Page 56 of 95 FirstFirst ... 646545556575866 ... LastLast
Results 551 to 560 of 946

Thread: PUS indirimi hk

Senior Member MlCHONNE's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by alinonnight11 View Post
    Öncelikle herkese selamlar,

Konu çizgisinden çok dağılmış ama şunu belirtmek istiyorum ki biz bi üniversitede 3 arkadaş aynı evde kalıyoruz ve Knight oyuncusuyuz hepimiz. Öncelikle oyun çok zevk veriyor ama oyunu Cash ile oynamak, fırsat eşitsizliğinden dolayı pek mümkün görünmüyor ve çözüm yolu da bizim cebimize bakıyor nihayetinde. Toplayacak olursak, Gold Premium, Walkyrie, Pathos derken aldığımız Cash belli iken fiyatları 1 hafta içerisinde %10'dan fazla arttı. Ve aile katkısı, staj geliri, KYK derken artık zorlanacağımızı düşündüğümden belirtmek istedim. Umarım bu yaptığım yorum da dikkatle okunur ve çıkacak sonuç hepimizin yararına olur.

İyi Ramazanlar, kolay gelsin.
    350 400 TL olacak 3200 N-Point

Senior Member JosephHeydrich's Avatar
    Nickname
    TheHeydrich
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Oyun içi PUS eşyalarının herhangi bir üretim maliyeti yok. Bizler cashte değil oyun için eşyalarda indirim istiyoruz. Bir ürün 20 liraysa ve onu düzenli olarak 10 kişi alıyorsa ürün 10 lira olduğunda ona gösterilen rağbet artar ve 20 kişi alır. Oyun sahibinin kasasına giriş yapan ücrette bir değişiklik olmaz. Zaten halihazırdaki fiyatlardan sonra satışlarında büyük bir düşüş yaşacakları görüşündeyim. O vakit isteseler de istemeseler de indirime gitmek zorunda kalacaklar.
    “Vox populi, vox dei”

Senior Member
    Yakında oyunu 30-40 bin tl yatırabilenler oynayabilecek dolar böyle giderse ki seçimde 2 . tura kalırsa görün doların halini siz kaç tl ye çıkıyor öğrenciler ve asgari ücretliler unutsun artık bu oyunu

Senior Member ABADI's Avatar
    Nickname
    ABADI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EaGLesLoneLyFLy Clan LeadeR
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by RawisheR View Post
    Oyun içi PUS eşyalarının herhangi bir üretim maliyeti yok. Bizler cashte değil oyun için eşyalarda indirim istiyoruz. Bir ürün 20 liraysa ve onu düzenli olarak 10 kişi alıyorsa ürün 10 lira olduğunda ona gösterilen rağbet artar ve 20 kişi alır. Oyun sahibinin kasasına giriş yapan ücrette bir değişiklik olmaz. Zaten halihazırdaki fiyatlardan sonra satışlarında büyük bir düşüş yaşacakları görüşündeyim. O vakit isteseler de istemeseler de indirime gitmek zorunda kalacaklar.
    Sonradan yapılacak olan indirimde bazı şeyler için geç olabilir. Oyunu bırakan bi kişi Cash ler indirime girdi diye tekrar başlamaz. Şuanki aşamada çoğu insan soğudu oyundan buna eminim hayırlısı olsun bakalım haberleri bekliyoruz bi açıklama bazında. .

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Arkadaşlar Khenarth zaten gereken açıklamayı yaptı daha neyin tartışmasını yapıyorsunuz anlamıyorum biraz bekleyelim olacakları görelim baktık aynı tas aynı hamam devam ediyorlar biz de o zaman pozisyonumuzu ona göre alırız bu kadar basit.

bekler susarsak hiçbirşey değişmez değişen tek şey her dolar pahalanmasında cash fiyaı olur

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Esfor0 View Post
    bekler susarsak hiçbirşey değişmez değişen tek şey her dolar pahalanmasında cash fiyaı olur
    Kardeş adam gerekli açıklamayı yapmış sen şuanda konuşarak bir şey elde edeceğini mi zannediyorsun?

Senior Member lHeartBurninq's Avatar
    Clan
    IncredibLe
    Devam arkadaşlar devam..
    Cash çekmeye devam..
    Sonra neden PUS indirimi gelmiyor,Cashler pahalı,Dolar elden gidiyeah..

3 ay önce 3200 cash 152 tl iken şuan 200 tl kısaca yüzde 31,5 zam söz konusu
    valla tebrik ediyorum keşke bizim işimizde de fiyatlar böyle yükselse ama olmuyo , ntt game çalışanları bi gün dışarı çıkınca yediklerimi yemeğin yüzde 31,5 zamnlandığını görünce nasıl tepki verirler acaba şimdi çıkıp diyolar bekleyin , bekleme felan yok bi yemeğe 100 tl yerine 131,5 ver anlarsın beni , seninle diyalogta olan garsona acırım ama burda klavyeden yazmak kolay tabi beklmede kalın, NTT game ve çalaışnaları her zaman haklı ama gerçek hayattaki lokantacı , market her zaman fiyat artışında suçlu KOMİKSİNİZ . '' abi 1 porsiyon lahmancu bu kadar olur mu ya !! komiksin

Almazsınız olur biter para vermek zorundamısınız?Sw atan rogue var Buffer Priestler var önceden nasıl oynuyorduysanız şimdi de öyle oynayın işte Şuan sizce indirim yeterli olur mu siz ona bakın 150 tl den 200 e cıkmış daha neyin indirimini yapmalarını bekliyorsunuz.Bırakın zenginler oynasın bakalım oyuncu kalıcak mı...