Results 1 to 9 of 9

NttGameOnlineTeam Dolandırılma

Server Destan 2 saat 22.10 22.30 arası Pmem DarkDefance
    bana oyun içi NttGameOnlineTeam ağustos ayı forum etkinliğinden 800 cash kazandığım bilgisi geldi sonra bende verilen siteye baktım site buydu xxx dolandırılma ihtimaline karşın gidip nttgamenin orjinal sitesinden giriş yaptım sonra diğer sayfayı f5 ledim ve çarım dc oldu hemen şifre değiştirme talebinde bulundum ve değiştirip oyuna girdiğimde 370m param alınmış ve itemlerime dokunulmamıştı sinir krizi geçiriyorum ntt gameden giriş yapıp f5lememe rağmen o sitede giriş yapmış varsayıldım ve herşeyimi aldılar oyunu bırakma seviyesine geldim yardımcı olun lütfen allah aşkına yardımcı olun
    Last edited by IBlackWicked; 08-08-2017 at 07:35 PM.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Öncelikle kaybınız için üzgün olduğumu belirtmek isterim.
    Bu konu hakkında oyun içi duyurularla, yapılan yayınlarla ve forum üzerinden defalarca uyarılarda bulunuldu.
    Oyun içerisinde hiçbir NTTGame çalışanı size 800 Npoint kazandınız diye pm atmaz.
    Bu tür etkinlikler resmi forum üzerinden duyurularak yapılır. Ayrıca ödül verilecekse de yine yayınlarda ya da resmi forum üzerinden bilgilendirmesi yapılır.

Dikkatli olmanız ve sahte site üzerinden kişisel bilgilerinizi paylaşmamanız gerekirdi.

Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Birincisi en kolay dolandırılma yöntemi bu gerek forumda gerek oyunda her gün uyarıları yapılıyor en az 4-5 kere o halde bu numaralara kanıyorsanız hak etmişsiniz otp yoksa zaten elbet bir gün soyulacaktı karakteriniz otp yi telefonunuza yapıp pcye format ya da dosyaları etkilemeden yenilemeni tavsiye ederim. 15 sene oldu şöyle şeylerle gelmeyin daa yeter

Senior Member RobCaggiano's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Yahu gözünüzü seveyim 10 sene önce falan yaparlardi bunlari.. Çoçuk halimizle yinede dolandirilmazdik Hala bu tarz olaylarda dolandirilanlari görüyorum.

Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Ben yediydim 12 sene önce ama daha gerçekçilerdi adamlar öyle etkinlikten ne kazandın falan değil

Senior Member ThrBjrnssn's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Benzer isimle Gordion moradonda ayni numarayi yapan biri var. Gecen nisan ayinda da ayni isimde oyuncu pm atmisti, bu hafta da ayni isimde oyuncu pm atti. Banlanmiyor mu bu isi yapanlar? Sene 2017 oldu, yememek lazim bu numaralari.

Senior Member
    Nickname
    JustWatcHHHHHHH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RelentlesS
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Yahu artık şöyle şeylere inanmayın arkadaş ya verilen linke tıklıyosun sonrada sinir krizi gecirdim deyip gelip burada hesap soruyosun tutumun yanlış (: dua etki sadece 370m gitmiş itemlerin gitmemiş Geçmiş olsun

Cheat Reports sisteminden şikayet ettiniz gibi banliyolar gerçekten çok seri ve hizlilar bu konuda ve benim banlattıklarımında sayisini artik bende bilmiyorum ama banlanir banlanmaz yeni karakter açip devam ediyolar bu konuda çözüm bulmak zor lakin Canli destek olsa ne koxper kalir ne bu tarz dolandırıcılar.

Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Geçmiş olsun.

Lakin 12 senedir bu oyunu oynarım. Hiç bir zamanın bu oyunun içinden size 800 cash kazandın diye yazan bir yetkili gördün mü ?

Onu da geçtim. Bu oyun kimseye para vermez para alır.