Results 1 to 5 of 5
    Senior Member mrthekidd's Avatar
    Nickname
    purgatoryporutu
    Class
    Portu
    Clan
    GARGOYLEs
    Server
    Destan
    Race
    El-Morad

Drop oranları; bdw, chaos & cz'deki k0xplar

Arkadaşlar biliyorum ki siz de koxperlardan bıktınız özellikle lllllllllll(artık kaç tane I veya l var bilemem), generalvk(tam hatırlamıyorum), mage k0xperları olsun, pri koxperları olsun yeni yeni asas ve warrior koxperları da çıktı. Chaos ayrı bir olay ilk 3e baktığınızda adamlar 60'a 1, 72'ye 3 hatta bazı lutfeden koxperlar hani intiharı kapatıyor ama yine duvarın içine giriyor oradan siz görmeden vuramadan size vuruyor tabi ölebiliyor bunun olması güzel(!). Benim gözümdeki esas meselelerden birisi de drop oranları. Oyunu düzenleyen kişiler cidden mi(!)? Para kasmak zaten zor, drop da olmayınca... Dc premium aldım "iteam"("item" olması gerek ama dc flash basınca iteam yazıyor) drop +100% olmasına rağmen dc premiumsuz golden mattock ile günde 3-4 fragment 4-5 monster stone alıyordum şimdi hiçbir şey çıkmıyor. Evet arkadaşlar yanlış okumadınız ve yanlış yazmadım hiçbir şey çıkmıyor. Drop oranlarının bir an önce düzeltilmesini ve para kasmanın oyunda daha kolay hale gelmesini yetkili kişilerden talep ediyorum veyahut dc premiumu kaldırın madem işe yaramayacaktı niye sürüyorsunuz piyasaya! BU KONUYLA İLGİLENEN KİŞİLER SADECE 4 SAATİNİZİ AYIRIN BDW GİRİN(NORMAL CHAR OLARAK) CHAOS GİRİN GİDİN KAZI YAPIN GİDİN BOSS KESİN GİDİN EN FAZLA DROP VEREN(BİRİ VARSA BANA DA SÖYLESİN) YARATIĞI KESİN! AMA BIRAKIN ŞU MİLLETLE DALGA GEÇMEYİ BİZ OLMASAK SİZİN OYUNUNUZ OLMAZ EKMEĞİNİZİ BURADAN DA KAZANIYORSUNUZ.

Forumdan sonra büyük ihtimal yakında da şeriflik aktif olacaktır....Biraz sabır....

Junior Member
    Aynen Herşey Düzelicek Yakında inş

Senior Member WarneRP0RT's Avatar
    Nickname
    WarneRP0RT
    Class
    Mage
    Clan
    WarneRBroS
    Server
    US->Kronos
    Race
    Karus
    hedef forum u acıp herkesın sorunlarını ogrenmektı suan forum aktıf ve sıte guvenlıklı bır sekılde suankı calısmaları eskı csw sıstemı ve şeriflık sıstemı ( şeriflıge bı kac ozellık de ekleme gıbı ) dir.
    WarneRP0RT - MetiN

Senior Member Nm?ccMedd's Avatar
    Nickname
    SaSSaSİONaL
    Class
    Warrior
    Clan
    Others
    Server
    US->Atlantis
    Race
    Karus
    Valla su an sadece ne yapacaklarını beklıyoruz.Umalım kı ıs ısten gecmıs olmasın.
    SaSSaSiONaL