Results 1 to 8 of 8

Destanda gm pmleri nedir ?

Destanda gm pm leri nedir acaba birde bunlar sadece destan1 de mi online oluyor ?

Bildiğim kadarıyla hem 2 hem de 1 giriyorlar. Pm olarak tüm serverlerde aynı sanırım nickleri.(forumda Game Master yazanların nickleri ile aynı sanırım tüm serverlerde)

anladımda nickleri nelerdir forumda tek tek gezip nerde yorum yapmışlar aramayayım diye konu açtım

Senior Member Nyyd's Avatar
    Forumdaki Gamemasterlerin isimleri ; Eryudes, Roquentin, Maglorex, Patheoz, Rhales, Khenarth, Clutaah Birde leader Gamemaster bulunmaktadır.
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by wol_3GL4cnK7 View Post
    Destanda gm pm leri nedir acaba birde bunlar sadece destan1 de mi online oluyor ?
    bu gm lerin oyun ici pm lere ulasma ihtimali 0 bilginiz olsun ,

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by JusticeForIncase View Post
    bu gm lerin oyun ici pm lere ulasma ihtimali 0 bilginiz olsun ,
    Ben 2 kere falan rhalese ulaştım. 1 sinde boos eventti. Okcuydum. Belki bi lupus keser düşürürüz diye katıldım. Dolaşıyorum pm atıyım dedim. Pm attım yine bu boos event te boş geçti diye. Gülücük attı. Sonra bi baktım önüme lupuslar düşmeye başladı. 1 tanesinin kutusu bende kaldı. Drop atmadı ama yinede sağolsun(tabi şans eseride önüme düşmüş olabilir o lupuslar 1 keredede urk tronda k0sper vardı pm attım cevap vermedi daha sonra o slottaki k0sper banlandı diye alttan geçti

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Oyun içindeki Gm'lerin nicklerini kimse bilmiyor. Etkinlikler sırasında bilinen nicklerinden ulaşabilirsiniz belki ama vakit bulup size yazabilirler mi bilemem.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Oyun içi online gm yok kardeş boşuna uğraşıp kendini yorma ulaşamazsın