Page 52 of 95 FirstFirst ... 242505152535462 ... LastLast
Results 511 to 520 of 946

Thread: PUS indirimi hk

Senior Member ABADI's Avatar
    Nickname
    ABADI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EaGLesLoneLyFLy Clan LeadeR
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by MrRob0t View Post
    Ekşide bir yazı var link vermeyim dolar neden artar neden düşer diye okumanı tavsiye ederim.
    Bu konuda bilgim var. Ben sadece şunu demek istiyorum senin yorumuna nazaran laf etmek değil amacım demem oki 200 tl çok bişiler yapmaları gerek ufak olsa düzenleme.

Senior Member WangShan's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Nttgame den önce BÜYÜK CLANLAR bu konuda birleşip PUS ÇEKMİYORUZ demediği sürece biz burda konuşuruz; onlar orda dinler.

Junior Member
    İndirimi geçtim cash fiyatlarında sabit kur sistemine geçilse çok güzel olur. Steam adlı platform oyunlarını satarken hep sabit kur kullanıyor. Daha başka isim vermeyeceğim ama şuan en çok oynanan oyun ülkemizde hala 69 tl'den satılıyor. Oyun içi satışları belki güncel kur üzerinden satılıyor ama bu oyunu çoğunlukla biz oynuyoruz. Hellsgarem gibi serverlara bizi sokmadınız gidin orada dolar kurundan cashinizi satınız. Bu durumda yeni server bile açsanız insanların başlayacaklarını sanmıyorum. Pk atmaya gelecek adamı geçtim, farm yapmaya bile geleceklerini sanmıyorum.

Banned
    Quote Originally Posted by MrRob0t View Post
    Burda mgameyi suçlamakta doğru değil 3200 cash her zaman 40$'dı. Adamlar sonuçta dolar olarak alıyor isterse 40 $ 1000 tl olsun adamların aldığı ücret 40$ sunucu gideri maaşlar vs adamların giderleri sabit. Ülkemizde yaşanan kur farkından adamlar bir kar sağlamıyor. Şöyle düşün sabit 1600 tl maaş alıyorsun, ürün gönderdiğin yerde kriz ortamı var ve patronunda sana diyor ki bu nedenle senin maaşın 800 tl olsun kabul edilebilir mi?
    Bir çok oyun ülke kuruna göre değerlendirme yapılarak satış yapıyor oyunun %95 Türk. Ayrıca her şeyi paraya çevrilmiş durumda oyun aşırı derecede masraflı bu gidişle kaybeden kendileri olur kazanan rakipleri.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Şimdi IBlackwicket gelicek ve mevcut fiyat üzerinden devam edin diyip konuyu kapatacak

Senior Member ABADI's Avatar
    Nickname
    ABADI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EaGLesLoneLyFLy Clan LeadeR
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by hpehlivan View Post
    Şimdi IBlackwicket gelicek ve mevcut fiyat üzerinden devam edin diyip konuyu kapatacak
    Mevcut konu bu

Cash fiyatları tl kurunda işlem görsün. Artışlar oyuncuları madur ediyor.

Senior Member WangShan's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Arkadaşlar küçük bir kaç örnek vereyim. Oyun ismi vermem ne y azık ki yasak olduğu için şöyle yapalım;

Steam de;

19$ olan bir oyun TR de 49TL
    29$ olan ve milyonların oynadığı malum oyun 69TL
    9$ olan ve yeni çıkan bir MMORPG oyun 9.50TL

Ayrıca; Blizzard'ın bazı oyunları internet sitesinde 49€ iken TR de 149TL.

Şimdi değerli dostlarım bana kimse KUR SABİTLENEMEZ yok efendim Mgame çalışanları falan filan demesin. Mgame bu oyunu komple kapatacaktı K2 sonrası. Nttgame sayesinde kazandılar dünya para. Tabi Nttgame de kazanıyor haliyle. Şimdi ben diyorum ki; Komşu komşu... 10 Kazanmak yerine yine 10 Kazan (çünkü zam geldi senin kazanç 15 oldu ya hani) biz de daha çok zarar etmeyelim. 3200 Cash 150 Lirayken ortalığı ayağa kaldıranlara sesleniyorum. Şuan 200 TL. Aylık 500 600 liradan aşağı oyun oynanmıyor. Oyun la bu oyun. Farkına varın.

Gerçi şuan yeni bi sunucu açılsa 200 değil 300 olsa herkes zıplayacak eminim Bizi bu hale getiren biziz. Her alanda olduğu gibi...

Senior Member bY_WooPeR's Avatar
    Nickname
    Espiet
    Clan
    Bordeaux
    Server
    KO -> Destan
    Şu " fAqİrLeR OyNaMaSıN MoRuK " diyenleri yorumlara bekliyorum.

Junior Member
    ilik kemik kalmadı artık donlarınıda sattıracaksınız insanlara . 3200 hakkı=100 tl he ayarlıyamıyorsanız.200 tl ye razıysa insanlar şunu yapabilirsiniz en basiti. Red pot 7 cash se bunu 2 cashe çeke bilirsiniz insanlar 200 tl ye sclerden ve valkryden 1 tane almak yerine tüm sc lerden her sc adet başına 3 er paket olacak şekilde ayarlanmasını ve valkry kanatta 2 şer kez alınacak şekilde ayarlanmasını yapabilirsiniz.İyi forumlar.
    Last edited by MythAsSasSin; 05-25-2018 at 01:46 AM.