Results 1 to 9 of 9

Akara Hakkında Gm'lerden Cevap Bekliyorum

1-) Akaraya Rebirth Sistemi gelecekmi?
    2-) Czdeki rekabeti artttırmak Czyi canlandırmak adına Felankor çıkacakmı bowlda?
    3-) Utc ne zaman gelecek ?
    4-) Uniq itemleri kırdırdığımız npc ne zaman aktif edilecek?
    5-) herhangibir birleşim olacakmı? Akara/manes/olympia .

Yeni bir server olmamıza rağmen şuan en boş server akara. Umarım farkındasınızdır. Sorularımı cevaplayacak bir gm ya da yetkili arıyorum ...

Senior Member
    Canım kardeşim böyle cevaplar aramadan önce azıcık araştır da konuların cevapsız kalmasın.
    1) Oylamada şu an Reb 5 sistemi olan sunucular için anket var. Girip baksaydın bunu görürdün.
    2) Geleceğini ben şahsımca düşünmüyorum.
    3) UTC hiç gelmicek dediler krowaza da aynılarını demişti ama sonradan istediğimiz şekilde olursa getiririz demişlerdi. UTC'nin geleceğini düşünmüyorum. Açıklama yok
    4) Bu soru çok uzun zamandır soruluyor onu da araştırmayı öğrenmen için senin bulup bakmanı tavsiye ederim.
    5) Bugün birleşim olacak deseler piyasa bir gün de alt üst olacak. Bir birleşim olacaktır ama bu kadar erken değil.Turnuvalar falan bitmesi lazım. Bu konu da tartışılıyor. Bunu da bir araştır.

Arıcağın yetkili buraya gelmicektir. Senin forumda araştırma yapman gerekemektedir.

Quote Originally Posted by KahramanXey View Post
    Canım kardeşim böyle cevaplar aramadan önce azıcık araştır da konuların cevapsız kalmasın.
    1) Oylamada şu an Reb 5 sistemi olan sunucular için anket var. Girip baksaydın bunu görürdün.
    3) UTC hiç gelmicek dediler krowaza da aynılarını demişti ama sonradan istediğimiz şekilde olursa getiririz demişlerdi. UTC'nin geleceğini düşünmüyorum. Açıklama yok
    4) Bu soru çok uzun zamandır soruluyor onu da araştırmayı öğrenmen için senin bulup bakmanı tavsiye ederim.
    5) Bugün birleşim olacak deseler piyasa bir gün de alt üst olacak. Bir birleşim olacaktır ama bu kadar erken değil.Turnuvalar falan bitmesi lazım. Bu konu da tartışılıyor. Bunu da bir araştır.

Arıcağın yetkili buraya gelmicektir. Senin forumda araştırma yapman gerekemektedir.

Yeni gm sensin sanırım başarılar kardeşim

GM ARANIYOR....

ARADIĞINIZ GM'YE ŞUANDA Ulaşılamıyor...

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by KahramanXey View Post

Konuyla alakam yok bir bakayım dedim de beni hayrete düşürdün.Adama araştır diyorsun,belli ki sen araştırmışsın yardımcı ol diyecem de verdiğin cevaplara bir bak,sanmıyorum,düşünmüyorum,bilgi yok.Yani senin de bir halt bildiğin yok.
    Adam öğrenmek için konu açmış,kendin araştırıp bulmuşsun gibi adama araştır diyorsun.
    Biliyorsan konuş alim sansınlar,bilmiyorsan sus adam sansınlar.

Banned
    Quote Originally Posted by LEGENDSSSS11 View Post
    1-) Akaraya Rebirth Sistemi gelecekmi?
    2-) Czdeki rekabeti artttırmak Czyi canlandırmak adına Felankor çıkacakmı bowlda?
    3-) Utc ne zaman gelecek ?
    4-) Uniq itemleri kırdırdığımız npc ne zaman aktif edilecek?
    5-) herhangibir birleşim olacakmı? Akara/manes/olympia .

Yeni bir server olmamıza rağmen şuan en boş server akara. Umarım farkındasınızdır. Sorularımı cevaplayacak bir gm ya da yetkili arıyorum ...
    Öncelikle şunu söylemeliyim.
    NttGame ekibi gelecek yenilikleri önceden haber vermemektedir .
    Sadece birleşim için anket oluşturulur , oda kendi istedikleri sunucuların anketi .
    Utc gelmeyecektir . En azından yeni sunucuya kadar . ( yeni sunucudan sonra DESTAN gibi 2. bir sunucu yapma planları olabilir )
    Uniq itemleri kırdırma NPCsini bende bekliyorum belki bu reste eklenir

@Rhales cevap reis

Güncellllllllllllllllllllllll

Senior Member Nyyd's Avatar
    Yakın zamanda bir birleşim söz konusu gibime geliyor, Akaranın durumu acıldıgı günden beri vasat Olympia sunucusundan daha çökük bu da size her yeni sunucu geldiginde o sunucuya geçmemeyi anlatıyordur sanırım
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

Tags for this Thread