Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 36
    Junior Member
    bariz yanlış bilgiler var galiba herkesin dc drop alma şekli kendine göre değişiyor benim bildiğim ve gözlemlediğimiz kadarıyla hepsi şehir efsanesi, örnek veriyorum dc premiumlu birisi sizinle aynı ptde olmasın. ilk vuruşu ve son vuruşu yapmış olsun boss'a . kutuyu eğer siz alırsanız kutu sizde dc pre olduğu için size göre şekillenecektir. buna istinaden moba en çok hasar veren kişinin premium ve şansına bağlı olarak sistem otomatik kutu belirler dc premiumlu olan fazla hasar verdiyse dc premium şans oranında size eşya düşecektir diye biliyorum.

Junior Member
    thapseusun yazdığına göre hesaplarsa mantıklı yoldan gitmiş ama mantığı şaşmış bence..ilk vuruşu yapan 60 lwl karakter %20 canını aldığında mobun geriye kalan %80 lik vuruşu 20 lwl karakter yaptığında fazla vuranın coinsi acabildiği görülüyor..bu işin ilk vuruş veya son vuruşla bence alakası yok mob a kim fazla vurduysa drop dc cart curt ona sayılıyor...yani thapseus doğru yoldan gitmiş ama bence sonunu getirememiş ) saygılar

Banned
    Quote Originally Posted by l734l7 View Post
    İspatla kutunun ilk atak yapana göre ayarlandığı ile ilgili video vardı gerçi oradaki lwl farkıydı, sende premium farkı ile ilgili video çek.
    Video benimdi. Goruntulenmeye kapattım. Boşverin ogretmeyin =D

Junior Member
    Quote Originally Posted by Thapseus View Post
    yanlış.

kutu ilk vuruş yapan karaktere göre hazırlanır, ilk vuruştan sonra mobu kimin kestiği, kutuyu kimin yada neyin açtığı önemli değildir.
    Programcılıkta LIFO ve FIFO terimleri vardır. First In First Out (İlk Giren İlk Çıkar) Last In First Out (Son Giren İlk Çıkar). Programlama ortaya çıktığından beri bu değişmedi. Tüm yazılımlar bu mantığa göre yazılmakta. Sizin anlattığınız olay ilk girenin son çıkması gibi absürd bir durum ortaya çıkarıyor. Kutuya son vuruş yapanın premiumu düşen drobu sonuçlandırır.

Banned
    Quote Originally Posted by Rue54 View Post
    Programcılıkta LIFO ve FIFO terimleri vardır. First In First Out (İlk Giren İlk Çıkar) Last In First Out (Son Giren İlk Çıkar). Programlama ortaya çıktığından beri bu değişmedi. Tüm yazılımlar bu mantığa göre yazılmakta. Sizin anlattığınız olay ilk girenin son çıkması gibi absürd bir durum ortaya çıkarıyor. Kutuya son vuruş yapanın premiumu düşen drobu sonuçlandırır.
    kanka konumuzla alakası yok ama, stack yapısı first in last out'tur ve stack yapısı absürd değildir

Banned
    ee ben de kutuyu kim açarsa onun pre'sine göre drop veriyo zannediyodum yıllardır. nerden çıktı bu ilk vurma, sonra vurma, az veya çok vurma olayları anlamadım.

Banned
    Nickname
    AndyBOGARD
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ILegendS
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Aradığınız yetkili şuan miamide tatilde lütfen daha sonra tekrar arayınız

Junior Member
    En çok hasar vuran!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Senior Member
    yayında GM nin açıklaması var net şekilde en çok vuran kişi en çok etkiler . Solo farm yaparken DC pre ile saatlerce drop atmadığı da oluyor şans işi ama bu şansı en çok arttıran etken partideki en yüksek damageyi atan kişi

Senior Member
    Gm khenarth açıklamıştı en çok hasarı vuran kişinin premiumu ne ise kutu ona göre çıkar.