Results 1 to 5 of 5

Hapisede görevleri yaptim cikamadim

Jail düştüm 999 kc İtemi aldım görevleri yaptım denedim cıkarmadı magic bag diyordu bende cıkardım itemi çöpe attım deniyorum hala çıkarmıyor görevler yapalı yardımcı olur musunuz acil

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Merhaba;
    Punishment stick adlı eşyayı envanterinize alıp, görevi vermeyi denemeliydiniz. Oyunda bulunduğunuzda magic baglerde dahil envanterinizi ve görevlerin tamamladığını gösteren KSC'yi konuya eklemelisiniz.
    KSC EKLEME
    Klavyenizin sağ tarafında bulunan - tuşu, oyun içerisinde anlık olarak görüntü almanızı sağlar.
    Tuşa bastığınız oyunun kurulu olduğu clientin içerisinde KSC dosyası oluşturulur.
    Oluşan bu KSC dosyasını jpg. resim haline getirmek için;

1- Clientin içerisinde bulunan KSCViewer programını açın,
    2- File > Open seçeneğiyle clientin içerisinde bulunan ksc uzantılı dosyanızı açın (direk olarak aldığınız resmin açıldığını göreceksiniz),
    3- Sonrasında, File > Save as seçeneğiyle açtığınız bu resmi jpg olarak bilgisayarınızın herhangi bir bölümüne kayıt edin.

Kayıt ettiğiniz jpg uzantılı resminizi www.hizliresim.com (önerilen resim yükleme sitesi)'a upload edebilirsiniz.

Quote Originally Posted by MrRob0t View Post
    Merhaba;
    Punishment stick adlı eşyayı envanterinize alıp, görevi vermeyi denemeliydiniz. Oyunda bulunduğunuzda magic baglerde dahil envanterinizi ve görevlerin tamamladığını gösteren KSC'yi konuya eklemelisiniz.
    https://hizliresim.com/PrW2d8 GÖREV BİTTİ

https://hizliresim.com/6XVpVE BUDA ENVANTER KANAT HALA DURUYOR

Bi gm ilgilenebilir mi ?

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Gm tarafından zindan bölgesinden çıkarıldınız.
    İyi oyunlar.