Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    Herşeyi paraya döktüler kardeşim. Trade pazar açma ayağına millete 400 chash aldırıyorlar. Haklı yada Haksız hapise düşersen 50 tl istiyorlar. Artık parası olan oynasın diyorlar kimseyide sallamıyorlar ama birgün gelicek yalvarıcaklar bundan eminim

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by wol_3GL4cnK7 View Post
    Herşeyi paraya döktüler kardeşim. Trade pazar açma ayağına millete 400 chash aldırıyorlar. Haklı yada Haksız hapise düşersen 50 tl istiyorlar. Artık parası olan oynasın diyorlar kimseyide sallamıyorlar ama birgün gelicek yalvarıcaklar bundan eminim
    Selam,

Haksız yere hapse düşme diye bir şey yoktur, eğer oyun kurallarını ihlal ederseniz ihlal ettiğiniz durumun karşılığı hapisse hapse düşersiniz. Sizin dediğiniz gibi durum tamamen parasal olsaydı kimse banlanmaz hepsi hapse atılırdı.

Oyuncu ben dersimi aldım, bir daha 3. parti program ya da araçlara başvurmayacağım deyip yoluna legal olarak devam edebilir. Bence bu güzel bir şans, sizin anlamadığınız konu ise legal bir oyuncunun başına böyle bir durumun gelme şansı hiç yok.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Daha duyarlı olmanızı ve yorumlarınızı dikkatli yapmanızı umut ediyorum.İyi çalışmalar
    Disiplin Zindanı Sorunu Çözülmüştür
    Değerli Knight Online Oyuncuları,

Oyunun illegal programlarına karşı kullanmakta olduğumuz Hack-Shield programı, disiplin zindanına bazı hatalı gönderimler yapmıştır. Bu hatalı gönderimler dolayısıyla disiplin zindanına gönderilmiş oyuncularımız çıkarılmıştır.

Hack-Shield sebebiyle hapse gönderilmiş oyuncularımızın mağduriyetlerini gidermek için Knight Online ekibi olarak çalışmamız şu şekildedir;

1. Hatalı olarak zindana gönderilen her karakter çıkarılmıştır. Bu sorun çözülmüş olduğundan dolayı, legal oyuncularımızın oyuna girme konusunda endişe etmesi gerekmemektedir.
    2. Hatalı olarak disiplin zindanına gönderilmiş ve stick alarak çıkmış oyuncularımızın harcadıkları Npoint kısa bir süre sonra hesaplarına iade edilecektir.
    3. Ayrıca bu süreçte premium devam etmekte olan oyuncuların kayıp zamanları da hesaplarına eklenecektir.
    4. Bu süreçte disiplin zindanına yapılmış olan gönderimlere ait kayıtlar sistemden silinecektir. Bu sebeple 3. kez hapse düşme gerekçesi ile süresiz uzaklaştırma durumundan endişe etmeniz gerekmemektedir.

Biliyorsunuz ki yönetime gelişimizin ardından oyunun her türlü sorun ile ilgili çalışmalarımız mevcut. En çok şikayeti alan 3. parti programı kullanan oyunculara karşı mevcut sistem Hack Shield ile de iletişime geçerek güncellemeleri paylaştık. Ne var ki, bu güncellemelerin birinde Hack Shield tarafından entegre edilen bir kod hatası nedeniyle bazı oyuncumuz illegal olarak görülerek zindana gönderildi. Hem sizlerin hesaplarına ait yaptığımız kontrollerde hem de kendi yaptığımız testlerde sorunun bir parçasını bularak 05.08.2013 tarihinde bazı oyuncularımızı zindandan çıkardık.
    Buna rağmen gelen bildirimleri ve şikayetleri göz önünde bulundurarak testlerimizi sürdürdüğümüzde ise hatanın kaynağına ulaştık ve sorunu olabilecek en kısa sürede çözdük.

Bundan sonra benzer durumların olmaması için prosedürlerimizi ve testlerimizi tekrar gözden geçireceğiz. Sorumlu firma ile de konu hakkında fikir alışverişi yapılarak aynı durumun yaşanmamasını sağlıyoruz.

Yaşanan bu aksaklık nedeniyle sizleri beklettiğimiz için üzgünüz.

İlgi, alaka ve sabrınızdan ötürü teşekkür ederiz.
    Knight Online World

Senior Member
    o güller biraz iş yapar lvl kasıcaksan ama 33 char için para vermeyede değmez bencede yan charı varsa aç kas

Senior Member DOriliO's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Haksız yere hapse düşme diye bir şey yoktur,
    legal bir oyuncunun başına böyle bir durumun gelme şansı hiç yok.
    Tebessüm...
    #80Sekiyor-Asas oldum artık seksede olur sekmesede

Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    2014 te böyle farklı 2 karakterim benimde hapise girdi birisi 19 level birisi 74 level konuyu mahkemeye taşımayı düşünüyorum.Salak gördüler bizi paramızı sömürmeye çalışıyorlar.

Senior Member Qwar16's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by kutukutu12 View Post
    2014 te böyle farklı 2 karakterim benimde hapise girdi birisi 19 level birisi 74 level konuyu mahkemeye taşımayı düşünüyorum.Salak gördüler bizi paramızı sömürmeye çalışıyorlar.
    Taşıdığında belgelerin resimlerini atar mısın bunu diyen bilmem kaçıncı kişi oldun da o yüzden istiyorum.
    https://i.hizliresim.com/ZE7Ykg.jpg

Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Qwar16 View Post
    Taşıdığında belgelerin resimlerini atar mısın bunu diyen bilmem kaçıncı kişi oldun da o yüzden istiyorum.
    Atama bekliyorum yaz özel mesaj olarak numaranı atayım açtığım zaman.

Senior Member Qwar16's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by kutukutu12 View Post
    Atama bekliyorum yaz özel mesaj olarak numaranı atayım açtığım zaman.
    Özele ne gerek var paylaş işte burada herkes görsün çok geldi böyle yok dava açıcam diyen insan.
    https://i.hizliresim.com/ZE7Ykg.jpg