Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 39 of 39
    Senior Member IronManWaNTeDS's Avatar
    Nickname
    IronMan
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    WaNTeDS
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Rhales View Post
    Magelerin HP'sinin 13-14K olması taraftarı mısınız peki? 6-7K HP ile o bölgeye girip, ayakta kalabilmenin ne kadar zor olduğunu biliyorsunuzdur umarım.
    Magelerin HP'si 13-14K olsun bizim için hiç sıkıntı yok, bir tormente bakar. Warriorun warriora bile ne kadar vurduğu ortadayken magenin canının 13-14K olmasının pekte bir önemi yok.

Ama benim bahsettiğim şey ile bu durumun bir alakası yok. Magelerin o bölgeye girip ayakta kalmasından bahsediyorsunuz da mageler kristale uzaktan damage atıyorlar, meleeler ise dibinden vurmak zorundalar. Asıl orada magelerin novalarına direnipte 350-400 vurarak kristali kırmaya çalışan meleeler
    Kimsenin senin yanında görünmesine güvenme.
    Karşına geçmesi için bir adım, düşman olması için bir lafın yeter.
    [Sadi Şirazi]

Olympia - IronMan First and Last PK Movie [TS SESLİ] #WaNTeDS
    https://www.youtube.com/watch?v=0jDhwSULv3Q

Senior Member TurkBlade's Avatar
    Race
    Karus
    Dark Knight zırhları ismine uygun bir zırh olmuş. Tüm oyuncular için hayırlı olsun.
    Kim demiş Avrupa insanı medeni?
    Ne edep var ne hayâ çırılçıplak bedeni!
    Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
    Desenize hayvanlar bizden daha medeni!

Banned
    Nickname
    FORZA WARRIOR
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    NeverMore
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Magelerin HP'sinin 13-14K olması taraftarı mısınız peki? 6-7K HP ile o bölgeye girip, ayakta kalabilmenin ne kadar zor olduğunu biliyorsunuzdur umarım.
    Güzel konuştun reis bir de ben konuşayım o dediğiniz yere 2 adım bile yaklaşamayan hiç damage bile vuramayan bir karakterde var 3 lü 5lisi bile değmiyor içine kata basıyolar fln 50 kişi giriyo .... Uzaktan skiller içerdeki adamlara ? ne 14k hp isterim nede 2k dmg. Attığım skiller %90 oranla sekmesin ve zırt pırt çarpmasın:@

Senior Member Rhales's Avatar
    Quote Originally Posted by KingSedome View Post
    Güzel konuştun reis bir de ben konuşayım o dediğiniz yere 2 adım bile yaklaşamayan hiç damage bile vuramayan bir karakterde var 3 lü 5lisi bile değmiyor içine kata basıyolar fln 50 kişi giriyo .... Uzaktan skiller içerdeki adamlara ? ne 14k hp isterim nede 2k dmg. Attığım skiller %90 oranla sekmesin ve zırt pırt çarpmasın:@
    Okçu sorunları ile ilgili yapımcıya önerilerde bulunduğumuzu söyledik. Ekstra yapabileceğimiz bir şey şuan için yok. Umuyoruz ki yakın süreçte Kurian ve Okçu yeteneklerinde düzenlemeler yapılacaktır.

Senior Member rogueisback's Avatar
    Class
    Rogue
    Clan
    Sacrifice4Revenge
    Server
    Athena
    Race
    Karus
    Okçu sorunları ile ilgili yapımcıya önerilerde bulunduğumuzu söyledik. Ekstra yapabileceğimiz bir şey şuan için yok. Umuyoruz ki yakın süreçte Kurian ve Okçu yeteneklerinde düzenlemeler yapılacaktır.
    chitin düşeremiyorum trollerden. Kontrol edebilir misiniz? +5 Shell atıp duruyor

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Inşallah diyelim.

Her haftanın dolu geçmesi güzel

Dark armorlar artık talep yaygınlaşır ve krowaz sanırım yavaş yavaş azalır gibime geliyor

Senior Member rogueisback's Avatar
    Class
    Rogue
    Clan
    Sacrifice4Revenge
    Server
    Athena
    Race
    Karus
    Net bir cevap veren olabiir mi ?

Ben trolden chitin çıkaramıyorum düşüren var mı

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234