Results 1 to 10 of 10

ice mage vs lighting mage

Herkese iyi forumlar.

Merak ettiğim ve cevap aradiğim bir soru var yardimci olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

sorum şu ;

Ice mage mi daha çok damage verir yoksa lighting mage mi ?
    Fire mage nin ataginin yuksek oldugunu zaten bilmeyen yoktur ama gr ile lr yi karsilastiracak olursak hangisi daha cok damage verir ? Bu var sayimda 160 int - 255 mp olarak dusunebiliriz.

Senior Member SkCZ0cK's Avatar
    Nickname
    lGi00l
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Impregnable
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Aynı diyebiliriz.Belki bir tık lr mage önde olabilir

Banned
    Nickname
    CraftWORLD
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Yıllarca mage oynamış birisi olarak LR ve ICE damageleri ve tutma oranları aynıdır. Ama güncel kullanılan takılarda veya diğer itemlerde (Örneğin; Lobo Hammer, ROL...) daha çok LR resist bulundurdukları için LR'nin tutma olasılığı ICE'ye oranla daha düşüktür.
    Ayrıca bir diğer fark ise LR ve ICE bazı skill efektleri. LR'de genelde uzayarak gittiğinden dolayı, uzaktan dalmak için çok uygun değildir. ICE'de de bazı skiller direk düşmektedir.
    LR oranı düşük olarak kitlerken, ICE oranı yüksek olarak yavaşlatır ve 80 skillerini de düşünersen, hangisi işine daha çok yarayacak bunu düşünerek hareket etmelisin.
    Last edited by CraftWORLD; 09-05-2017 at 08:51 AM.

Senior Member Qwar16's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Önceden ortada bir fark vardı ama sonradan bu fark kalktı gibi bir şey, hemen hemen magenin her türü birbirine yakın damageler atıyor.
    https://i.hizliresim.com/ZE7Ykg.jpg

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    güzel soru

Himm... gercekten guzel cevaplar vermisisniz tesekkur ederim deneyimlerinizi paylastginiz icin ben daha çok atak kisminda yer almak istiyorum saniyorum ice 80 skill i pk icin daha iyi anladigim kadariyla da lr de daha çok tp mage oynamak icin yada kacan kisiyi yakalamak icin kullaniliyor.

Banned
    Nickname
    CraftWORLD
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    ICE çok popüler olmasada, tutulmasa da benim pk videoma bir göz atabilirsin. ICE 80 skilinin ne kadar kullanışlı olduğunu anlamak adına...

https://www.youtube.com/watch?v=V_eqLoNmw1Q

Senior Member Yescoo2's Avatar
    Race
    El-Morad
    yıllardır ice hep 2. planda kaldıgından pek kullanan yok sanırım kafa kafaya olan demage'lerde lr nin bir tık önde oldugunu söyleyebilirim..
    Birlik Ve Beraberlik İçerisinde Tek TÜRKİYE !

Quote Originally Posted by CraftWORLD View Post
    ICE çok popüler olmasada, tutulmasa da benim pk videoma bir göz atabilirsin. ICE 80 skilinin ne kadar kullanışlı olduğunu anlamak adına...

https://www.youtube.com/watch?v=V_eqLoNmw1Q
    Teşekkur ederim gercekten böyle bir video ya ihtiyacim vardi
    Yani ben ice oynamak istiyorum ama lr daha iyi ise yani daha çok damage vuruyorsa lr ye döneyim diye dusunuyorum

Quote Originally Posted by Yescoo2 View Post
    yıllardır ice hep 2. planda kaldıgından pek kullanan yok sanırım kafa kafaya olan demage'lerde lr nin bir tık önde oldugunu söyleyebilirim..
    Evet server da sayili var ben lr den daha egelenceli buluyorum o yuzden ice oynamak istiyorum ama kafamda soru işareti var acaba lr daha mi cok vuruyor diye