Page 1 of 17 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 164
    Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad

Rebirth Seviye Sistemi Anketi

Değerli Şövalyeler,

Knight Online Dünyasını geliştirmeye ve yenilikler için sizlerin görüşlerini almaya devam ediyoruz. Bildiğiniz gibi 2017 yılı içerisinde birçok etkinlik ve görsel içerik tekrar düzenlendi ya da yenilendi. Ayrıca yeni özellikler ve etkinlikleri de oyuna eklemek için çalışmalarımıza ara vermeden devam ettiğimizi söyleyebiliriz.

Bu doğrultuda yeni bir içerik güncellemesinin daha oyuna eklenmesi adına sizlerin görüş ve önerilerini almak istiyoruz.

Oyun içerisinde 83 seviyeye ulaşan oyuncularımızın reankarne sonrasında 5 seviye daha yükselebildiği Rebirth Seviye Sisteminin güncellenmesini ve seviye sınırının 5'den 10'a yükseltilmesini ister miydiniz?

Knight Online Dünyasının gelişiminde siz değerli Şövalyelerin görüş ve önerilerine çok fazla önem verdiğimizi bilmenizi isteriz. Bu yüzden Anket’e katılarak Rebirth Seviye Sisteminin arttırılması hakkında görüşlerinizi bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz.

Ankete katılım 17.08.2017 saat 19:00'da sona erecektir.

Ankete katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Rebirth Seviye Sistemi Nedir?

83 Seviyeye gelmiş oyuncularımızın reankarne sonrasında 5 seviye daha (83/1, 83/2,.., 83/5) yükselebildiği
    ve "Stat" puanı kazanabildiği bir sistemdir.

*** Anket harici yorumların hepsi silinecektir.

746 Farklı oyuncumuzun katıldığı Rebirth Seviye Sistemi Anketinin sonucunu aşağıda bulabilirsiniz.

NTT Game | Knight Online Ekibi
    Last edited by Patheoz; 08-18-2017 at 03:55 PM.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Arkadaşlar uzun süredir gelmesini istediğim bir özellik olduğunu forumda bilmeyen yoktur sanırım

Eski sunucularda aktif oynayan bir çok oyuncunun karakterleri %100 olduğu gerçek hiç bir şekilde exp kasılamıyor veya pazarda otururken bile tecrübe puanı alamıyoruz ben oyuna gelmesini istiyorum.

Oyunu sadece pk için oynayan kesim kırılan War Premium ile oynayan oyuncuların hepsi Reb 5 %100 günde atılan 2 sc pk geri kalan 23 saat premium boşa gittiği ortadadır.

Normal şartlarda 85-88-90 Seviye gelmesini isterdim ancak kore sunucunda bulunan rebirth sisteminde sadece 2 stat point kazandırdığı + her seviye de görevlerin sıfırlandığını düşünürsek full exp ile uğraşmadan zamanla oyun içi etkinlikler ile sınır olmadan ulaşabilmek mümkün.

Ufak bir bilgilendirme 83/10 için gereken toplam exp miktarları

Last edited by Death_Stroke; 08-08-2017 at 06:03 AM.

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Kesinlikle gelmemeli gereksiz.Kısaca açıklamak gerekirse mevcut sistemde mele ekip oldukça güçlü bunu artırmanın hiç bir manası yok.Artık wariror karakterde tek atmaya başlayacak.
    Last edited by ISeIenaI; 08-07-2017 at 02:24 PM.

Senior Member NonstopReisS's Avatar
    Clan
    NONSTOP Leader
    Server
    KO -> Diez
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Rezerve yapayım
    Bu konuda emeğin çok, saygılar

ama senden önce yaptım

Charım banlı olmasına rağmen
    NONSTOP --> lSeMoOl - SameT & EmRe
    http://www.youtube.com/watch?v=xMj8TY8FGYc

NONSTOP --> NonstopReisS - KingS
    http://www.youtube.com/watch?v=EHI1dRqCzok

NONSTOP vs GİYOTİN 2. CLAN SAVAŞLARI ANATOLİA Ardream Clan ŞAMPİYONU
    https://www.youtube.com/watch?v=-SOS8PC_lnw&t=15s

