların sinirini psikolojisini zıplatan bunlara artık son verilsin talebimiz , teşekkürler !!

Senior Member cetinbaba's Avatar
    Nickname
    BurasiSurvivorBeyler
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Bak hayatımda hiçbirzaman +8 Değil 0 bile dark knight itemine erişecek kadar para bayamadım bu oyuna ama bu oyunu senden okadar iyi biliyorumki hani beni ırgalamasa bile şu görüşüne okadar karşıyımki sırf oyunu seviyorum , yahu bilader nasıl aklın var oyunun tüm piyasasını dengesini bozacak talepleri şımarık çocuk gibi bide yalaklanarak gmm beey lütfeen falan filan oldu canım bende +10 raptor istiyorum letterden yollayın acil seri !

Junior Member
    Nickname
    DevilMoon
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    1 yıllık konuyu hortlatmışsınız post kasmayın

Senior Member
    İlgili eşya hakkında gerekli açıklama yapılmış fakat siz istemeye devam ediyorsunuz.
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Böyle bir güncelleme planlaması bulunmamaktadır.

Bilginize.
    Eminim ki yöneticiler sizin ne kadar para harcadığınızla ilgilenmiyorlardır. Şahsen bende direkt +8 eşya kazanılmasını doğru bulmuyorum. Herhangi bir değişiklik yapıldığında güncelleme notları üzerinden sizlerle paylaşılıyor.
    Kullanıcıların birbirine daha fazla laf söylememesi ve polemik ortamı yaratılmaması adına konu yoruma kapatılmıştır.