Results 1 to 4 of 4

Otp oldugu halde soyuldummmmmm

dun aksam saat 1 de kı caosa gırdıgım ve sonrasın afq bır sekılde kaldım pc saaat 3 bucuk sularında kapatttım ve suan oyuna gırııyorum uzerımede kı 20 m parayı +8 raptor old platınum earrıng dual sekılde yoktu charda yanı bu nasıl ıs bıze sunudugunuz guvenlık programından dahı boyle olaylar olabılımıyormu cevabınızı beklıyorum buna bır cozum bulun oturup 2 gb lık seyı kovalayacak ınsan degılız ama sızın sundugunuz otp denılen sey oldugu halde soyuldukkkkkk cevapppppp beklıyorummm

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Öncelikle kaybınız için üzgün olduğumu belirtmek isterim.
    Genellikle hesap bilgilerini başka bir oyuncuya emanet etmek, erişimine izin vermek ve şifre, hesap adı gibi bilgilerini paylaşmak ya da dolandırıcılık amaçlı sahte web siteleri, etkinlikler, hile programları yüzünden bu durumla karşılaşılabiliyor.
    Eğer OTP yüklü ve oyun oynadığınız cihazınızın güvenliğini sağlamazsanız cihazınız uzaktan izlenebilir ve hesabınız ihlal edilebilir. Cihazlarınızın güvenliği de tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

kullanıdıgım bılgısayar uzerınde kımse ne bır baska bır gırıs nede baska pc de benım karakterım acılmadı sadece tek bılgısayar uzerınden gırdım etkınlık ıvız zıvır kandırmacalarınıda cok ıyı bılıp ılk oyun ıcerısınde ınsanları shouttan bagırararak uyaranlardanım ayrıca otp denılen program benımde degıl esımın telefonuna kurulu yanı esımın hıc bır alakası yok bence bunda suclu sızsıznız bunu cozum bız guvenlık olmayan bır oyunda masaraflarımız emeklerımız bır bır cope gıdıyor daha olulu bır cevap beklıyorum sızden tesekkurler

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Forum üzerinden ne yazık ki hesap desteği sağlanamamaktadır.
    Hesabınız hakkında ayrıntılı bilgi alabilmek için destek ekibiyle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Destek Sistemi