NONSTOP (347) vs Exorcosuim (45) 3. CLAN 2. TUR SAVAŞLARI..
    https://www.youtube.com/watch?v=7FmKpo2ua8Q

NONSTOP Facebook Grup
    https://www.facebook.com/groups/209425885746453/

ISeMoOI --> NonstopReisS

Senior Member rogueisback's Avatar
    Class
    Rogue
    Clan
    Sacrifice4Revenge
    Server
    Athena
    Race
    Karus
    Akşama kadar oturuyoruz gelsin de kasalım

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by ___Hunting___ View Post
    Gelmemeli.

Ayrıca yıllardır çözüm bekleyen gemi savaşı , oyun içi rank tablosu ve bi çok oyuna kan kaybettiren bug varken bumu derdiniz ? Vizyonsuzlukta son nokta nttgame.

Şu konuyu açmanız bile saçma.AA ama pardon reb 10 gelsin EXP premiumdur geniedir genie hammerdır premium pottur iyi para doğru.
    Selam,

Bahsettiğiniz tüm hatalar ile ilgili gerekli bilgilendirmeyi yapımcı firmamıza ilettik ve çalışmalar devam ediyor.
    Konunun açılma sebebi oyuncularımızın fikrini öğrenmek, eğer bahsettiğiniz gibi amacımız exp premium genie ve genie hammer satışını arttırmak olsaydı hiç bir şekilde topluluğa sormadan getirebilirdik.

Senior Member TurkBlade's Avatar
    Race
    Karus
    Gelmesini isterdim.
    Kim demiş Avrupa insanı medeni?
    Ne edep var ne hayâ çırılçıplak bedeni!
    Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
    Desenize hayvanlar bizden daha medeni!

Senior Member
    Priest Oyuncusu Olarak CZ'de Hp 14K ile Sınırlı Olduğu için Statü Hiçbir İşime Yaramicak İnt Belki Biraz Manamı Arttırabilir Fakat SC'siz Pk Atmadığımız için Bunun Pek Etkili Olucağını Düşünmüyorum Warrior ve Rogue Sınıfına Yarayan Bir Etkinlik Oldu STR'ler ve DEX'ler Arttırılabilir 83/10 Olması Yerine 83/5 Değilde 85/5 Şeklinde Olsa ve Yeni Skil Eklense Tabi Bu Çok Aşırı Yazılım Gerektiren Bir Durum Öncelikle Fikir Olması Gerekmekte Mesela Şey Olabilir Priest Olarak Konuşacagım Kendim Buffer Oynuyorum 70 Buf 3 Sprit 60 heal Master 15 Veriyorum Bu Mele Parti için 85/5 Olsa 4 veya 5 Skill Point Daha Arttırılsa işte O Zaman Oyun Daha Fazla Karmaşık olur ve daha fazla zevk verir.Unutmayın Kolay Gelen Hiçbirşey Zevk Vermez O Yüzden Rebirt 10 Yerine 2 LV Daha Yükseltilse Emin Olun KnightOnline Tarih Atlar.
    Last edited by Ziooo; 08-07-2017 at 04:00 PM.

Senior Member _Metaroth_'s Avatar
    Nickname
    __metaroth__
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Nyarlathotep
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Gelmemesi gerektiğini düşünüyorum.Eski serverlerde exp kasmak gerçekten çok zor yeterince exp kasabilecek oyuncu ve mob yok.Gelmesi durumunda en çok güçlenen karakter warior olacaktir.Ortaya ölümsüz bi makina çıkabilir
    Be yourself no matter what they say

Banned
    ayrıca konu hakkında görüşüm ise. Rebirt sınırı yerine level sınırı artırılıp okçu, kurian, mage gibi czde warrior, assasian a göre zayıf kalan karakterlere güçlü skiller getirilebilir. Ne biliyim mageye 87 skili yürürken nova gibi veya okçuya 85 skili sabit 3k damage + %500 damage gibi şeyler gelebilir