Page 87 of 95 FirstFirst ... 37778586878889 ... LastLast
Results 861 to 870 of 946

Thread: PUS indirimi hk

Senior Member LuxuryLife's Avatar
    Quote Originally Posted by sadxzclllls View Post
    ne samanı ne patatesi nerenizden sallıorsunuz RTE kazanmasin diye stokladiğiniz patateslermi ?
    kimin köleliğini yapıyorsunuz biliyoruz emperyalizmin son kalıntıları bi te cek siniz .
    Celladına aşık olmuşsa bir millet
    İster ezan, ister çan dinlet
    İtiraz etmiyorsa sürü gibi illet
    Müstehaktır ona her türlü zillet.

Senior Member
    ne samanı ne patatesi nerenizden sallıorsunuz RTE kazanmasin diye stokladiğiniz patateslermi ?
    kimin köleliğini yapıyorsunuz biliyoruz emperyalizmin son kalıntıları bi te cek siniz .
    Eğer dalga geçiyorsan hiç komik değil, yok eğer ciddiyim diyorsan ağır komik. Hatta o kadar komik ki beyin ve göz doktorları yoğun bir şekilde beraber çalışırlarsa anca derdine çare olabilirler.

Junior Member Emrekrbbr's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Konu rayından çıkıp siyasete girmiş sanki.
    Ancak 87 sayfalık yorumun hepsi gereksiz olamaz fazla söze gerek yok.
    Oyuncular yani bu oyunu ayakta tutan temel oyunun devamlılığı için gerekli olan pusa indirim istiyor.
    Durumun ciddiyetinin farkındadır diye umuyorum yetkili arkadaşlar. Bir açıklama bekliyoruz.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    TC Vs amarica neyi anlamadiniz scorpcum
    savaşın getirileri var azıcık onurlu olun dik durun, yoksa OSMANLI torunu değilmisiniz !!!
    Hangi TC bro hani şu her yerden kaldırdığınız TC'ler mi Ben tabii ki osmanlı torunu değilim sen de değilsin, sen osmanlı imparatorluğuna vergi ödeyen fakir çiftçinin torunusun ben de. Osmanlı ailesinin torunlarından birisi en son bir adayı istiyordu, aha işte o kız osmanlı torunu.
    Cheat Report konuları açan kişi ve yetkili ekip tarafından görülmekte olan özel paylaşımlardır. Herhangi bir sebeple Cheat Report konuları resmi forum, farklı forum sayfaları ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan hesaplar GM inisiyatifine göre cezalandırılacaktır.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Kesin patırtıyı be
    Yok dolar sabitlencekmis sabitlenince sorun çözülecekmiş heeeee ......k anladın sen bi siz biliyosunuz herseyı anasını satayım dünya hilensiniz

Konu sapmış herkes dolar kurdu olmuş almayiverirsin biter kardeş oyun bağıntısısınız valla takmayın yaw nolcak arada girersin oyuna hem kutundan çıkmak için bi fırsat doğar sana

gül eğlen gez çatla patla kardeş doları napcan sen ya cash pahalıymış almazsın our biter seviyorum sizleri tartışmaları görünce gülemktwen oluyorum

Hepinize merhaba arkadaşlar benim bir fikrim var
    Yapımcı firma pus indirimine sıcak bakmıyor anlasılan , kur da malum.
    En azından Nttgame günümüz şartlarında her çara en azından bronze premium hediye etse (dolar kuru stabil duruma gelene kadar).Parası olanda gider Exp , war,disc premiunu ekstradan alır.NttGame bu sayede oyuncuları oyuna küstürmemiş olur.
    Malum bu fiyatlardan bir çok oyuncu pus eşyası çekmekte çok zorlanacak maalesef.Hatta oyunu bile bırakmaya kadar gidicek bu durum
    Yapımcı adım atmıyorsa yayıncı böyle bir güzellik yaparsa en azından hem oyuna giriş yapmış olacağız hem de oyuna karşı küsmemiş olacağız.
    Yayımcı ve yapımcıyada bir noktada hak vermek gerekiyor oyun pahalanmıyor biz fakirleşiyoruz arkadaşlar.Yukarıda yönetici arkadasında dediği gibi bedavaya üretilmiyor o kodlar (her oyunda olduğu gibi.) Lütfen yöneticilere bu konuda baskı yapmayın.

Senior Member
    Oyun zaten Dolar 3,5 TL iken de çok pahalı idi. 4 TL yi geçince oldu %20 indirim yaptılar. Gene çok pahalı idi özellikle Premium ve SCler. Şimdi dolar 6,5 TL olmuş. PUSa 50% indirim getirseler ancak geçen seneki alım gücü yani doların 3,5 TL olduğu vakitlerdeki alım gücü ile aynı olur. Şu durumda bu oyun bırakın asgari ücretliyi ileri derece 4bin TL den daha fazla maaş alan memurları bile zorlayacak düzeye geldi. Premiumlar 230 TL ye dayandı. Valkrie setler sadece 65 TL ye dayandı. Periler,SCler derken bitik noktaya geldi. Bunlar esn fiyatları. Kartla euro üstünden çeksen daha da çok pahalıya gelecek. Şu saaten sonra 20% 30% indirim yapacaklarına hiç yapmasınlar zaten. Çok da bir etkisi olmayacak Türkiye adına.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Hangi TC bro hani şu her yerden kaldırdığınız TC'ler mi Ben tabii ki osmanlı torunu değilim sen de değilsin, sen osmanlı imparatorluğuna vergi ödeyen fakir çiftçinin torunusun ben de. Osmanlı ailesinin torunlarından birisi en son bir adayı istiyordu, aha işte o kız osmanlı torunu.
    senin ne olduğunu yazdiğin yazılardan biliyoruz siz atatürkün resmini TL den kaldırdığınız günleri unuttunuz tabi,
    biz OSMANLI torunuyuz 1 dolara kendimizi satmayız elhamdulillah
    o begenmediğiniz osmanli 1000 sene dünyaya adaleti ile hükmetti örnek oldu
    OSMANLIYA vergi ödeyenlerden olduğun anlaşıldı !

Senior Member AndrewJackson's Avatar
    Nickname
    AndrewJackson
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Hadi bir yetkiliden cevap bekliyorum gm ler nerdesiniz

Junior Member
    Beyler biz pus pazarcilari olarak cash almama karari aldik elimizdeki stoklari satip daha almiyoruz sizdende ayni anlayisi bekliyoruz indirim gelene kadar almiyoruz...

Page 87 of 95 FirstFirst ... 37778586878889 ... LastLast